• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

31.12.2020

21:54

ČETIRI SKAKAONICE! Slovenac najbolji u Garmiš-Partenkirhenu

Ostali sportovi

ČETIRI SKAKAONICE! Slovenac najbolji u Garmiš-Partenkirhenu

Podeli vest

Slovenac Anže Lanišek pobedio je u kvalifikacijama na drugoj stanici novogodišnje turneje "Četiri skakaonice", u Garmiš-Partenkirhenu

Lanišekov skok od 139 metara nije bio najduži, ali je dobio najveću ocenu.

Drugo mesto je osvojio Norvežanin Halvor Egner Granerud koji je skočio 143 metra, dok je treći bio Nemac Markus Ajzenbihler.

Za prvi dan nove godine, od 14 sati, zakazano je takmičenje u Garmišu.

Na prvoj novogodišnjoj skakaonici u Oberstdorfu pobedio je domaći takmičar Karl Gajher.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu
Live TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu

Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.

16.01.2026

09:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set