Nestvarna makljaža, sevali razorni udarci... Najluđi meč koji ste videli ove godine (VIDEO/FOTO)
Podeli vest
Brendon Rojval i Džošua Van priredili su spektakl navijačima koji su uživali u fantastičnoj borbi, jednoj od najboljih ove godine. Van je slavio jednoglasnom odlukom sudija.
Vanu je ovo šesti meč u nešto manje od poslednjih godinu dana, dok je Rojval u borbu ušao nakon pet pobeda i jednog poraza u poslednjih šest nastupa. Rojval je upisao 184 značajna udarca, 160 ih je pogodio Van, a odlukom sudija slavio je Džošua (29-28 x2, 30-27).
Brendon Rojval i Džošua Van priredili su spektakl navijačima koji su uživali u fantastičnoj borbi, jednoj od najboljih ove godine. Van je slavio jednoglasnom odlukom sudija.
Marko Martinjak rutinski je odradio posao na prvoj BKB-ovoj priredbi u Našvilu, pošto je nokautirao Maurisa Morisa.
22.06.2025
08:17
- Želim da se zahvalim spasitelju Isusu Hristu. Treniram tek pet godina ovaj sport - rekao je Van posle pobede na pitanje koliko je u MMA svetu.
Krenulo se žestoko od starta sa nekoliko fantastičnih napada Vana, ali i kontranapada Rojvala. Prštali su direkti, osetila se tenzija i visok intenzitet. Već nakon dve runde se moglo reći da je ovo jedan od najboljih UFC-ovih mečeva u ovoj kalendarskoj godini. Brutalno su se potukli Rojval i Van, a nijedan nije posustajao. Kada bi jedan nanizao seriju dobrih udaraca, drugi bi ekspresno vratio.
Srpski MMA borac Strahinja Gavrilović ubijen je u Kanadi u noći između subote i nedelje, a tamošnji mediji došli su do novih detalja smrti nekadašnjeg sportiste. Kako se navodi, Gavrilovića je hitna pomoć zatekla teško ranjenog na ulici, a njegovu devojku Edit Dima u kući. Oboje su nedugo potom preminuli.
Najpoznatija borba MMA borca Strahinje Gavrilovića koji je ubijen u Kanadi održana je 2016. godine, kada je nakon nokauta protivnika Džoa Valijea nastavio da ga udara, sve dok ga sudija nije diskvalifikovao.
16.06.2025
11:53
Foto: tanjug/ap
Lud obračun Rojvana i Vana
Nekoliko jakih krošea i direkta primio je Van, pa je i njemu u drugoj rundi potekla krv, ali je ostao na nogama. Van je ubacio i leve kikove u noge Rojvala što je potpuno poremetilo taktiku borbe. Poslednih 30 sekundi nisu se štedeli. Nemilosrdno su se potukli, razmrnjivali udarce, a desetak sekundi pre kraja Rojval je završio na podu nakon desnog krošea Vana. Van je pokušavao završi, ali Rojval je uspeo da se vrati na noge u poslednjim trenucima meča. Ali, nokdaun je verovatno bio presudni trenutak treće runde, potez koji je prelomio borbu. Sudije su morale da donesu odluku, a jednoglasno pobeda je dodeljena Džošui Vanu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Brendon Rojval i Džošua Van priredili su spektakl navijačima koji su uživali u fantastičnoj borbi, jednoj od najboljih ove godine. Van je slavio jednoglasnom odlukom sudija.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da bi njegova administracija uskoro mogla da ima dobre vesti u vezi sa naporima da se okonča gotovo četvorogodišnji rat u Ukrajini.
Na ulazu u srpsko selo Glušci u opštini Metković u Dubrovačko-neretvanskoj županiji u Hrvatskoj ponovo su ispisani uvredljivi grafiti sa porukama "Srbe na vrbe" i ustaškim simbolima.
Na Trgu bana Jelačića, gde su se građani okupili uoči dočeka hrvatskih rukometaša zbog osvojene bronze na Evropskom prvenstvu, zavijorila se zastava zloglasnog HOS-a, simbola ustaške ideologije i zločinačke vojne formacije iz devedesetih.
Nove informacije iz novootkrivenih dokumenata zloglasnog pedofila Džefrija Epstina šokirale su svet, a najnovije otkrivaju kakvu ulogu u trgovini belim robljem su imali Albanci iz lažne države Kosovo.
Lider SNS i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević izjavio je gostujući u emisiji "Bez garda", na Informer televiziji, da će blokaderska lista pre biti penzionerska nego studentska.
Ministar za javna ulaganja Darko Glišić izjavio je danas da je slavlje na dočeku rukometaša Hrvatske u Zagrebu pokazalo da Hrvati baštine ideologiju ustaštva i glorifikuju zločine nad srpskim narodom.
Članica Crvenog tima Tijana Jović rekla je da će joj mnogo nedostajati Vanja Đurić i da ekipa ne bi bila loša čak i da je neko drugi ispao iz Exatlona.
Bivšem kapitenu Crvenog tima Aleksi Erskom teško je pao poraz od Jovana Ikića posle čega je otvoreno pokazao frustraciju, a Jovan Radulović Jodžir zapretio je da neće igrati ukoliko mu saigrač odustane.
Večeras u najvećem sportskom rijalitiju, Exatlonu Srbija, takmičari Crvenog tima odneli su ubedljivu pobedu rezultatom 10:4 i zaslužili mesto u boljoj vili.
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred Studentske liste.
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
Mladom reprezentativcu Srbije u rvanju, Filipu Tričkoviću (19), transplantirano je srce u Minsku. Mladić je došao na pregled u glavni grad Belorusije, stavljen je na listu čekanja i odmah narednog dana dobio je novi organ!
Maskote Specijalizovane izložbe Ekspo 2027, Rastko i Milica, bili su gosti emisije Prve Info na Informer TV! Ovo je njihovo prvo gostovanje nakon što su dobili imena.
Mnogi vernici su u dilemi da li treba da se prekrste tri puta kada uđu u crkvu, i da li je obavezno celivati ulazna vrata. Veroučitelj Aleksandar Đurđević otkriva šta je pravilno, a jednu stvar nikako ne smete da uradite.
Zbog radova na redovnom održavanju kolovoza ulica Tošin bunar, dr Žorža Matea i auto-puta za Zagreb, pet linija javnog prevoza voziće izmenjenom trasom, rečeno je iz Gradskog saobraćajnog preduzeća (GSP).
Viši sud u Beogradu odredio je pritvor do 30 dana državljaninu Kraljevine Švedske J.C.G.N. i državljanki Republike Južne Afrike S.C.G. osumnjičenima da su 31. januara pokušali da izvrše ubistvo u restoranu "Rustik" na Senjaku.
Na teritoriji glavnog grada sinoć su po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu pripadnici Uprave kriminalističke policije obavili pretrese na više lokacija i zaplenili više od 11 kilograma različitih vrsta narkotika.
Temperatura u Ukrajini je ispod -20 stepeni Celzijusa, a Rusija je tokom noći napala sa 450 dronova i preko 60 raketa, uključujući balističke, energetske objekte i kuće.
Elizabet Smart iz Jute koju je 2002. godine, kada je imala 14 godina, oteo pedofil Brajan Dejvid Mičel, sada je detaljno opisala užasnih devet meseci u zatočeništvu.
Film "Biće novih leta" u režiji Gvozdena Đurića premijerno stiže 24. februara u bioskop Cineplexx Galerija, a od 26. februara i u bioskopima širom Srbije.
Oko 27 životinja uginulo je na farmi na Novom Zelandu gde su bili smešteni konji i druga stoka korišćeni tokom snimanja filmske trilogije "Hobit", a prema navodima više čuvara životinja, uzrok smrti bili su izuzetno loši i opasni uslovi držanja.
Najdugovečnija i najgledanija domaća igrana serija, "Igra sudbine", ulazi u novu sezonu pod nazivom "Ljubav nakon greha", koja premijerno startuje u utorak, 10. februara u 20 časova na televiziji Prva.
Gugl je ozbiljno uzdrmao jednu od najskrivenijih internet infrastruktura, proxy mrežu IPIDEA, koja je koristila internet konekcije miliona uređaja širom sveta.
Pevačica Nada Topčagić priznala je da često iz kontejnera uzme nešto što joj se dopadne, a jednom prilikom je pronašla i sliku, koju je prodala za 15.000 evra.
Pesma "Jugoslavija" sa kojom se Zejna takmiči na ovogodišnjoj "Pesmi za Evroviziju" tek što je objavljena, a već se našla na udaru lažne države Kosovo.
Pevačica Nada Topčagić prisetila se gostovanja u Vukovaru za vreme rata, zbog kog je i nekoliko decenija kasnije zabranjena u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar