Srbija gazila Amere, pa Lebron održao govor saigračima! "Kralj" se poklonio "orlovima"
Podeli vest
Zvezda američkog tima Lebron Džejms otkrio je kako je na poluvremenu u svlačionici motivisao saigrače protiv Srbije, koja je nakon dve četvrtine vidila 54:43.
Džoel Embid je na sraman način slavio pobedu Amerike protiv Srbije (95:91) u polufinalu Olimpijskih igara.
09.08.2024
07:13
Lebron je posle pobede otkrio šta je rekao saigračima.
- Rekao sam im da je dobro biti testiran. Sjajno je biti testiran. Naš krajnji cilj je na dohvat ruke. Radujemo se utakmici u subotu protiv Francuske. Odao bih veliko priznanje Srbiji, protiv nas su dali sve što su imali, sjajna su ekipa, igrali su neverovatno dobro, testirali su nas i to nam je trebalo - rekao je Lebron, koji je tokom meča iznervirao našeg Bogdana Bogdanovića.
Mislim da je ova ekipa zaslužila veći respekt kod sudija, ali ga nije dobila, poručio je Svetislav Pešić nakon poraza Srbije od Sjedinjenih Američkih Država u polufinalu Olimpijskih igara 95:91.
08.08.2024
23:40
Foto: Reuters
Pobeda nad Srbijom mu je jedna od dražih u karijeri.
- Ovo mi je među najboljim trenucima u karijeri. Imam 39 godina, ulazim u svoju 22. sezonu. Ne znam koliko ću još imati prilike i trenutaka poput ovoga da se takmičim za nešto. Boriti se za nešto veliko i igrati velike utakmice, a večeras je bila jedna takva - rekao je Džejms nakon što je postigao 16 poena uz 12 skokova i 10 asistencija za četvrti tripl dabl u istoriji Olimpijskih igara.
Foto: Tanjug/AP Photo
Odlučujući meč je u subotu u 21.30 a 39-godišnji Lebron je svestan da će igrati protiv ekipe koja će imati veliku podršku publike.
- Igraju zajedno već neko vreme. Navijači su ih "hranili". Radujemo se tom meču.
Kakva šteta! Košarkaška reprezentacija Srbije izgubila je od Amerike sa 95:91 (23:31, 20:23, 20:22, 32:15) u polufinalu Olimpijskih igara u Parizu i prekosutra će se sa Nemačkom boriti za bronzu. Ogromnu šansu propustili su "orlovi", koji su protiv jedne od najjačih ekipa u istoriji košarke vodili i kontrolisali utakmicu 38 minuta, vodili su čak i 17 razlike, a onda dozvolili Lebronu Džejmsu i pre svega Stefonu Kariju da okrenu meč i odvedu Amere u finale sa Francuskom.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Na društvenim mrežama među blokaderima, kruži video, najverovatnije napravljen veštačkom inteligencijom, koji prikazuje razgovor blokadera o tome kako će zapaliti Vučića.
Marko Parezanović, jedan od najuticajnijih načelnika u Bezbednosno-informativnoj agenciji (BIA), koji je obavljao poslove načelnika operative u agenciji, smenjen je sa te pozicije, a na njegovo mesto postavljen je Nikola Vasiljević, saznaje Republika.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Jedna od 10 najčešćih malignih bolesti jeste karcinom mokraćne bešike, dok se u Srbiji nalazi na četvrtom mestu. Na godišnjem nivou od ove bolesti oboli oko 2.500 stanovnika, dok gotovo 1.000 izgubi bitku.
Na severu Crne Gore otvoren je rekonstruisani put Mijakovići - Vrulja, zajedno sa dva nova mosta koja, po želji građana, nose imena srpskih kraljeva, simbolizujući istorijsko ujedinjenje Srbije i Crne Gore.
Stenfordski istraživači su otkrili da plinski šporeti izlažu Amerikance iznenađujuće visokim nivoima azot-dioksida, koji često premašuju nivoe zagađenosti na otvorenom.
Policija je po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, raspisala potragu za Nenadom Alajbegovićem (44), zvanim Alibeg, koji je sinoć oko 21 sat bio u društvu N. K. (30) koji je ranjen sa osam metaka u poznatom novobeogradskom restoranu.
Dvostruko ubistvo i samoubistvo u Čačku, koje je juče potreslo javnost, prema nezvaničnim informacijama dogodilo se pre nekoliko dana, ali još nema informacija o tačnom datumu!
Ažurirana Strategija nacionalne bezbednosti SAD liči „na pokušaj okretanja ogromnog broda“ koji je dugo išao po inerciji, napisao je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev na društvenim mrežama.
Odlazeći izaslanik američkog predsednika Donalda Trampa za Ukrajinu Kit Kelog izjavio je da je sporazum o okončanju rata u Ukrajini "veoma blizu", i da sada zavisi od rešavanja dva glavna otvorena pitanja.
Rusija, suočena sa velikim gubicima u ratu, puni vojne redove uz pomoć mreže nezavisnih onlajn regrutera, što ohrabruje predsednika Vladimira Putina za pregovaračkim stolom, navodi Politiko.
Glumac Miodrag Radonjić kaže da je tokom devedesetih godina kada je na prostorima bivše Jugoslavije buktao rat bio dete i da mladi kroz seriju "Tvrđava" treba da shvate da život može da se okrene preko noći.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Posne pihtije su tradicionalno jelo koje se najčešće priprema tokom posta ili kada želimo laganiju, ali i dalje bogatu i ukusnu varijantu klasičnih pihtija.
Starleta Aleksandra Subotić objavila je putem Instagrama fotografiju iz izlaska sa svojim suprugom Predragom Pecom Raspopovićem, ali i fudbalerom Nejmarom.
Voditeljka Marija Kilibarda otkrila je kako je vatreni navijač Partizana i da nikada ne bi navijala za Crvenu Zvezdu, čak ni kada igra sa drugom zemljom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar