• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

15.07.2022

22:27

(ANKETA) KO JE KRIV ZA KIKS NA ČAIRU? Partizan se OKLIZNUO već na drugom gostovanju!

Starsportphoto

Partizan

(ANKETA) KO JE KRIV ZA KIKS NA ČAIRU? Partizan se OKLIZNUO već na drugom gostovanju!

Fudbaleri Partizana remizirali su u Nišu protiv Radničkog, iako su do poslednjih sekundi domaći imali pobedu u džepu

Bod Partizanu doneo je Rikardo Gomeš preciznim udarcem sa "bele tačke", pošto je Mlađović nepropisno zaustavio Lutovca u šesnaestercu.

Strepeli su do tada crno-beli, Radnički je imao pobedu u džepu i nalazio se nadomak ogromne senzacije, pošto su Lazar Jovanović i Stefan Dimić doneli ubedljivih 3:1, nakon što je vodeći gol Mlađovića u drugom minutu poništio Izraelac Bibras Natho, prvim penalom realizovanim u 14. minuntu.

Ispostavilo se da je trener Partizana Ilija Stolica pogodio sa izmenom, kada je na teren u 57. minutu poslao Aleksandra Lutovca umesto Marka Petkovića.

Upravo je rezervista Parnog valjka iznudio najstrožu kaznu, koju je pretvorio Rikardo u konačnih 3:3.

Anketa

Anketa

Posle svega prikazanog, Radnički ima više za čim da žali, jer je osim tri postignuta gola, imao i dve pogođene prečke. U oba slučaja kapiten Nišlija Aleksandar Pejović nije imao sreće.

Partizan će u sledećem kolu dočekati TSC, dok klub sa Čaira gostuje Kolubari u Lazarevcu.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set