Predsednik Košarkaškog kluba Partizan Ostoja Mijailović otkrio je da će se vratiti neki stari igrači u narednoj sezoni, ali da ima i ko neće.
Mijailović je rekao da se već radi na timu za narednu sezonu.
Naglasio je da će veliki broj igrača ostati iako samo Kevinu Panteru, Zeku Ledeju, Balši Koprivici i Aleksi Avramoviću ne ističu ugovori, te da će biti i povrataka.
- Biće pojačanja, vratiće se neki stari igrači, a ostaće i dosta njih iz ove sezone - naveo je Mijailović u emisiji "Večiti" na Sport klubu.
- Pošto smo izvređali Milutinova teško je da će se vratiti. Pregovaramo sa bivšim igačima koji će se verovatno vratiti u Partizan i to su lepe stvari. To pokazuje da je klub veliki, da je poštovan, da ima sistem, da igrači veruju u njega. Lepo je živeti u Beogradu. Kada pričate sa našim igračima, oni često kažu da bi se rado vratili u našu prestonicu, ali moramo dosta stvari da uradimo. Prva stvar je nesigurnost oko učešća u Evroligi - rekao je Mijalović.
Košarkaši Partizana slavili su u Laktašima protiv Igokee sa 101:80 u četvrtfinalu ABA lige i tako zakazali derbi sa Budućnosti u polufinalu regionalnog šampionata, za koji će se "parni valjak" temeljno spremiti, poručuje Željko Obradović (64).
Košarkaši Partizana plasirali su se u polufinale ABA lige, pošto su večeras u Laktašima bili bolji od Igokee u drugom meču četvrtfinala sa 101:80 (27:16, 22:22, 24:17, 28:25).
Držao sam časove "kajt surfinga" na Adi Bojani, radio u kafani, i pritom igrao u Partizanu, otkrio je proslavljeni košarkaš crno-belih Strahinja "Braca" Milošević.
Nakon što je osvanuo snimak u kojem se vidi košarkaš Panatinaikosa Matijas Lesor (28) u fizičkom sukobu sa prolaznikom, "grobari" udruženo apeluju da se Francuz deportuje iz Atine!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ukrajina bi, pri sadašnjem tempu vojnih rashoda, kredit Evropske unije od 90 milijardi evra mogla da potroši za svega 232 dana, odnosno za manje od osam meseci, pokazuje računica koju je objavio TASS.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je tvrdnje takozvanog Arhiva javnih skupova da je na blokaderskom protestu na Slaviji bilo oko 190.000 ljudi.
Dok predsednik Srbije Aleksandar Vučić u Kini otvara vrata Srbije među svetskim silama kroz niz važnih susreta i razgovora, blokaderi na ulicama Beograda brutalnim nasiljem napadaju policiju i ugrožavaju bezbednost građana.
To što je srpski predsednik prepoznat u Kini i što mu je među ljudima dat nadimak, mnogi ne vide samo kao kuriozitet, već kao još jednu potvrdu čeličnog prijateljstva Srbije i Kine. Odnosa koji odavno prevazilazi diplomatiju i ulazi u prostor ličnog, gotovo narodnog povezivanja. A kod Kineza ništa nije slučajno i sve ima snažnu simboliku.
Javnost u Srbiji šokirana je detaljima o delovanju Miloša Kovačevića iz Novog Sada, koji stoji iza ekstremističke stranice „Slobodna Vojvodina“, a koji je javno pozivao na bombaške napade dronovima-kamikazama na ključne institucije i svetinje u zemlji.
Na južnom delu Fruške gore nalazi se manastir Grgeteg - jedna od najlepših i najznačajnijih srpskih svetinja. Iako danas pleni mirom i duhovnošću, iza njegovih zidina krije se priča isprepletena legendom, istorijom i stradanjem.
Beograđanka Tamara preselila se u BiH zbog ljubavi sa Almirom, a potez njenog supruga i njegovih prijatelja muslimana na dan venčanja oduševio je region.
Policija u Novom Sadu uspešno sj realizovala još jednu veliku akciju usmerenu na razbijanje narko-tržišta, u kojoj je uhapšen dvadesetdvogodišnji M. L. iz ovog grada.
Čovek koji je oko 18 sati pao sa zgrade u Pešačkoj zoni hitno je nakon dijagnostike povreda u Opštoj bolnici Prokuplje prebačen u niški UKC, potvrđeno nam je u Zdravstvenom centru Prokuplje.
U mestu Murovce kod Novog Pazara danas oko 17 sati dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovali putničko vozilo "vw golf 7 tt" i motocikl "yamaha" novopazarskih registarskih oznaka.
Novi kineski turboventilatorski motor "F406" uspešno je završio svoj prvi probni let, otvarajući novo poglavlje u razvoju autonomnih vazduhoplovnih sistema ove zemlje.
Ukrajina bi, pri sadašnjem tempu vojnih rashoda, kredit Evropske unije od 90 milijardi evra mogla da potroši za svega 232 dana, odnosno za manje od osam meseci, pokazuje računica koju je objavio TASS.
Dečja internet zvezda i kreator popularnog edukativnog programa Danijel Kolman, poznat kao Danny Go saopštio je da je njegov sin Azjak preminuo u 14. godini.
Velimir Bata Živojinović je od uloge u filmu "Valter brani Sarajevo" (1972) zaradio 4.800 dolara, što je u to vreme bilo jednako sa 53 prosečnih srpskih plata.
Od utorka, 26. maja, dolazi period značajnog finansijskog poboljšanja, posebno za Bikove, Lavove i Škorpije, koji ulaze u fazu u kojoj se njihova materijalna situacija menja nabolje.
Stručnjaci za sajber bezbednost upozoravaju da neki saveti koje smo godinama slušali više ne pružaju pravu zaštitu i da je vreme da se pristup lozinkama promeni.
Demi Mur ponovo je uspela da bude u centru pažnje na zatvaranju festivala. Glamuroznu zelenu haljinu ukrašenu draguljima upotpunila je neobičnim, predimenzioniranim šalom koji je izgledom podsećao na vreću za spavanje.
Pevač Era Ojdanić nedavno je izneo detalje o odnosu sa koleginicom Minom Kostić, otkrivši da je ona razmišljala o udaji za njega - ali specifičnim uslovima.
Pevač Bane Mojićević godinama je ćutao o odnosu koleginice Slavice Ćukteraš i Žike Jakšića, a tek kasnije je otkrio da je učestvovao u prikrivanju njihove romanse od očiju javnosti.
Jelena bin Drai, Mis Jugoslavije 1998. godine, otkrila je da, uprkos uvreženom mišljenju, nije promenila veru nakon udaje za milijardera Saida bin Draia.
Novi voditelji jutarnjeg programa Radio-televizije Srbije su Nikolina Rakić, Biljana Vraneš, Milja Gogić, Zoran Stanojević, Goran Stepić i Milenko Krišan.
Tekstopisac Ljiljana Jevremović prisetila se agonije kroz koju je prolazila sa pevačem Draganom Kojićem Kebom, sa kojim ima ćerku Inu, ali i pritisaka i pretnji koje je dobijala od njegove supruge Olje.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar