Reakcije navijača Partizana nakon poraza od Žalgirisa u 33. kolu Evrolige nisu sjajne, a na udaru "grobara" najviše su Željko Obradović i Ife Lundberg.
Porazom od Žalgirisa u Kaunasu košarkaši Partizana ostali su bez šanse da se plasiraju u plej-of Evrolige. Crno-beli će u poslednjem kolu dočekati Real Madrid u Beogradskoj areni, ali taj neč neće imati rezultatski značaj budući da je sastav Željka Obradovića tokom poslednjih mesec dana uspeo da prokocka sve što su gradili tokom čitave sezone.
Najviše komentara i kritika na račun košarkaša i Željka Obradovića može se naći na stranicama posvećenim crno-belima. Očekivano, na udaru "grobara" je Ife Lundberg, a budući da je dobio prostora iako igra katastrofalno ni Obradović nije prošao bez kritika.
"Lundberg ima više odlazaka kod frizera nego poena za celu ovu sezonu. Koliko limitiran igrač", glasio je jedan od komentara navijača.
"Je l' ponosan Željko što je iz svoje tvrdoglavosti uspeo da probudi Ifea i doprinese velikoj pobedi njegovom sjajnom partijom? Svi smo mi ludi...", glasio je jedan komentar, dok se drugi navijač nadovezao.
Pored činjenice da mu zameraju korišćenje Lundberga, ima navijača Partizana koji smatraju da je vreme za rastanak sa Željkom Obradovićem.
Foto: Printscreen
"Ajde Željko u penziju, vodi i Ifea sa sobom".
"Željko jeste najveći, ali nažalost ne zna više da vodi tim".
"Niko ne može da me ubedi da ovo nije trenerov poraz".
"Željko je krivac za celu sezonu, birao je igrače, a pola njih nisu videli parket! Izbacio je Vašingtona da bi igrao njegov ljubimac Danac", naveo je još jedan od "grobara".
Kada je počela sezona 2024/25, Partizan je ušao sa velikim ambicijama. Sve je krenulo "Crno-belom simfonijom" u bivšem Domu sindikata, a završilo se bolnim neuspehom, pošto nije uspeo da se domogne nijednog od prvih 10 mesta na tabeli Evrolige.
Nakon što je završen večerašnji program utakmica u Evroligi, iskristalisala se tabela takmičenja i neke stvari postaju jasnije pogotovo za Crvenu zvezdu.
Trener Žalgirisa i nekadašnji strateg Partizana, Andrea Trinkijeri, rekao je da mu je žao što je njegov bivši tim ispao iz Evrolige, kao i da je uvek čast i zadovoljstvo igrati protiv njega.
Bivši košarkaš Partizana Alen Smailagić odigrao je ključnu ulogu u pobedi Žalgirisa nad crno-belima (70:66), kojom je tim iz Beograda izgubio šanse za plasman u Top 10 Evrolige. Nakon meča, Smailagić je priznao da mu je žao zbog eliminacije Partizana, ali i istakao da je odlazak iz istog kluba bio neophodan kako bi igrao i napredovao.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kada je počela sezona 2024/25, Partizan je ušao sa velikim ambicijama. Sve je krenulo "Crno-belom simfonijom" u bivšem Domu sindikata, a završilo se bolnim neuspehom, pošto nije uspeo da se domogne nijednog od prvih 10 mesta na tabeli Evrolige.
Dok se u Briselu vode ozbiljni razgovori o budućnosti proširenja EU i ulozi Srbije u regionu, deo hrvatskih medija reaguje kao da je učinjena velika nepravda – ne prema Srbiji, već prema njihovim očekivanjima da Beograd treba držati dalje od EU, pišu mediji.
Poslanik Srpske napredne stranke (SNS) Milenko Jovanov objavio je na društvenoj mreži Iks komentar koji se sastoji od samo jedne kratke rečenice, a koji govori više od hiljadu reči.
Ministarka rudarstva i energetike u Vladi Srbije, Dubravka Đedović Handanović, raskrinkala je novu laž perjanice tajkuna Dragana Đilasa, Marinike Tepić.
Narodni poslanici Aleksandar Čotrić i Aleksandar Jugović oglasili su se danas povodom najnovijih monstruoznih pretnji upućenih predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću.
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
U delu opštine Nova Varoš proglašena je vanredna situacija zbog velikih posledica vremenskih nepogoda koje su od nedelje ostavile traga na poljoprivrednim usevima i putevima.
Kazne za turiste u Italiji idu i do 500 evra ukoliko se van plaže kreću u bikiniju ili bez majice, a nova pravila uveo je i gradić Varena na jezeru Komo.
Prava drama odigrala se u noći između ponedeljka i utorka na obilaznici oko Soluna, kada je vozač pod dejstvom alkohola ušao u suprotnom smeru na put i izazvao saobraćajnu nesreću.
Tragedije se ne dešavaju samo u saobraćaju ili zločinima. Ponekad se kriju u poslovima koje ljudi svakodnevno obavljaju, verujući da im ne preti nikakva opasnost. Ipak, dovoljan je jedan pogrešan korak ili trenutak nepažnje da običan rad preraste u borbu za život ili smrtonosni ishod.
Američki Nacionalni odbor za bezbednost saobraćaja (NTSB) saopštio je da još nije isključio mogućnost da su starost aviona ili njegovo održavanje doprineli ozbiljnom incidentu u kojem je putnik Ljubiša Karović delimično izvučen kroz razbijeni prozor na letu Boinga 737.
Administracija predsednika SAD Donalda Trampa razmatra mogućnost izvođenja vojnih udara u Maliju protiv grupe Džamaat Nusrat al-Islam val-Muslimin (JNIM), koja je povezana sa Al Kaidom.
General-major u rezervi Oružanih snaga Ukrajine Sergej Krivonos upozorio je da bi Rusija u narednim mesecima mogla da otvori novi pravac borbenih dejstava prema Černigovu, navodeći da Moskva priprema veliki broj novih vojnika za službu.
Netfliks je zvanično objavio izveštaj o gledanosti za prvu polovinu 2026. godine (od januara do juna), a najgledanija serija je "His and Hers" sa ukupno 104 miliona pregleda.
Karolina Moreno (27) se prisetila trenutka kada je rodila svog najmlađeg sina, jer tokom dela porođaja nije bila pri svesti. Svoje iskustvo podelila je u viralnom videu na TikToku.
Organizacija Vets Nov upozorila je na veliki porast slučajeva toplotnog udara kod pasa tokom ovog leta i apelovala na vlasnike da pre svake šetnje urade jednostavan test koji može zaštititi njihove ljubimce.
WhatsApp će od 30. novembra 2026. godine na Ajfon uređajima zahtevati najmanje verziju iOS 15.5. Ova promena je potvrđena u zvaničnoj dokumentaciji kompanije Meta, ali većina korisnika neće morati da brine da će njihov Ajfon odjednom izgubiti pristup aplikaciji.
U centru pažnje su se našli Aneli Hamić i kontroverzni biznismen Dejan Popović Tigar, koji je bio sa mnogim starletama iz Srbije, a Informer je došao u posed ekskluzivne fotografije sa sinoćne zabave!
U četvrtak u 20 časova na Jutjub kanalu "Informer portal" očekuje vas novo izdanje emisije koja ne beži od najškakljivijih tema, a ovoga puta emisiju vodi Vanja Jovanović.
Striptizeta Branka Blek Rouz ponovo je uspela da uzburka javnost provokativnim objavama na društvenim mrežama, koje su u rekordnom roku privukle veliku pažnju njenih pratilaca.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.