• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Beta

27.10.2021

12:41

PAZARCI NEĆE DA PLATE 300.000 DINARA! Ne pada nam na pamet!

A.Grbović

Ostali sportovi

PAZARCI NEĆE DA PLATE 300.000 DINARA! Ne pada nam na pamet!

Podeli vest

Član Upravnog odbora Rukometnog kluba Novi Pazar Husein Memić rekao je da ne žele da plate 300.000 dinara, koliko ih je kaznila Arkus liga zbog istupanja iz tog takmičenja

On je u izjavi za radio Sto plus rekao da je odluka rukovodstva Arkus lige još jedna potvrda da su bili u pravu što su napustili to takmičenje.

- Reakcija rukovodstva Arkus lige da nas kazni sa 300.000 dinara, a Crvenu zvezdu sa 100.000 govori da samo napravili pravi potez time što smo istupili. Nećemo platiti tu kaznu, ne pada nam na pamet. Kako da platimo kad smo istupili iz te lige - kratko je poručio Memić.

Rukovodstvo Arkus lige juče je saopštilo da je zbog dešavanja na utakmici između Crvene zvezde i Novog Pazara u Beogradu, odlučilo da domaći tim kazni sa 100.000 dinara zbog toga što su njihovi navijači na nacionalnoj i verskoj osnovi vređali protivničku ekipu.

Foto: A.Grbović

 

Veća kazna Novom Pazaru obrazložena je time jer, pre odluke o istupanju iz lige, nije koristio mehanizme Asocijacije, Rukometnog saveza Srbije i nadležnih ministarstava u cilju prevazilaženja problema, već je “ishitrenim istupanjem rukometu i sportu naneo veoma veliku štetu”.

Upravni odbor Rukometnog kluba Novi Pazar doneo je pre dve nedelje odluku da istupi iz Arkus lige Srbije zbog, kako su saopštili, šoviništičkog skandiranja i fašističkih scena vidjenih tokom svih 60 minuta utakmice protiv Crvene zvezde u Beogradu.

Na Fejsbuk stranici tog kluba najavljeno je da će o dešavanjima na toj utakmici obavestiti sve medjunarodne rukometne organizacije, a prema nezvaničnim saznanjima radija Sto plus, u toku je priprema neophodne dokumentacije i njeno prevodjenje na engleski jezik.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Ni ne krije podli plan: Kurti se hvali - ovo mu je glavni cilj!
Politika

Ni ne krije podli plan: Kurti se hvali - ovo mu je glavni cilj!

Premijer lažne države - Aljbin Kurti poručio je danas da je saradnja sa NATO paktom neophodna za jačanje odbrambenih kapaciteta tzv. Kosova i unapređenje strateškog partnerstva, kao i da članstvo u Alijansi ostaje strateški cilj "Kosova", prenela je Ekonomija onlajn.

08.04.2026

23:25

Nebojša Bakarec: Vučič razobličio Minhauzenovske laži NovaS i blokadera FTN!
Kolumne

Nebojša Bakarec: Vučič razobličio Minhauzenovske laži NovaS i blokadera FTN!

U pokušaju da prikriju svoj poraz u svih 10 opština gde su 29.3.2026. bili lokalni izbori, blokaderi FTN i NovaS, su u tekstu NovaS, od 6.4.2026. godine, u 6 opština morali da prikažu drastične laži, upoređujući rezultate SNS 2022. i 2026. godine, gde su rezultatima SNS iz 2022., dodavali rezultate opozicionih stranaka Dveri, SDS (Tadić), Zavetnika, Zdrave Srbije i Vlaškog Mosta. U tri opštine su posegli za manjim obmanama, kada su rezultatima SNS iz 2022., dodavali rezultate SPS, JS, SRS itd. Konačno, potpuno su prevarantski prikrili rezultate izbora u opštini Kladovo, gde su doživeli najveći brodolom.

08.04.2026

20:31

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set