Po oprobanom receptu! Stanojević vraća još jednog igrača u Partizan?!
Podeli vest
Srpski fudbaler Nemanja Miletić (33) mogao bi po treći put u karijeri da obuče crno-beli dres.
Iskusni defanzivac završio je misiju u kiparskoj Omoniji, slobodan je igrač i sve češće se povezuje sa povratkom u Humsku. On može da pokrije pozicije na desnom beku i štoperu, a već je sarađivao sa trenerom Aleksandrom Stanojević (50), koji će takođe, po treći put, sesti na klupu Partizana.
Fudbaler Partizana Ksander Severina bio je strelac za svoju reprezentaciju Kurasaa u pobedi nad Arubom 2:0. Meč je odigran u okviru KONKAKAF zone u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2026. godine.
Novi trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević (50) odredio je članove stručnog štaba!
08.06.2024
17:03
Temperamentni strateg ceni kvalitete momka rodom iz Leška na Kosovu i Metohiji, koji je u periodu od 2017. do 2020. godine, a potom i u sezoni 2021/22. branio boje "parnog valjka". Ukupno je odigrao 166 mečeva, dao devet golova i upisao sedam asistencija, uz osvojena dva trofeja Kupa Srbije.
Leta 2022. prešao je u klub iz Nikozije bez obeštećenja, a sada bi isto tako mogao da se vrati na Topčidersko brdo. Poznato je da Stanoje voli da se oslanja na igrače u koje ima poverenja, a pritom često je znao da vraća bivše prvotimce u klub, poput Lazara Markovića, Miloša Jojića, Marka Jevtovića, Aleksandra Miljkovića...
Ono što je jasno kao dan, Partizanu treba potpuna rekonstrukcija poslednje linije tima. Osim golmana Aleksandra Jovanovića i kapitena Svetozara Markovića, svi ostali su debelo podbacili.
Vezni fudbaler TSC-a iz Bačke Topole Ivan Milosavljević (24) mogao bi da postane drugo pojačanje Partizana za narednu sezonu, nakon Đorđa Jovanovića (25), prenosi "Mocart sport".
Mladi napadač bio je deo generacije koja je poslednji put crno-belima donela šampionski pehar.
08.06.2024
07:00
Foto: Starsportphoto
Nemanja Miletić
Desni i levi bek, kao i još jedan štoper, prioriteti su u predstojećem prelaznom roku. Pominjalo se čak i da bi nekadašnji kapiten Slobodan Urošević mogao da se vrati, ali to je daleko od realizacije, jer ima aktivan ugovor sa Arisom iz Limasola do juna sledeće godine.
Takođe, u opciji je i reprezentativac BiH, štoper Nihad Mujakić (26) iz turskog Ankaragučua, kao i njegov saigrač Uroš Radaković (30), a spekuliše se i o vezisti Ivanu Milosavljeviću (24) iz TSC-a.
Podsetimo, crno-bele je zasad pojačao samo napadač Đorđe Jovanović (25), koji je prošao kompletnu omladinsku školu kluba iz Humske, a stigao je iz Bazela.
Srpski biznismen Milija Babović uskoro bi mogao da postane član Upravnog odbora Partizana, a sada je već jasno da Ivica Kralj više neće obavljati funkciju sportskog direktora kluba, tako da se u Partizanu sprema totalna rekonstrukcija.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Zdravko Petković
pre 1 godinu
Stanojević hoće da budemo još sporiji. Vratite Duljaja... Tragikomedija se nastavlja.
Fudbaler Partizana Ksander Severina bio je strelac za svoju reprezentaciju Kurasaa u pobedi nad Arubom 2:0. Meč je odigran u okviru KONKAKAF zone u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2026. godine.
Spoljnopolitička prognoza za 2026. godinu, koju je izneo politički analitičar Aleksej Muhin, ukazuje na produžetak globalne nestabilnosti, nastavak sukoba u Ukrajini i ozbiljno pogoršanje odnosa među ključnim svetskim akterima.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je polaganju kamena temeljca za izgradnju novog objekta Ministarstva odbrane i Generalštaba Vojske Srbije, a zatim se obratio medijima.
Novinar Uroš Piper raskrinkao je pakleni plan blokadera za sutra, 28. decembar, za kada su oni koji pokušavaju da ruše Srbiju najavili novi protest u gradovima širom zemlje, kao i nekakvo sakupljanje potpisa za izbore na štadovima na više lokacija.
Bivši predsednik Demokratske stranke Zoran Lutovac po svoj prilici vrlo je nezadovoljan zašto ta partije nije bila deo takozvane pro-EU opozicije koja je nedavno formiralan nekakav savez.
U Tbilisiju se večeras održava još jedan protest protiv aktuelne gruzijske vlasti. Demonstranti su se okupili ispred koncertne dvorane na aveniji Melikišvili i krenuli u marš duž avenije Rustaveli ka zgradi parlamenta, noseći gruzijske i zastave Evropske unije i skandirajući antivladine parole.
Goran Lazor (46) koji je ubijen u Savinom selu kod Vrbasa, navodno se sa osumnjičenima L.N. (20) i L.M.(18), koje je dobro poznavao, posvađao jer su oni u prethodnom periodu maltretirali njegovog sina.
Policiјski službenici Policiјske uprave za grad Beograd, intenzivno tragaјu za osobom sa fotografiјe koјa јe na teritoriјi opštine Novi Beograd izvršila krivično delo razboјništvo.
Pripadnici Policijske uprave za grad Beograd, UKP, u opsežnoj akciji sprovedenoj u saradnji sa nadležnim tužilaštvima na više lokacija u Beogradu, rasvetlili su krivično delo izazivanje opšte opasnosti, zaplenili veću količinu opojne droge i uhapsili tri osobe osumnjičene za ova krivična dela.
Najnoviji dokumenti Ministarstva pravde SAD otkrivaju hiljade kupovina Džefrija Epštajna na Amazonu između 2014. i 2019. godine, uključujući dečje školske uniforme, seksualne igračke, kostime sa simbolikom moći i pet primeraka romana „Lolita“ Vladimira Nabokova.
Predsednik Rusije Vladimir Putin posetio je jedan od komandnih punktova ruskih Oružanih snaga, gde mu je načelnik Generalštaba Valerij Gerasimov podneo izveštaj o stanju u zoni specijalne vojne operacije u Ukrajini.
Glumica Iskra Brajović podelila je od istorije sačuvanu novogodišnju fotograviju na kojoj je za ruke drže bivši supružnici, otac i veliki glumac Vojislav Voja Brajović i majka Ljiljana.
Glumica Mina Lazarević već neko vreme je u emotivnoj vezi sa glumcem Vladimirom Pošavcem Tušekom ali se malo zna da je on bio u braku sa njihovom koleginicom Jelenom Bosančić sa kojom ima sina.
Dok su se prolaznici u Njujorku nadali fotografiji i kratkom susretu, glumac Harison Ford imao je sasvim drugačiji plan, da mirno pređe ulicu i nastavi svojim putem.
Ponekad je dovoljan dobar film da te resetuje, pogura i natera da ponovo poveruješ u sebe. Ako ti treba inspiracija, energija ili samo mali podsetnik da je upornost jača od okolnosti, ovo su filmovi koje vredi pogledati.
Nova godina se ne dočekuje u tišini, i isto važi za ono što nosite. Ovo je noć u kojoj garderoba govori pre vas, a mi vam donosimo ideje za tri stajlinga sa kojima nema greške.
Mnogi imaju običaj da pre jela popiju čašicu ili dve rakije, bilo kod kuće ili u restoranu. Stručnjaci upozoravaju da ne poboljšava apetit, već ga kvari i uzrokuje neprijatan osećaj u stomaku.
Robot usisivači nude veliki komfor i štede vreme, ali uz čišćenje doma često prikupljaju i podatke o prostoru, navikama i rasporedu stanovanja. Kako postaju sve pametniji i povezaniji, korisnici se sve češće pitaju da li je praktičnost vredna potencijalnog rizika po privatnost.
Pečenje ribe često je mala kućna drama. Miris se zadrži satima, ukus zna da bude suv, ali zzu na scenu stupa jabuka, sastojak koji deluje nebitno, a u praksi pravi ogromnu razliku.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar