Partizan kreće u Ligi šampiona! Oni su budućnost Humske
Podeli vest
Omladinska selekcija Partizana, predvođena trenerom Nenadom Stojakovićem, otputovala je u Rumuniju, gde će sutra (18.00)odigrati meč prvog kola evropskog UEFA takmičenja "Liga mladih", poznatog kao. Liga šampiona za igrače do 19 godina.
Crno-beli su pre dolaska u Krajovu na meč protiv Univerzitetee prespavali u Donjem Milanovcu u ponedeljak, da bi u utorak nastavili putovanje i održali prvi zvaničan trening na terenima u sklopu stadiona "Ion Oblemenco".
Nekadašnji reprezentativac tadašnje Jugoslavije, Predrag Mijatović smatra da trener Real Madrida loše koristi igrača poput Luke Modrića i da to znatno otežava posao čitavom timu.
Viktorija Bekam, supruga Dejvida Bekama, kaže da je legendarni fudbaler bio u depresiji zbog maltretiranja.
03.10.2023
11:45
Na put je krenulo 23 igrača, a trener Stojaković kaže da je privilegija predstavljati svoju zemlju na tako važnom takmičenju.
- Kolo u Omladinskoj ligi Srbije smo završili pobedom nad ekipom Radničkog 1923, u utakmici koju smo igrali u četvrtak u Kragujevcu, da bismo nakon dana odmora odmah krenuli sa pripremama i video analizama utakmice koju igramo sa ekipom Univerzitatea Krajova. Takođe smo i uputili dečake u ono što ih čeka, od samog mesta, stadiona, pa do specifičnosti vezanih za tim. Lepo je, zaista, kada imaš privilegiju da predstavljaš svoju klub i svoju zemlju u inostranstvu, posebno u najelitnijem takmičenju kada je reč o omladinskoj selekciji - jasan je Stojaković.
On kaže da su igrači samo donekle svesni značaja nastupanja u elitnom takmičenju.
Navijači Crvene zvezde prave uzavrelu atmosferu na "Marakani", koja je u stanju da proguta svakog protivnika, uplašeno konstatuje švajcarski portal "Nau".
Šiptari ne znaju gde udaraju. Prvo danima prozivaju Novaka Đokovića, jer je uz svoju Srbiju, a sada su na red došla braća Albanci, koji im, kako kažu, kradu fudbalere.
03.10.2023
10:39
- Dimenzija terena na stadionu u poređenju sa terenom u Humskoj i na "Teleoptiku" je ista. Ali, ono što će sigurno imati prevagu je sama atmosfera koja će vladati tog dana i na samom stadionu. Spremali smo ih za to, ali sam siguran da će sve intenzivnije doživeti na samoj utakmici - dodaje trener.
Zadnji vezni mladog tima Partizana Dimitrije Janković želi sa voljenim timom da ispiše istoriju.
napadač- Ilija Bitrićević.
- Probaćemo da ispišemo istoriju i, pre svega, da odigramo jednu dobru utakmicu. Analizirali smo protivnika i nadamo se da će sve biti kako treba - kaže Janković.
Ana Rajković, supruga reprezentativca Srbije i golmana Majorke Predraga Rajkovića, prisetila se najveće noćne more, kada je njihov mlađi sin Tadija bio u komi i borio se za život.
Italijanski prvak večeras dočekuje Madriđane u derbiju 2. kola Ligi šampiona i pokušaće da prekine lošu tradiciju i ostvari prvu pobedu ikada nad "kraljevićima" (21.00, Arena premijum 1).
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nekadašnji reprezentativac tadašnje Jugoslavije, Predrag Mijatović smatra da trener Real Madrida loše koristi igrača poput Luke Modrića i da to znatno otežava posao čitavom timu.
Reditelj Srđan Dragojević, danas jedan od glavnih ideologa blokaderskog pokreta, nastavio je da vređa svoje kolege, nazivajući ih "debilima" i "Ćacijima".
Nemačka planira da pošalje oko pet hiljada vojnika, kao i 105 tenkova "leopard 2A8", na jugoistočnu granicu Litvanije sa Belorusijom u okviru plana za jačanje oružanih snaga na Baltiku, piše novinar Piter Sučiu za list Nešenel interest.
Kada ponestane tema, a ideološka matrica zatraži dnevnu dozu "prosvetiteljstva", na tapetu se, po ko zna koji put, nađe Srpska pravoslavna crkva (SPC).
Autentična alternativa, spas za narod i borba za pristojno društvo. Tako otprilike glasi opis takozvane "studentske liste" za izbore, za koju se, čim se zagrebe ispod površine, jasno vidi da je zapravo lista “druga liga bivšeg režima"!
Nebojša Bojović, nekadašnji dekan Saobraćajnog fakulteta i bivši predsednik Skupštine akcionara kompanije Infrastruktura železnice - čovek čiji se potpis nalazi na svim bitnim ugovorima vezanim za Železničku stanicu u Novom Sadu - baškari se u pravom bogatstvu, a uporno odbija da odgovori na pitanja o svojoj odgovornosti u vezi s tragedijom koja je odnela 16 života.
Nekadašnji komandant Armije Bosne i Hercegovine (ARBiH) na teritoriji Srebrenice i čovek čije se ime vezuje za najstrašnije zločine nad Srbima u Podrinju, Naser Orić, ponovo je šokirao javnost. Ovoga puta ne ratnohuškačkim izjavama, već modnim odabirom koji je izazvao lavinu smeha i podsmeha na društvenim mrežama.
Član Plavog tima Jovan Ikić još jednom je pokazao fer-plej prema Jovanu Raduloviću Jodžiru tako što mu je rekao da je najspremniji u celom Exatlonu, iako ima blizu 40 godina.
Miljenik publike i ostalih takmičara Jovan Radulović Jodžir održao je emotivan govor prilikom oproštaja od Exatlona i zakleo se da nikada nije video toliko dobrih ljudi.
Prošle sedmice u Informerovoj spektakularnoj emisiji “Na merama” otkrili smo vam kako izgleda kad se okoreli opozicionar Miki Aleksić prepusti gastronomskim užicima, na koji način popularno TV lice Žika Šarenica “krcka” penziju, gde provodi vreme perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, šta kupuje pevač Dragan Kojić Keba…
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
U Srbiji će danas biti pretežno oblačno, mestimično sa slabom kišom, na visokim planinama uz provejavanje slabog snega. Temperatura će se kretati od 1 do 14 stepeni.
Težak incident dogodio se jutros posle 2 časa u Karađorđevoj ulici u Beogradu, u kojem je izboden tinejdžer, a pet osoba starih oko 20 godina povređeno.
Ruske snage pogodile su ukrajinske trafostanice i nadzemne vodove od 750 kilovata i 330 kilovata, koji čine osnovu elektroenergetske infrastrukture zemlje, saopštio je potpredsednik vlade i ministar energetike Ukrajine Denis Šmigalj na Telegramu.
Smrt glumice Gordane Marić, koju publika zauvek pamti kao Gocu, prvu devojku Baneta Bumbara u kultnoj seriji "Grlom u jagode", vratila je iz sećanja njene potresne reči o kolegi i prijatelju Branku Cvejiću koje je izgovorila nakon njegove smrti.
Filmski centar Srbije i Ministarstvo kulture Srbije, u saradnji sa NAFFIT-om, organizovali su juče na Zlatiboru panel diskusiju posvećenu jednom od gorućih problema domaće kinematografije, sufinansiranim nezavršenih filmova.
Beogradska policija uhapsila je S. H. (40) i ukrajinsku državljanku S. T. (23) zbog sumnje da su iz galerije ULUS ukrali sliku Zdravka Vučinića "Uspenje"
Ljiljana Lašić, legendarna Tina iz serije "Pozorište u kući", napustila je arhitekturu zbog braka, a kasnije i samu slavu kada ju je popularnost počela gušiti.
Glumica Rut Gemel priznala je da je imala tremu pred snimanje intimnih scena u novoj sezoni "Bridžertona", ali da je iskustvo na kraju bilo više zabavno nego stresno.
Sajber kriminalci koriste PDF fajlove i lažne Dropbox stranice da bi ukrali vaše podatke. Budite oprezni i pre nego što otvorite bilo koji dokument, uvek proverite ko vam ga je poslao.
Predigra je mnogo više od fizičkog kontakta, ona je iskustvo koje uključuje sva čula i gradi emocionalnu povezanost, a uz tri trika iskustvo će biti nikad bolje.
Dvadesetogodišnja studija pokazala je da ishrana zasnovana na maslinovom ulju, orašastim plodovima i povrću može značajno da smanji rizik od moždanog udara. Naučnici ističu da pridržavanje mediteranskog načina ishrane može da umanji verovatnoću pojave svih vrsta moždanog udara i do 25 odsto.
Ketrin de Noar, menadžerka jednog od najvećih legalnih bordela u Evropi podelila je priču koja je iznenadila čak i one koji misle da ih industrija za odrasle više ne može šokirati.
Pevačica Vanja Mijatović prokomentarisala je situaciju u kojoj se našla njena koleginica Milica Todorović nakon što je otkriveno da je njen partner oženjen.
Pevačica Rada Manojlović nedavno je progovorila o teškom periodu kroz koji je prošla zbog zavisnosti od lekova za smirenje, otkrivši koliko je bila teško suočiti se sa problemom.
Rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša zaustavio je robot Toša nakon kupovine, koji je primetio da je Janjuš ukrao žvake. Rijaliti takmičar je onda priznao da je ukrao kačkavalj, a objasnio je i kako.
Pevačica Milica Todorović obratila se javnosti zvaničnim saopštenjem, nakon što je na njen račun niz optužbi iznela supruga čoveka sa kojim je pevačica pre tri dana dobila sina.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar