• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: J. R.

29.06.2024

12:01

Palo pomirinje! Partizan i Miško zakopali ratne sekire!

Starsportphoto/Peđa Milosavljević

Partizan

Palo pomirinje! Partizan i Miško zakopali ratne sekire!

Košrkaški klub Partizan i agencija Beobasket koja je u vlasništvu Miška Ražnatovića, jednog od najuspešnijih svetskih agenata, ponovo će sarađivati.

Nakon gotovo godinu dana palo je pomirenje, ratne sekire su zakopane, pa će trener crno-belih Željko Obradović imati znatno veći izbor igrača koje će moći da dovede u cilju sklapanja tima za narednu sezonu.

I vrapci na grani znaju da agencija Beobasket poseduje veliki broj košarkaša od kojih su neki sigurno interesantni Partizanu, pa je na obostrano zadovoljstvo svađa sada samo ružna prošlost.

 

Foto: Starsportphoto

 

 

 

Podsetimo, razmirice između ove dve strane su krenule početkom prošle sezone, kada je tadašnji igrač Partizana Jam Madar (inače klijent Beobasket agencije), po mnogima nekorektno napustio beogradski klub, a kao glavni krivac se spominje upravo vlasnik te agancije Miodrag Miško Ražnatović.

Inače, promenu u odnosima je nedavno nagovestio predsednik Partizana, Ostoja Mijailović.

"Zaista poštujem Miškov učinak, on zna taj posao da radi i zato je i jedan od najboljih. Ja ne mogu da kažem da će ovaj naš odnos da traje večno, taj odnos treba da bude normalan, jer on zastupa veliki broj igrača, ali mora da postoji neko međusobno poštovanje", rekao je Mijailović početkom meseca.

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Jokić nije ego manijak! Micić bez dlake na jeziku uoči OI!
Košarka

Jokić nije ego manijak! Micić bez dlake na jeziku uoči OI!

Jokić i ja nismo ego manijaci i ne želimo nešto preterano da ističemo sebe na terenu. Vredni smo, kao i svaki momak koji je ovde, a u nekim segmentima smo bolji, kaže Vasilije Micić, košarkaški reprezentativac Srbije uoči Olimpijskih igara u Parizu (26. jul - 11. avgust).

29.06.2024

10:06

sledeća vest

Politika

TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...

17.07.2026

15:41

Na merama blokaderi Petričić, Korać, Jovo Bakić... Gledajte večeras u 20h!
Live TV

Na merama blokaderi Petričić, Korać, Jovo Bakić... Gledajte večeras u 20h!

U najnovijoj epizodi emisije "Na merama" videćete gde je ovog puta "uhvaćen" blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu to mudruje blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, kako izgleda "težak" život samozvanog revolucionara Predraga Voštinića.

11.07.2026

10:25

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Održana premijera filma "Odiseja" u Srbiji
Kultura

Održana premijera filma "Odiseja" u Srbiji

Slavni holivudski vizionar Kristofer Nolan skoro ceo život sanja da snimi film uz pomoć revolucionarne IMAX tehnologije i da na velikom platnu oživi mitsku priču o kralju Itake, jedinom smrtniku koji je uspeo da nadmudri i porazi moćne bogove sa Olimpa.

17.07.2026

14:27

Magazin

Džet set