• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

19.02.2024

13:44

Više mi znači osmeh ćerke nego NBA titula! Jokiću je porodica iznad svega

Tanjug/AP

NBA

Više mi znači osmeh ćerke nego NBA titula! Jokiću je porodica iznad svega

Podeli vest

Nikola Jokić je posle osvajanja NBA prstena sa Denverom rekao da mu je porodica najvažnija u životu, a ponovio je to i tokom Ol star vikenda.

Istok je ubedljivo pobedio Zapad (211:186), a as Nagetsa je uživao, dobro se zabavljao sa Lukom Dončićem, dok je utakmicu završio sa 13 poena, četiri skoka i devet asistencija.

U Indijanapolisu je bila i njegova porodica, supruga i ćerkica Ognjena, a to je ono što ga čini srećnim. Osmeh plavokose devojčice ne može da se poredi sa titulom NBA šampiona. Na pitanje novinarke šta ga čini srećnim, Nikola je bio jasan, košarka nije na prvom mestu u njegovom životu. 

- Porodica me čini srećnim, stvari koje radim mimo košarke - kazao je kratko Jokić.

 

Foto: EPAIMAGES

Nikola Jokić slavi sa ćerkicom Ognjenom

 

Na insistiranje novinarke da joj objasni konkretno, Jokiću se lice ozarilo.

- Kada čujem moju ćerku kako se smeje kao luda, to je ono što volim. To ne možeš da kupi, to je nešto čisto, veće od košarke. Zahvalan sam košarci na svemu što nam je dala, imamo neverovatan život, živimo u sjajnom gradu. Ali, porodica je kao sidro, drži nas zajedno - jasan je bio Nikola Jokić. 

 

Foto: printscreen/nba

Nikola Jokić sa ćerkicom Ogjenom i suprugom Natalijom

 

 

Inače, Nikola pred svaki meč skine venačnu burmu sa ruke i "zaveže" je za patiku, kako bi bila uz njega i dok je na terenu.

- Skinem burmu sa prsta, stavim na levu patiku, držim burmu na levoj patici zbog familije. To je veoma važno za mene. Oni su uvek uz mene i na mojoj strani, pa im tako pokazujem ljubav. Šaljem im poljupce posle utakmice. Oni su tu na svakoj utakmici. Imam svoju porodicu uz sebe, uvek me štite, to je nešto što je samo moje i što niko ne može da mi oduzme.

 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)
Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)

Više јavno tužilaštvo u Pančevu јe danas donelo naredbu o sprovođenju istrage protiv osumnjičenih državljana Kine L.X.G. (41), C.J.L. (38), oboјe bez priјavljenog boravišta u Republici Srbiјi, i W.T. (43), sa boravištem u Dolovu, zbog postoјanja osnova sumnje da su kao saizvršioci izvršili krivično delo otmica, a osumnjičeni W.T. i dva krivična dela silovanje.

06.12.2025

17:22

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set