Novak nije dobar kao pre! Ponovo se oglasio hejter: Prevazišao je Rafu i Rodžera, ali...
Podeli vest
Mats Vilander je prokomentarisao poraz Novaka Đokovića u finalu Šangaja od Janik Siner.
Nekadašnji svetski broj jedan, a sada analitčar "belog sporta" smatra da Novak Đoković svakako nije na vrhuncu forme, međutim da da daje sve od sebe kako bi izašao na kraj sa dosta mlađim protivnicima.
Novak Đoković nije uspeo da osvoji masters u Šangaju, ali plasmanom u finale zaradio je bodove koji su ga vinuli na šesto mesto u trci za plasman na Završni masters u Torinu (od 10. do 17 novembra), ali da bi overio vizu, mora da igra na mastersu u Parizu (od 28. oktobra do 3. novembra).
Adrijano Panata (75), čuveni italijanski teniser, nije propustio priliku da omalovažava Novaka Đokovića (37) nakon što je poražen u finalu mastersa u Šangaju od Janika Sinera (23).
15.10.2024
10:15
- Mislim da nam Novak govori da želi da nastavi da igra zbog ovih momaka, Karlosa Alkaraza, Janika Sinera i ostalih. Kao da kaže, oni su tako dobri da me guraju da igram još bolje i bolje. Možda Novak više nije tako dobar kao što je bio, ali i dalje ulaže svoj maksimum svaki dan i u stanju je sve da to postigne, iako je čak imao i operaciju kolena - kaže Vilander.
Novak Đoković je GOAT, najveći sportista svih vremena, ali on nije želeo da kaže ko je za njega GOAT u opširnom intervjuu za magazin Vog, ostavio je ljudima da o tome diskutuju.
Posle osvojene titule u Šangaju, Janik Siner je progovorio o teški trenucim tokom sezone.
13.10.2024
21:15
Mats Vilander
Zatim je istakao da Noleta veliki uticaj imaju rivalstva sa Rodžerom Federerom i Rafaelom Nadalom.
- Mislim da je Novak veoma ponosan jer se nadmetao sa Federerom i Nadalom tokom cele karijere i na kraju završio na vrhu u odnosu na njih dvojicu. Jeste on mlađi od njih, ali ih je preživeo. Prošao je kroz oluju i postao teniser sa najviše uspeha. Koliki je uticaj velike trojke na Sinera i Alkaraza to baš Đoković najbolje vidi, jer zna koliko su Federer i Nadal uticali na njega. Uostalom, Novakov uticaj na današnje igrače je takođe veliki, pogotovo kada je u pitanju njihova fizička priprema - naveo je on.
Za kraj je naglasio da je Đoković prevazišao svoja dva najveća rivala.
- Novak je prestao da brine o Rodžeru i Rafi. Prevazišao ih je u broju pobeda na gren slemovima i gotovo svim rekordima koji vrede. Naravno, sada više i ne postoji mogućnost da ga neko od njih pretekne - zaključio je Vilander.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Novak Đoković nije uspeo da osvoji masters u Šangaju, ali plasmanom u finale zaradio je bodove koji su ga vinuli na šesto mesto u trci za plasman na Završni masters u Torinu (od 10. do 17 novembra), ali da bi overio vizu, mora da igra na mastersu u Parizu (od 28. oktobra do 3. novembra).
Ekipa Informera posetila je dečaka Andriju Kneževića iz Bajine Bašte, koji je rasplakao i raznežio celu Srbiju, nakon što je iskreno i kroz suze radosnice reagovao na posetu predsednika Aleksandra Vučića.
Pre 33 godine poginuo je Spomenko Gostić, najmlađi odlikovani borac Vojske Republike Srpske. Spomenko je poginuo 1993. godine i imao je samo 15 godina.
Građani Crne Gore, koji kroz poreze pune državni budžet, narednih 12 meseci mogli bi da finansiraju funkcionersku nadoknadu Mirjani Pajković ukoliko ona podnese zahtev za njeno ostvarivanje.
Prava “drama” odigrala se tokom jutrošnje promocije izborne liste „Kladovo ima nas – vreme je za promene“ na lokalnoj pijaci u selu Brza Palanka, a sve ukazuje na to da su blokaderi svesno izmislili incident kako bi obmanuli javnost i pokušali da izvuku političku korist!
Srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je srebrnu medalju na Svetskom dvoranskom prvenstvu u skoku uvis u poljskom gradu Torunju skokom 1.99 metara.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…
Licenca za NIS produžena je do 17. aprila, a prema rečima ekonomiste, odluka OFAC-a i aktuelna gasna strategija pokazuju da Srbija uspešno balansira između globalnih energetskih izazova i potreba svojih građana i privrede.
Samo nekoliko kilometara od centra Aranđelovca nalazi se Garaško jezero koje mnogi nazivaju i Garaši, a u čijoj se blizini može noćiti za samo 800 dinara.
Najskuplji i najekskluzivniji automobil na ovogodišnjem Sajmu automobila u Beogradu je "Maserati MC20 Cielo", a cena izloženog modela iznosi neverovatnih 375.440 evra!
Patrijarh srpski Porfirije uputio je čestitku vernicima muslimanske veroispovesti povodom Ramazanskog bajrama, sa najiskrenijim željama da taj veliki praznik proslave u ljubavi, zdravlju i istinskoj radosti.
Suđenje Zoranu Marjanoviću, optuženom da je 2. aprila 2016. godine ubio Jelenu Marjanović, nastavljeno je danas saslušanjem sudskog veštaka Dragomira Vasiljkovića.
Nakon što je policija obavestila Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu da je u, Ulici Uroša Martinovića na Novom Beogradu, zatečena državljanka Rusije u prekršaju prostitucije, tužilac je naložio da se utvrdi identitet osobe za koju se sumnja da je posredovala u vršenju prostitucije.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je da bi Vašington želeo da razgovara sa rukovodstvom Irana, ali je dodao da, kako je naveo, "više nema sa kim".
Američki general Dejn Kejn potvrdio je na konferenciji u Pentagonu da je legendarn vojni avion A-10 „Vartog“, umesto planiranog penzionisanja, ove nedelje preuzeo ključnu ulogu u Ormuskom moreuzu.
Mađarski premijer Viktor Orban izjavio je da je Evropskoj uniji (EU) potrebna nova strategija za rešavanje energetske i migrantske krize, upozoravajući na rast cena energenata, probleme u snabdevanju i, kako je naveo, pogrešan pristup ratu u Ukrajini i migracijama.
Tema crnih odnosno velikih boginja (variola vera) tokom vladavine Katarine Velike predstavlja jedan od najfascinantnijih spojeva medicine, hrabrosti i političke propagande u 18. veku.
Glumac Čak Noris preminuo je jutros u 86. godini života u bonici na Havajima. Ostaće upamćen po legandarnoj ulozi Kordel Voker u seriji "Voker, teksaški rendžer".
Neobična biznis ideja iz Velike Britanije podigla je veliku prašinu kada je Džordž Najtingejl iz Eksetera odlučio da napravi alkohol na potpuno nesvakidašnji način, koristeći garderobu zvezda za odrasle.
Ništa ne raduje psa više od boravka napolju i udisanja čistog vazduha. Izlazak u šetnju nije samo prilika da obavi nuždu, već i vreme kada troši energiju, upoznaje svet oko sebe i dodatno se povezuje sa vlasnikom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar