• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

07.08.2022

10:39

KORINA BEŽI OD OČIJU JAVNOSTI! Krije Šumahera, potrošiće 30 miliona evra! Otkriven plan!

reuters

Ostali sportovi

KORINA BEŽI OD OČIJU JAVNOSTI! Krije Šumahera, potrošiće 30 miliona evra! Otkriven plan!

Supruga Mihaela Šumahera Korina planira da preseli porodicu na Majorku, prenose svetski mediji

Supruga Mihaela Šumahera Korina zaplakala nedavno dok je primala prestižnu "Državnu nagradu" u ime svog muža

Šumaher je 2013. godine na skijanju zadobio teške povrede i oštećenja mozga, a od tada ga niko nije video u javnosti. Legendarni Mihael Šumaher dobio je Državnu nagradu pokrajine Severne Rajne-Vestfalije za humanitarni angažman, a nagradu je u njegovo ime preuzela supruga Korina.

Korina seli porodicu na Majorku

Foto: reuters

Korina sa ćetkom Đinom

Priznala je kako joj Mihael nedostaje svakoga dana. Ona je sticajem okolnosti morala da postane glava porodice, a nemački mediji tvrde da su otkrili njen naredni potez. Korina je navodno već pronašla vilu koju želi da kupi od 30 miliona evra, pa namerava da se sa porodicom preseli na Majorku. 

Pored Korine i Mihaela, vila bi trebalo da bude dom i za njihovu decu - vozača Formule 1 Mika i ćerku Đinu-Mariju koja se bavi konjičkim sportovima. Novi dom porodice Šumaher trebalo bi da bude u luksuznom letovalištu Andratk, mestu koje se nalazi na samom zapadu ostrva. Gradić ima oko 9.000 stanovnika, a  okružen je sa jedne strane morem, a sa druge planinama i zbog toga je veoma popularan među poznatim ličnostima koje traže mirniju destinaciju i privatnost.

Nedostaje mi Mihael svaki dan, ali ne samo meni. Nedostaje deci, porodici, njegovom ocu, svima. Svima nam fali, a on je tu. Drugačiji je, ali tu je i to nam daje snagu. Pokušavamo da nastavimo dalje kao porodica, što bi on i hteo. Uvek nas je štitio, a sad štitimo mi njega -  rekla je nedavno Korina Šumaher kroz suze. 

Foto: AP/Photo

Mihael Šumaher

Šumaher je posle nesreće bio u indukovanoj komi iz koje se probudio nakon šest meseci. Ali, već devet godina javnost nema konkretne informacije o Nemcu, porodica ga čuva u tajnosti u jednom švajcarskom selu kod Ženeve. 

Takođe, Šumaherov bivši agent Vili Veber optužio je Šumijevu porodicu da laže o njegovom trenutnom stanju nakon jezive nesreće. Smatra da su od javnosti sakrili mnoge stvari nakon Šumaherove povrede mozga, kada je bio u indukovanoj komi šest meseci.

Bonus video




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Najpoznatiji grčki pevač dobio drugo dete
Showbiz

Najpoznatiji grčki pevač dobio drugo dete

Porodica popularnog grčkog pevača Konstantinosa Argirosa postala je bogatija za još jednog člana. Njegova supruga Aleksandra Nika porodila se 8. juna i na svet donela zdravu devojčicu, njihovo drugo dete.

10.06.2026

14:28

Magazin

Džet set