Fudbalski klub Partizan od danas je zvanično bez predsednika, pošto je Milorad Vučelić podneo ostavku na tu funkciju.
Vučelić je otišao usled ogromnog pritiska navijača kluba iz Humske, koji već nekoliko godina unazad traže njegovu smenu, ali traže i odlazak generalnog direktora Miloša Vazure. Zbog toga će, kako su najavili, sutra izaći na ulice i krenuti u protest protiv aktuelnog rukovodstva.
Foto: Starsportphoto
Dugogodišnji političar i novinar povukao se sa mesta prvog čoveka crno-belih, iako je jasno da je u poslednjih nekoliko meseci samo formalno bio tu, a da je sve konce vukao Miloš Vazura. Sve to, naravno, jasno je velikoj većini navijača crno-belih, koji su, uprkos odlasku predsednika, i dalje nezadovoljni što ostavku nije podneo i Miloš Vazura.
Foto: Starsportphoto
O tome svedoče i komentari na društvenim mrežama. Mnogi navijači smatraju da se ništa suštinski neće promeniti u Humskoj, jer se Vučelić manje-više nije ni pitao mnogo u poslednje vreme. Zbog toga zahtevaju da, kada je već otišao predsednik, isto to uradi i generalni direktor, po mnogima, glavni krivac za višegodišnje posrtanje kluba iz Humske.
Tako pojedini korisnici tvitera smatraju da će uskoro na Vučelino mesto doći Vazura, a da će nekog drugog postaviti za generalnog direktora.
"Vazura samo preuzima Vučelino mesto, a nekoga postavlja na svoje", piše jedan korisnik tvitera.
Vazura samo preuzima Vucelino mjesto, a nekoga postavlja na svoje
— Pikachu (@Part1945) August 30, 2023
Veliki broj navijača smatra da je najodgovnrniji Vazura, a to pojedinci na tviteru i naglašavaju.
"Zmija se tuče u glavu, a u Partizanu zna se ko je zmija. Ovo ništa ne znači ako Vazura ne podnese ostavku. Možemo da budemo zadovoljni samo kada ode Vazura i dođu normalni ljudi", takođe su neki od komentara.
Zmija se tuče u glavu a u Partizanu se zna ko je zmija
vazura marš
— Miloš (@DjuleMilos) August 30, 2023
Ovo nista ne znaci ako Vazura ne podnese ostavku...
— Bela Vrana (@BoskoKukric) August 30, 2023
Mozemo tek da budemo zadovoljni kad ode i Vazura i dodju normalni ljudi
— тара 🖤🤍 (@stabilnolose13) August 30, 2023
Pojedinci pozivaju organe reda da dođu u klub i prečešljaju prostorije.
"I Vazura da podnese ostavku. A onda da da usledi nezavisna revizija poslovanja i ako ima osnova za krivične prijave", glasi jedan od komentara.
I Vazura da podnese. Onda nezavusna revizija poslovanja i ako ima osnova krivicne prijave.
— BajZlaj (@bajzlaja) August 30, 2023
Neki od simpatizera podsetili su i na ranije ostavke u fudbalskom klubu, pa pozivaju i Vazuru da to uradi.
"Pre tri ili četiri godine otišao je Vuletić, prošle godine Iliev, ove Vučela, znači dogodine i Vazura. Vučela nije bio četiri meseca na stadionu, Vazura da ode", još neki su od komentara.
Pre 3-4 godine je otišao Vuletić, prošle godine Iliev, ove Vučela, znači dogodine i Vazura
— Bianconeri di Belgrado #GordanBall 🇨🇲 (@bianconeriBG) August 30, 2023
Vučela nije bio na stadionu 4 meseca , Vazura da ode !
— симпатизери пфк (@kovinludnicaa) August 30, 2023
Na kraju krajeva, bilo je i urnebesnih komentara, koji aludiraju da klub iz Humske doskora nije imao ni struju.
Prvi čovek fudbalskog kluba Partizan Milorad Vučelić podneo je danas ostavku na funkciju predsednika, saznaju Novosti. Infrormer je u utorak i najavio da će se dugogodišnji čelnik povući sa ove funkcije.
Fudbaleri Al Nasra upisali su drugi trijumf u prvenstvu Saudijske Arabije pošto su sa ubedljivih 4:0 savladali Al Šabab, a ponovo je u centru pažnje bio Kristijano Ronaldo.
Fudbalski klub Partizan je pred finansijskim kolapsom i zbog toga je primoran da proda nekog igrača do kraja prelaznog roka, a izbor je pao na mladog Sameda Baždara (19)!
Fudbaleri Brage, Galatasaraja i Jang Bojsa večeras su izborili plasman u grupnu fazu Lige šampiona, pošto su eliminisali Panatinaikos, Molde, odnosno Makabi iz Haife.
Spartak iz Moskve danas je deklasirao gradskog rivala Dinamo sa 4:1 u Kupu Moskve, a na sjajan način za crveno-bele debitovao je srpski reprezentativac Srđan Babić (27).
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Prvi čovek fudbalskog kluba Partizan Milorad Vučelić podneo je danas ostavku na funkciju predsednika, saznaju Novosti. Infrormer je u utorak i najavio da će se dugogodišnji čelnik povući sa ove funkcije.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević objavio je tokom današnjeg prvog Kolegijuma naše televizije ekskluzivne informacije kako je Beograd spreman da uvede recipročne mere Crnoj Gori nakon što je on u toj zemlji stavljen na crnu listu.
Predsednik Demokratske stranke (DS) Srđan Milivojević dotrčao je kod hrvatskih medija i preko njih otkrio svoje političke fantazije, istovremeno preteći aktuelnoj vlasti u Srbiji.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić predstavio je javnosti najnoviji, sveobuhvatni paket državnih mera koje su direktno usmerene na podizanje životnog standarda i ekonomsko osnaživanje svih građana naše zemlje.
Eparhija raško-prizrenska izrazila je danas duboku zabrinutost i najodlučniji protest povodom postupanja tzv. kosovske policije tokom i naročito nakon jučerašnjeg obeležavanja Vidovdana na Gazimestanu.
Najnoviji podaci Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ) pokazuju da u pojedinim mestima živa u termometru ne pada ispod 30 stepeni ni u deset sati uveče.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić odgovarajući na pitanja novinara, istakao je da će država biti spremna za uvođenje vojnog roka, a plan je i da se vojska rasporedi po različitim delovima naše zemlje kako bi se razvijali i manji i pogranični gradovi, a ne samo veliki centri poput Beograda i Novog Sada.
Republika Srbija je 2012. godine prvi put izdvojila sredstva iz budžeta za lečenje retkih bolesti, u iznosu od 130 miliona dinara. Pre te godine nije postojalo budžetsko finansiranje za ovu namenu.
Sarajevska policija privremeno je oduzela automobil marke "seat ibiza" od Sarajke A.M. (38), nakon što su je zaustavili i kontrolisali u poznatom izletištu Babin Do na Bjelašnici.
U istoriji pravosuđa postoje trenuci kada svedoci, teorije i spekulacije padaju u vodu pred jednim jedinim, neoborivim materijalnim dokazom. Tehnologija, forenzika i digitalni tragovi danas kroje sudbinu optuženih, a neki od najpoznatijih procesa u Srbiji i svetu prelomljeni su upravo u sekundi kada je na sto iznet dokaz koji je promenio sve.
Putevi opojnih droga se ukrštaju u Srbiji jer se nalazi na geografskoj sponi Evrope u Azije, kaže za Informer Marko Nicović, advokat i član svetske Asocijacije šefova policija.
Bivši savetnik predsednika Rusije Vladimirа Putina Andrej Ilarionov tvrdi da je Moskva dobila retku priliku da pojača globalno sučeljavanje sa Zapadom i da period od jula do novembra vidi kao prozor za delovanje na tri ključna fronta: u Evropi, na Bliskom istoku i u istočnoj Aziji.
Komanda Oružanih snaga Ukrajine poslala je plaćenike koji govore španski na harkovski pravac, ali je deo njih odbio da izvrši naređenja i samovoljno napustio jedinicu, navode ruske bezbednosne strukture.
Nepoznata osoba ostavila je torbu u blizini zgrade u Monaku, koja je eksplodirala ubrzo nakon toga. Prema prvim izveštajima sa terena, najmanje tri osobe su povređene u ovoj eksploziji.
Tokom 28. juna i u noći na 29. jun, jedinice Odbrambenih snaga Ukrajine izvele su seriju koordinisanih udara na niz važnih vojnih ciljeva pod kontrolom ruskih snaga.
Glumac Predrag Miki Manojlović odbio je reditelja Stivena Spilberga, a francuskom predsedniku Emanuelu Makronu je u lice rekao istinu o Kosovu i Metohiji.
Plaža Glifoneri, koja se nalazi oko 7 kilometara od Limenasa na ostrvu Tasos, predstavlja odličan izbor za sve koji žele da uživaju u mirnom ambijentu i prirodnoj hladovini.
Srbi bruje o vreloj sceni sa Music Week-a kada su se smuvali Indodjija i Đekson, koji je dosta stariji od nje, a malo ko zna da je Đekson drug njenog rođenog brata.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.