Marko Živković započeo proces oporavka nakon povrede zadobijene u Rusiji na prijateljskom turniru.
Kroz težak period prošao je Marko Živković od dolaska u Partizan, posebno prethodne sezone budući da nije bio u planu trenera Igora Duljaja, a potom ni Alberta Nađa. Ipak, tokom priprema u Rusiji novi šef struke - Aleksandar Stanojević, rešio je da mu ukaže šansu. Nažalost, usledio je novi peh pošto je tokom kontrolne utakmice protiv CSKA Živkoviću stradalo koleno.
Da nešto nije kako treba sa kolenom Partizanovog beka videlo se već u prvom poluvremenu budući da se nekoliko puta žalio na bolove. Ipak, želeo je da nastavi utakmicu, a kada je zatražio izmenu postalo je jasno da nešto nije kako treba. Odmah je Živković poslat na pregled, ustanovljeno je pucanje ligamenata i iskusni defanzivac danas je operisan.
Izvesno je da Živkovića na terenu neće biti tokom čitave jeseni zbog čega je Partizan hitno morao da reaguje i angažuje dva pojačanja na poziciji desnog beka. Iz Vojvodine je doveden Vukašin Đurđević iz Voždovca, ali i Milan Lazarević iz Vojvodine.
Sinoć je protiv Napretka prednost dobio nekadašnji defanzivac "zmajeva" pre svega zbog činjenice da se računa kao bonus u sastavu Partizana. Ostavio je Đurđević sjajan utisak i sve su prilike da će po desnoj strani dejstvovati i protiv kijevskog Dinama na startu kvalifikacija za Ligu šampiona.
Srpski teniser Hamad Međedović uspešno je savladao austrijskog tenisera Alekdandera Erlera u dva seta rezultatom 6:4, 6:1, i tako preskočio prvu prepreku ka glavnom žrebu ATP turnira u Kicbilu.
Moj instinkt, na osnovu Novakove strategije, rekao mi je da nije imao samopouzdanja da se brzo prilagođava i Karlos ga je razotkrio. On nije dao Novaku da se namesti, a kada je Nole imao šansu, previše je rano potezao obarač, poručio je bivši američki teniser, Endi Rodik (41).
Fudbaler Crvene zvezde Piter Olanjinka (28) želi po svaku cenu da napusti klub i preseli se u Slaviju iz Praga, ali klub mu jednostavno ne da, s obzirom da ima važeći ugovor još dve godine. Izmišljene povrede, bolovi, privatni problemi samo su neki od izgovora koje je ponudio klubu u poslednjih 20 dana.
Evropska fudbalska federacija (UEFA) pokrenula je postupak protiv reprezentacije i Fudbalskog saveza Španije, nakon što su kapiten Alvaro Morata (31) i njegov saigrač Rodri (28), skandirali "Gibraltar je Španija" tokom proslave evropske titule.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Srpski teniser Hamad Međedović uspešno je savladao austrijskog tenisera Alekdandera Erlera u dva seta rezultatom 6:4, 6:1, i tako preskočio prvu prepreku ka glavnom žrebu ATP turnira u Kicbilu.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević otkrio je u prvom Kolegijumu da blokaderi nastavljaju sa vetiranjem - izbacujući sa blokaderske liste kandidate koje su sami predložili.
Hrvatski teror ne prestaje, pa su tako Srpkinju Nikolinu Bačkonju osudili na kaznu zatvora samo zato što je objavila fotografiju na društvenim mrežama svog sedmogodišnjeg deteta sa Badnjakom i podignuta tri prsta!
Nenad Rašković iz sela Dren u opštini Zubin Potok, kojeg su brutalno pretukli pripadnici takozvane kosovske policije, transportovan je danas iz Kliničko-bolničkog centra u Kosovskoj Mitrovici u UKC u Beograd, gde će nastaviti lečenje.
Kada se dnevna vreva na Zlatiboru stiša, a poslednji zraci sunca polako nestanu iza planinskih vrhova, pogled se sa Tornika seli - pravo u nebo. Evo o čemu je reč.
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da se nastavlja borba sa gašenjem požara u Srbiji, pre svega u Deliblatskoj peščari i na Stolovima kod Kraljeva, i istakao da za sada nisu ugroženi ljudski životi i naselja.
Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) Srbije apelovalo je danas na građane da budu oprezni zbog sve učestalije pojave krivičnih dela prevara putem telefonskih poziva, kao i da svaki sumnjivi slučaj bez odlaganja prijave policiji.
U ovom periodu u vazduhu su najzastupljeniji poleni korovskih biljaka, a polen ambrozije za sada se registruje u nižim koncentracijama, izjavila je danas Ana Ljubičić iz Agencije za zaštitu životne sredine.
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Živorada Č. (35) zbog sumnje da je sa Vorihom I. (31) vrbovao maloletnicu i primoravao je na prostituciju.
U čačanskom naselju Ljubić danas je uhapšen vozač automobila marke "bmw x5", nakon što je, prema prvim informacijama sa terena, pokušao da pobegne policiji.
Policija u Kruševcu, brzom i efikasnom akcijom, rasvetlila je razbojništvo i uhapsila M. M. (23), M. O. (18) i A. K. (24) iz Crne Gore, zbog sumnje da su izvršili ovo krivično delo u saizvršilaštvu.
U velikoj i koordinisanoj akciji traganja i spasavanja u Velebitskom kanalu kod Senja došlo je do velikog obrta - jedna od četvoro nestalih mladih osoba, državljanka Portugalije, pronađena je živa i u dobrom stanju.
Administracija američkog predsednika Donalda Trampa spremna je da potroši najmanje 900 miliona dolara (780 miliona evra) za građevinske projekte na imanju Bele kuće, pokazuje dokumentacija projekta.
Planovi Ursule fon der Lajen, predsednika Evropske komisije, za brzi prijem Ukrajine i drugih zemalja kandidata u Evropsku uniju mogli bi da budu ugroženi ukoliko ne uspe da ubedi sve zemlje EU da odobre nova pravila proširenja, prenose mediji, pozivajući se na visoke evropske zvaničnike.
Ukrajina je preko NATO mehanizma za reagovanje u vanrednim situacijama zatražila međunarodnu pomoć za jačanje kapaciteta za humanitarno razminiranje i uklanjanje eksplozivnih sredstava, saopštio je danas NATO.
Ajmokac je jedno od onih starinskih jela koje mnoge vraća u vreme kada se kuvalo jednostavno, ukusno i bez mnogo trošenja. Pravio se širom domaćinstava, a zbog pristupačnih sastojaka i brze pripreme bio je čest izbor za porodični ručak.
Izbor između drvene i plastične daske za sečenje česta je dilema u gotovo svakoj kuhinji. Iako se plastične daske često koriste u profesionalnim kuhinjama, kuvar poznat kao šef Džoši smatra da je za svakodnevnu upotrebu kod kuće ipak bolja drvena daska.
Kejli Kilion (29) i njen suprug Kodi Nelson (32) upoznali su se i započeli vezu dok su živeli u Los Anđelesu. Samo nekoliko meseci kasnije krenuli su u neobičnu avanturu koja ih je odvela širom sveta.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.