• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: M. Gligorić

06.08.2024

16:56

Kari nam je rekao da igramo kao žene! Pretukli su nas! Petrušev i Gudurić emotivni kao nikad

Starsportphoto

Ostali sportovi

Kari nam je rekao da igramo kao žene! Pretukli su nas! Petrušev i Gudurić emotivni kao nikad

Podeli vest

Košarkaši Srbije pobedili su Australiju rezultatom 95:90 i plasirali se u polufinale Olimpijskih igara, a Filip Petrušev, Marko Gudurić i Vasilije Micić doživeli su trijumf emotivno kao retko kada.

Petrušev nije hteo da preuzima ni delić zasluga, već je analizirao meč.

- U drugom poluvremenu odlučili smo da se vratimo u utakmicu posle katastrofalnog prvog poluvremena. Bila je ovo timska pobeda, u drugom poluvremenu promenili smo pre svega odbranu, odluka po odluku i vratili smo do kraja zaostatak - rekao je sjajni krilni centar za RTS, a onda u razgovoru sa srpskim izveštačima, među kojima je ispred Informera i novinar Mihailo Gligorić, dodao:

- Prva četvrtina najgora do sada, ali okrenuli smo drugo poluvreme. Rekli smo sami sebi, a i trener nam je rekao, da igramo ko žene i promenili smo sve. Verovali smo i kada smo gubili, nismo paničili.

Marku Guduriću je ova utakmica jedna od najtežih.

- Ova utakmica je jedna od najtežih koju sam igrao u karijeri. Pretukli su nas u prvom poluvremenu,  pogađali šuteve. Mi smo ostali mirni, verovali jedan u drugog, bili agresivniji... Kasnije mirnoća Vase, Joke i Bogdana u napadu je donela taj rezultat. Neverovatno stvarno, baš sam ponosan - rekao je Gudurić.

Misić je samo dodao da su sve rekli i da su srećni što idu dalje, a na konstataciju novinara RTS da sledi duel sa Amerikancima, Gudurić je poručio:

- Nisu još pobedili Brazil!

Taj meč na programu je u 21.00.

Foto: Informer

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Tenzije! U Crnoj Gori bi sa vlasti da oteraju sve koji se ne plaše da kažu da su prvo Srbi, pa onda sve ostalo
Politika

Tenzije! U Crnoj Gori bi sa vlasti da oteraju sve koji se ne plaše da kažu da su prvo Srbi, pa onda sve ostalo

Nakon što je krajem prošle godine, tokom protesta u Botunu u Crnoj Gori, priveden Milan Knežević, predsednik DNP i dosledni borac za prava Srba u Crnoj Gori, usledio je novi udarac na Srbe u Crnoj Gori nakon što je gradonačelnik Podgorice Saša Mujović pokrenuo disciplinski postupak i doneo rešenje o suspenziji lidera Slobodne Crne Gore i rukovodioca gradske Službe za građane Vladislava Dajkovića, još jednog borca za prava Srba, a sve zbog pružanja podrške građanima na prostestu u Botunu!

12.01.2026

21:39

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Serija "Adolescencija" dobija nastavak
Showbiz

Serija "Adolescencija" dobija nastavak

Stiven Grejem, jedan od autora hvaljene Netfliksove serije "Adolescencija" ("Adolescence"), potvrdio je da je nastavak serije u razmatranju, iako je projekat prvobitno zamišljen kao mini-serija.

12.01.2026

15:22

Magazin

Džet set