BURA NA DRUŠTVENIM MREŽAMA, SVAĐA AMERIKANACA ZBOG JOKIĆA I EMBIDA! Sve što treba da uradite je da zaplačete i pomenete rasizam...
Podeli vest
Srpski košarkaš Nikola Jokić odigrao je sjajnu sezonu u NBA ligi, rušio rivale i rekorde, ali to nije bilo dovoljno za treću u nizu MVP nagradu, koja je ove godine pripala Džoelu Embidu, igraču Filadelfije.
Hajka medija i fanova Džolea Embida, urodila je plodom. Mesecima se priča kako Nikola ne zaslužuje mesto u istoriji i treću u nizu MVP titulu, pa je na kraju nije ni dobio.
Asu Denvera Nikoli Jokiću su ukrali MVP titulu! Izgleda da nije dovoljno da budeš najbolji na parketu, moraš i da kukaš na vrhunskom nivou, a tu je Džoel Embid nenadmašan, pa je dobio prestižno priznanje.
03.05.2023
06:16
Nikola Jokić nije bio ni blizu da odbrani titulu! Džoel Embid je na kraju glasanja imao čak 915 glasova, odnosno čak 241 glas više od srpskog košarkaša. Čak 73 glasača stavilo je Embida na prvo mesto dok je Nikolu Jokića kao najboljeg izabralo tek 15 ljudi.
Foto: Tanjug/AP
Nikola Jokić bez MVP nagrade
Ljuti su fanovi centra Denver Nagetsa, pa su bes iskalili na društvenim mrežama. Nastao je haos kada je "Bleacher Report" objavio fotomontažu Embida u odelu Betmena, dok je u pozadini as Denvera Nikola Jokić kao Džoker. Brojni Amerikanci smatraju da je Srbin pokraden, te da je Embid kuknjavom došao do priznanja.
"Ako bude cmizdrio dovoljno, da li ću ja dobiti sledeću? - piše u jednom komentaru."Džoker će osvojiti MVP finala, tako da nije važno", Nikoli ide šampionski prsten", "Sve što treba da uradite je da zaplačete i pozovete se na rasizam, da biste osvojili nagradu", samo su neki od brutalnih komentara na društvenim mrežama.
U konkurenciji za MVP nagradu bili su Nikola Jokić, Džoel Embid i Janis Adetokumbo. Embid je sa Filadelfijom u ligaškom delu zauzeo treće mesto Istočne konferencije sa skorom 54:28, a prosečno je na 66 utakmica beležio 33,1 poen po meču, uz 10,2 skoka po meču i 4,2 asistencije.
Foto: Tanjug/AP
Džoel Embid dobio prestižno MVP priznanje
Centar tima iz Kolorada odigrao je 69 utakmica, prosečno na terenu provodio 33,7 minuta, za to vreme beležio 24,5 poena, 11,8 skokova i 9,8 asistencija po meču, čime je vodio Nagetse do prvog mesta Zapadne konferencije sa skorom 53:29.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Asu Denvera Nikoli Jokiću su ukrali MVP titulu! Izgleda da nije dovoljno da budeš najbolji na parketu, moraš i da kukaš na vrhunskom nivou, a tu je Džoel Embid nenadmašan, pa je dobio prestižno priznanje.
Obaranje još jednog američkog lovca F-35 iznad Irana, ukoliko se ti navodi potvrde, moglo bi ozbiljno da promeni dosadašnju računicu Vašingtona i natera SAD da smanje broj letova i vazdušnih udara nad iranskom teritorijom.
Blokaderka sa Filozofskog fakulteta bila je jedan gostiju večerašnjeg "Utiska nedelje", a razlog za njeno predstavljanje bez imena i prezimena se graniči sa ludošću.
Advokat i poslanik SNS-a Vladimir Đukanović na Iks mreži je izjavio kako je sramno da zaposleni pljuju svog pretpostavljenog Brenta Sadlera na televiziji koja je njegova, a da se ne udostoje makar da ga pozovu da odgovori na te optužbe.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastaviće sutra konsultacije sa predstavnicima političkih stranaka, a sledeći koji su pozvani su Partija ujedinjenih penzionera, poljoprivrednika i proletera Srbije - "Solidarnost i pravda" i "Mi - glas iz naroda".
Ministar spoljnih poslova i trgovine Mađarske Peter Sijarto oglasio se nakon što je portparol ukrajinskog Ministarstva spoljnih poslova Heorhi Tihi optužio Rusiju za pokušaj diverzije na Turskom toku kod Kanjiže.
Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike za regionalna pitanja Miloš Vučević upozorio je na neodgovorno ponašanje pojedinaca posle sprečene diverzije na gasovodu kod Kanjiže i čestitao službama naše države i državnom rukovodstvu na obavljenom poslu.
Srpski dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas, a pored najnovijih informacija i aktuelnih tema, gledaoci će moći prvi da saznaju najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Kristina Vasić.
Nova velika informativna snaga Informer televizije, Srpski dnevnik, koji od ponedeljka startuje svakog dana u 21 čas, izazvao je pravi bum na mrežama i lavinu reakcija gledalaca koji već sada poručuju da jedva čekaju premijerno izdanje.
Srpski Dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas i gledaocima Informer televizije ponudiće novo iskustvo informisanja, ali i odgovor na pitanje kako će se događaj odraziti na nas, poručila je voditeljka Emilija Savić.
Informer televizija od ponedeljka u 21 čas pokreće prvi "Srpski dnevnik", a jedna od voditeljki, Sanja Batar rekla je da gledaoce očekuje neverovatan format, jer će se pričati ono što drugi ne smeju.
Neprilagođena brzina, vožnja pod dejstvom alkohola ili droga, ometanje pažnje i agresivna vožnja spadaju među najčešće uzroke sudara, kako u Srbiji, tako i u svetu.
Uskršnja sezona uveliko je počela, a sa njom i prilika za dodatnu zaradu, koju posebno omogućavaju biznisi poput farbanja jaja, prodaje poklon paketa i košara, kao i uskršnjih poslastica
Zavojsko jezero važi za jedno od najlepših u Srbiji, a ujedno je i odličan izbor za vikend beg - ne samo zbog svoje prirodne lepote, već i zbog pristupačnih cena, jer se noćenje može pronaći već od oko 2.000 dinara.
Jedna Srpkinja nasela je na neoprostivu prevaru kada je onlajn naručila spiralne tuje, ali joj je umesto njih stiglo suvo granje upakovano u crni džak.
Profesor Džon Miršajmer ocenio je da bi potencijalni sukob Sjedinjenih Američkih Država i Izraela protiv Irana mogao doneti određene koristi pojedinim zemljama BRIKS.
Francuski general Mišel Jakovljev oštro je kritikovao plan administracije Donalda Trampa o izgradnji piste u Iranu, poručivši da bi američki zvaničnici trebalo da "prestanu da šmrču kokain između sastanaka", prenosi AOL.
Ime i prezime Điđi Hadid pojavilo se u objavljenim dokumentima povezanim sa Džefrijem Epstinom. Manekenka je odlučila da se javno oglasi i osvrne na ceo slučaj.
Serija "Katarina Velika" od ponedeljka biće emitovana u novom terminu, od 21.30 čas, razlog za to jeste nova informativna emisija na TV Informer "Srpski dnevnik", koji ćete moći da gledate u 21 čas.
Psi su naši verni pratioci, ali, kao i svi ljubimci, mogu biti podložni različitim bolestima. Ipak, postoje rase koje se odlikuju izuzetnim zdravljem, otpornošću na bolesti i visokim nivoom vitalnosti.
Pametne naočare postale su novi alat za prepisivanje na ispitima, koristeći veštačku inteligenciju za skeniranje zadataka i šaptanje tačnih odgovora putem zvučnih vibracija.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar