Žoc pred Split: Vole da šutiraju za tri i igraju u tranziciji
Podeli vest
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović pred utakmicu sa Splitom rekao je da maksimalno poštuje rivala i da će koncentracija biti ključna u meču 25. kola ABA lige.
Na konferenciji za medije posle utakmice između Bajerna i Partizana u Minhenu (89:74) dogodila se krajnje bizarna situacija — Željka Obradovića nismo imali priliku da čujemo.
Loša odbrana u poslednjoj četvrtini! Prema Željku Obradoviću je to glavni razlog poraza Partizana od Bajerna u 32. kolu Evrolige (89:74).
27.03.2025
22:43
- Ušli smo praktično u završni deo prvenstva gde svaka utakmica može biti od presudnog značaja za našu poziciju na tabeli pred plej-of. Pokušaćemo da se na najbolji mogući način pripremimo i da uz maksimalno poštovanje protivnika odigramo dobru utakmicu. Kao i uvek, koncentracija će biti ključ svega - rekao je Željko Obradović, a preneo klub.
Košarkaš Partizana Balša Koprivica izjavio je da "crno-bele" očekuje veoma bitna utakmica posle teškog perioda. - Znamo kakva su ekipa, imaju kvalitet, vole da šutiraju za tri poena i igraju u tranziciji. Gostovanje kod njih je uvek neugodno, zato moramo da uđemo u utakmicu maksimalno spremni - poručio je Koprivica.
Duško Vujošević, bivši trener Partizana, otkrio je da su četvorica košarkaša crno-belih noć pred utakmicu s Efesom u 30. kolu Evrolige, bila u noćnom izlasku.
Košarkaši Partizana savladali su Albu 85:71 u 31. kolu Evrolige, a trener Željko Obradović otkrio je šta je rekao igračima posle teškog poraza od Efesa (97:65) u prethodnim kolu.
26.03.2025
07:15
Partizan se nalazi na prvom mestu na tabeli ABA lige sa 21 pobedom i tri poraza, dok je Split na 12. poziciji sa učinkom 8-16.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Na konferenciji za medije posle utakmice između Bajerna i Partizana u Minhenu (89:74) dogodila se krajnje bizarna situacija — Željka Obradovića nismo imali priliku da čujemo.
Pedsednik Srbije Aleksandar Vučić uključio se danas telefonskim putem u program Informer TV, nešto posle 14 časova, kako bi komentarisao aktuelne događaje.
Ukrajinska operaterka drona iz sastava Oružanih snaga Ukrajine (OSU) izjavila je da želi da ubije „što više Rusa“ i da u tome, kako je sama rekla, „uživa“, prenosi britanski Tajms.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je prilikom telefonskog uključenja na Informer TV istraživanje koje pokazuje da je SNS daleko ispred svih stranaka.
Predsednik SRS Vojislav Šešelj oktrio je da su zapadni moćnici imali plan da uhapse Slobodana Miloševića na isti način na koji su oteli predsednika Venecuele Nikolasa Madura.
Dok se ministar za evropske integracije Nemanja Starović neumorno bori za interese Srbije na svakom koraku, Dragan Đilas i njegova Stranka slobode i pravde nastavljaju sa svojom oprobanom taktikom – plasiranjem beskrupuloznih laži.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako se za izbore sprema političar blokader Miroslav Aleksić, sa kime se druži pretendent na studentsku listu, profesor Milo Lompar, kakav je javni debakl doživela Đilasova uzdanica Marinika Tepić, na koji način se opušta lažni poliglota, opozicionar Đorđe Stanković, gde se šeta advokat blokader Rodoljub Šabić… i još mnogo toga!
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je brzom i efikasnom reakcijom pripadnika Ministarstva unutrašnjih poslova uspešno okončana potraga za maloletnom Dunjom Necić iz Novog Sada, čiji je nestanak bio prijavljen 29. aprila.
Nemačka kompanija Naturgut Köllnitz GmbH iz okruga Oder-Spree uskoro prestaje sa radom jer je nakon više od osam vekova nad njom pokrenut stečajni postupak.
U jednoj kući u Petrovaradinu, među dimom, žarom i urušenim stvarima, vatrogasci-spasioci pronašli su i sačuvali ono što mnogima vredi više od bilo čega materijalnog - ikonu Sveta Petka, i to netaknutu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je primenom Zakonom o ostvarivanju prava iz alimentacionog fonda obezbeđen novac za 683 dece i dodao da bi bio srećan da je zakon pomogao i samo jednom detetu.
Cela Srbija je na nogama nakon vesti o nestanku dvoje tinejdžera, Danijela (15) i Dunje (15), a prema rečima Ace Necića, Dunjinog oca, još nema ni traga ni glasa od njih, dok je on sve vreme u kontaktu sa policijom i upravom škole.
Tokom pojačanih kontrola saobraćaja prethodnih dana, najteži prekršaj zabeležen je na putnom pravcu Podgorica - Danilovgrad, gde je vozač iz Nikšića uhapšen zbog bahate i opasne vožnje.
Tarik Prusac sumnjiči se da je juče u Sarajevu ubio svoju bivšu suprugu Elmu Godinjak, a portparolka Tužilaštva KS, Azra Bavčić otkrila je stravične detalje ovog zločina.
Potpredsednik Udruženja za vode Ukrajine, Artem Šira, uputio je dramatičan apel građanima, upozoravajući da se ključni gradovi, uključujući i prestonicu Kijev, suočavaju sa ozbiljnom pretnjom potpunog nestanka pijaće vode.
Politički uticajna kubansko-američka zajednica na Floridi vrši snažan pritisak na predsednika SAD Donalda Trampa da u potpunosti ukloni komunističko rukovodstvo u Havani.
Kultni film Nacionalna klasa iznedrio je brojne nezaboravne likove, a među njima je bila i Senka, devojka koja se pojavila u svega nekoliko scena, ali je ostavila snažan utisak na publiku.
Glumac Marko Todorović koji je u filmovima o "Žikinj dinastiji" glumio prijatelja Milana hteo je da odustane od snimanja i to zbog Dragomira Bojanića Gidre.
Vaše dvorište može izgledati kao uredan i miran kutak prirode, ali ponekad se u takvom okruženju može pojaviti neočekivan gost - zmija, a evo koje četiri ih privlače.
Gugl je podelio osam praktičnih saveta koji mogu da pomognu da baterija na Android uređajima traje duže. Ovi saveti su jednostavni za primenu i lako se uklapaju u svakodnevno korišćenje.
Zbog tri carska reza koja je imala, lekari su Bogdani i Veljku Ražnatoviću savetovali da razmišljaju o još samo jednom detetu, budući da bi svaka naredna trudnoća nosila povećan rizik.
Irena Radulović, supruga influensera Jovana Radulovića Jodžira, trenutno boravi sa porodicom u Perastu, odakle je podelila kako provode dane na odmoru.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar