Novak se oglasio i Angelini Topić pružio poruku podrške! (FOTO)
Podeli vest
Heroj, napisao je srpski teniser.
Uspeo je srpski teniser Novak Đoković da se plasira u finale Olimpijskih igara pošto je juče savladao Lorenca Muzetija sa 2:0. Samim tim, najbolji svih vremena, obezbedio je novu medalju za našu državu u Parizu, a za zlato će se boriti sutra protiv Karlosa Alkaraza na stadionu "Filip Šatrije".
Australijski dubl u sastavu Metju Embden i Džon Pirs osvojio je zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu, a zanimljivo je da je upravo Ebden bio protivnik našem Novaku Đokoviču u prvom kolu.
Treba smanjiti euforiju i sačuvati mirnu glavu, rekla je Milica Novaković.
03.08.2024
18:02
Danas, Novak Đoković odmara i sprema se za sutrašnje finale. Iako je imao obaveza, srpski teniser je juče ispratio sve što se dešavalo našoj atletičarki - Angelini Topić. Ona je doživela peh na zagrevanju, tada je doživela povredu, ali je uprkos tome uspela da se plasira u finale Olimpijskih igara u disciplini skok u vis.
Završen je osmi dan Olimpijskih igara u Parizu. Videli smo naše džudiste u miks timu, Jovanu Arsić u C finalu veslanja skif i košarkašice Srbije. Naši vaterpolisti pobedili su domaćina (15:8), potom su slavili i košarkaši protiv Južnog Sudana (96:85), a na kraju su i odbojkaši slomili Kanadu sa 3:2 (16:25, 22:25, 26:24, 25:19, 18:16).
Aktuelni šampion države u biciklizmu, Ognjen Ilić (25) završio je drumsku trku na 64. mestu na Olimpijskim igrama, pošto je 273 kilometra prešao za šest sati, 39 minuta i 27 sekundi.
03.08.2024
17:56
Nažalost, nakon meča je Angelina Topić objavila da neće biti u prilici da se bori za zlatnu medalju budući da je doživela naprsnuće desnog skočnog zgloba. Sve to dirnulo je i Đokovića koji se danas oglasio putem "Instagrama".
- Heroj - napisao je Novak Đoković na "Instagramu" uz snimak Angelinine povrede u Parizu.
Novak Đoković i Karlos Alkaraz se u finalu sastaju u nedelju oko 14 časova, dok je finale skoka uvis trebao da bude u večeranjim satima.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Australijski dubl u sastavu Metju Embden i Džon Pirs osvojio je zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu, a zanimljivo je da je upravo Ebden bio protivnik našem Novaku Đokoviču u prvom kolu.
Vođa blokaderske liste u Boru, Marko Andrejević zvani Muta, daje izjavu u policiji, jer kako saznajemo, pobegao je sa mesta tragedije na Filozofskom fakultetu gde je devojka tragično stradala 26. marta 2026. godine.
Nemanja R. (30) poginuo je u Surčinu noćas oko 2 sata posle ponoći kada je, kako se sumnja, izleteo sa puta i udario u betonski krst, a policija upravo njega sumnjiči za ubistvo meštanina Uglješe T. (58).
Nema većeg neprijatelja islama od organizacije "Muslimanske braće", jer je ona, umesto islama, ponudila političku interpretaciju vere i to nasilnu, esktremnu, političku orjentaciju u koju je integrisala dogmatičku interpretaciju vere – vehabizam kao versko učenje i versku praksu, rekao je ekspert za bezbednost Dževad Galijašević.
Premijer lažne države - Aljbin Kurti poručio je danas da je saradnja sa NATO paktom neophodna za jačanje odbrambenih kapaciteta tzv. Kosova i unapređenje strateškog partnerstva, kao i da članstvo u Alijansi ostaje strateški cilj "Kosova", prenela je Ekonomija onlajn.
Publicista i analitičar Zoran Ćirjaković uputio je oštre kritike na račun studenata koji učestvuju u blokadama, ocenjujući da je kod dela njih došlo do, kako kaže, ozbiljnog osećaja samovažnosti i uverenja da imaju apsolutni legitimitet da predstavljaju državu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je danas novi javni poziv studentima blokaderima i svim zainteresovanim stranama na otvoren dijalog, naglašavajući da je spreman za razgovor u svakom trenutku - ali uz jasan uslov.
U pokušaju da prikriju svoj poraz u svih 10 opština gde su 29.3.2026. bili lokalni izbori, blokaderi FTN i NovaS, su u tekstu NovaS, od 6.4.2026. godine, u 6 opština morali da prikažu drastične laži, upoređujući rezultate SNS 2022. i 2026. godine, gde su rezultatima SNS iz 2022., dodavali rezultate opozicionih stranaka Dveri, SDS (Tadić), Zavetnika, Zdrave Srbije i Vlaškog Mosta. U tri opštine su posegli za manjim obmanama, kada su rezultatima SNS iz 2022., dodavali rezultate SPS, JS, SRS itd. Konačno, potpuno su prevarantski prikrili rezultate izbora u opštini Kladovo, gde su doživeli najveći brodolom.
"Srpski dnevnik" postavlja standarde kada je reč o informativnim emisijama i ponovo je najgledaniji na svim kablovskim televizijama bez nacionalne frekvencije.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
Na popularnoj Temu platformi pojavile su se zubne proteze koje se reklamiraju kao brzo i povoljno rešenje za zube, ali stručnjaci upozoravaju da one nikako nisu adekvatne i ne mogu zameniti proteze izrađene kod stomatologa.
Doktor Milan Božina ceo svoj radni vek proveo je u Hitnoj medicinskoj službi Doma zdravlja "Dr Đorđe Lazić" u Somboru, a u penziju je tokom prethodnih godina ispraćan čak četiri puta, dok se peti oproštaj već uveliko sprema.
Viši sud u Leskovcu je danas doneo i javno objavio presudu kojom je optuženi Dragiša R. iz Lebana, oglašen krivim zbog krivičnog dela ubistvo i osuđen na maksimalnu kaznu zatvora u trajanju od 15 godina, u koju će mu se uračunati i vreme provedeno u pritvoru, počev od 15. decembra 2025. godine.
Saobraćajna nezgoda dogodila se večeras u Zemunu, u Ulici cara Dušana kod broja 122, kada je vozač putničkog automobila izgubio kontrolu nad vozilom i udario u više parkiranih automobila.
Nemanji R. (29) koji je, kako se sumnja, juče u kući u Petrovčiću ubio komšiju Uglješu T. (58), a potom izvršio samoubistvo, sudi se za nasilje nad suprugom, a prema nezvaničnim informacijama prošle godine dva puta je bio u pritvoru.
Pripadnici MUP u Kraljevu uhapsili su J.D. (27) i K.S. (22) iz ovog grada zbog postojanja osnovane sumnje da su izvršile krovočno delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga i ometanja službenog loca u bršenju službene duznosti.
Sjedinjene Američke Države razmatraju planove za povlačenje ili premeštanje svojih trupa iz evropskih zemalja koje nisu podržale vojnu kampanju protiv Irana, prenosi Vol strit džurnal.
Ukrajinski televizijski kanali bliski vlastima u Kijevu objavili su da je Ukrajina „ponovo pobedila“, ovoga puta u kontekstu sukoba sa Iranom, uz tvrdnju da je ključnu ulogu u toj navodnoj pobedi odigrala ukrajinska protivvazdušna odbrana.
Gledaoci serije "Katarina Velika" na Informer TV imaju priliku da prate intrigantne poteze Stepana Ivanoviča Šeškovskog, čoveka koji iz senke čuva tron moćne carice.
Glumac Nikola Pejaković kaže da mu ne pada na pamet da vozi 20 sati do Grčke da bi išao na odmor i smatra da su letovanja i zimovanja nakaradno postavljena.
Vlasnica psa Dženifer Navratil iz Ostina potrošila je 650 dolara na hitan odlazak kod veterinara nakon što je njena dvogodišnja zlatna retriverka Arlo počela čudno da se ponaša po povratku iz šetnje.
Na glamuroznoj premijeri serije Euforija u čuvenom "TCL Chinese Theatre" u Los Anđelesu, sve oči bile su uprte u jednu osobu, neponovljivu Zendaju koja je svojim pojavljivanjem podigla temperaturu.
Učesnica rijalitija "Elita" Maja Marinković zatražila je na kapiji tabletu za dan posle, jer je strahovala od moguće trudnoće nakon rizičnih odnosa koje je imala sa Asminom Durdžićem.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar