• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
S. M.

Novinar

04.04.2024

22:47

Ovo je tabela Evrolige posle pobede Partizana! Crno-belima nije lako

Starsportphoto

Partizan

Ovo je tabela Evrolige posle pobede Partizana! Crno-belima nije lako

Podeli vest

Košarkaši Partizana pobedili su Albu u Berlinu rezultatom 94:83 u 33. kolu Evrolige i ostali u igri za deveto ili deseto mesto koje vodi u plej-in!

Nakon što su odigrane sve utakmice prvog dana pretposlednje runde regularnog dela, crno-beli su ostali na 11. mestu.

Sada imaju isti broj pobeda kao turski Efes koji je deseti, a sutra treba da igra meč 33. kola protiv Fenerbahčea u gostima.

Ono što crno-belima ide na ruku je večerašnji poraz Žalgirisa od Monaka (69:66), kao i Valensije od Asvela (98:69), jer su ta dva tima sada praktično izbačena iz trke za opstanak u takmičenju.

Litvanci su eliminisani bez šanse za prolazak, dok Valensija ima samo teoretske šanse.

Partizanu nije lako jer mu je potrebno da pobedi narednog četvrtka u poslednjem kolu upravo Valensiju pred domaćom publikom, a da Efes izgubi barem jedan meč. Turski klub posle Feneram dočekuje Crvenu zvezdu koja je uveliko ispala iz trke.

Drugi uslov je da Baskonija izgubi oba preostala duela, a slede mu gostovanja Realu u Madridu (sutra od 20.30) i Virtusu u Bolonji.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set