NADAL AROGANTAN DO KOSKE! "Baš me briga, RAZBIĆU Novaka"
Podeli vest
Španski teniser Rafael Nadal je u finalu ovogodišnjeg Rolan Garosa sa 3:0 (6:0, 6:2, 7:5) savladao Novaka Đokovića, a njegov trener Karlos Moja je dva i po meseca nakon tog meča otkrio koliko je "bik sa Majorke" bio pun samopouzdanja
Otvoreno prvenstvo Francsuke se ove godine zbog pandemije koronavirusa igralo u neobičnom terminu, početkom oktobra, pa je u Parizu bilo prilično hladno. Ipak, to nije osujetilo dva najbolja tenisera planete da dođu do velikog finala.
Najbolji teniser sveta Novak Đoković trenutno se nalazi na Divčibarama gde se sprema za narendu sezonu, a da je i dalje običan čovek koji voli prirodu jasno se vidi na snimku koji kruži društvenim mrežama
26.12.2020
10:31
Na dan finalnog okršaja je u Parizu bilo prilično loše vreme i meč za pehar je morao da se odigra sa zatvorenim krovom. Mnogi su mislili da će to biti prednost za Noleta, ali se ispostavilo drugačije.
Foto: reuters
Novak Đoković i Rafael Nadal
- Kad su došli da nam kažu da će se finale igrati pod krovom, pitali smo se kako da to saopštimo Rafi. Petnaest minuta pre početka meča, Fransisko Rođ mu je rekao za odluku. Rafin odgovor je bio, 'baš me briga, to ne menja ništa, pobediću u ovom meču - rekao je Karlos Moja.
Španac je potom istakao da je bio prilično iznenađen takvim Nadalovim stavom.
- Rafa mi nikad pre nije rekao tako nešto uoči meča. Znao je da ne može da podbaci. On je tako skroman dečko. Ne radi se tu o aroganciji, to je bio čist osećaj samopouzdanja, sigurnosti - dodao je Moja.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Najbolji teniser sveta Novak Đoković trenutno se nalazi na Divčibarama gde se sprema za narendu sezonu, a da je i dalje običan čovek koji voli prirodu jasno se vidi na snimku koji kruži društvenim mrežama
Obaranje još jednog američkog lovca F-35 iznad Irana, ukoliko se ti navodi potvrde, moglo bi ozbiljno da promeni dosadašnju računicu Vašingtona i natera SAD da smanje broj letova i vazdušnih udara nad iranskom teritorijom.
Blokaderka sa Filozofskog fakulteta bila je jedan gostiju večerašnjeg "Utiska nedelje", a razlog za njeno predstavljanje bez imena i prezimena se graniči sa ludošću.
Advokat i poslanik SNS-a Vladimir Đukanović na Iks mreži je izjavio kako je sramno da zaposleni pljuju svog pretpostavljenog Brenta Sadlera na televiziji koja je njegova, a da se ne udostoje makar da ga pozovu da odgovori na te optužbe.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastaviće sutra konsultacije sa predstavnicima političkih stranaka, a sledeći koji su pozvani su Partija ujedinjenih penzionera, poljoprivrednika i proletera Srbije - "Solidarnost i pravda" i "Mi - glas iz naroda".
Ministar spoljnih poslova i trgovine Mađarske Peter Sijarto oglasio se nakon što je portparol ukrajinskog Ministarstva spoljnih poslova Heorhi Tihi optužio Rusiju za pokušaj diverzije na Turskom toku kod Kanjiže.
Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike za regionalna pitanja Miloš Vučević upozorio je na neodgovorno ponašanje pojedinaca posle sprečene diverzije na gasovodu kod Kanjiže i čestitao službama naše države i državnom rukovodstvu na obavljenom poslu.
Srpski dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas, a pored najnovijih informacija i aktuelnih tema, gledaoci će moći prvi da saznaju najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Kristina Vasić.
Nova velika informativna snaga Informer televizije, Srpski dnevnik, koji od ponedeljka startuje svakog dana u 21 čas, izazvao je pravi bum na mrežama i lavinu reakcija gledalaca koji već sada poručuju da jedva čekaju premijerno izdanje.
Srpski Dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas i gledaocima Informer televizije ponudiće novo iskustvo informisanja, ali i odgovor na pitanje kako će se događaj odraziti na nas, poručila je voditeljka Emilija Savić.
Informer televizija od ponedeljka u 21 čas pokreće prvi "Srpski dnevnik", a jedna od voditeljki, Sanja Batar rekla je da gledaoce očekuje neverovatan format, jer će se pričati ono što drugi ne smeju.
Neprilagođena brzina, vožnja pod dejstvom alkohola ili droga, ometanje pažnje i agresivna vožnja spadaju među najčešće uzroke sudara, kako u Srbiji, tako i u svetu.
Uskršnja sezona uveliko je počela, a sa njom i prilika za dodatnu zaradu, koju posebno omogućavaju biznisi poput farbanja jaja, prodaje poklon paketa i košara, kao i uskršnjih poslastica
Zavojsko jezero važi za jedno od najlepših u Srbiji, a ujedno je i odličan izbor za vikend beg - ne samo zbog svoje prirodne lepote, već i zbog pristupačnih cena, jer se noćenje može pronaći već od oko 2.000 dinara.
Jedna Srpkinja nasela je na neoprostivu prevaru kada je onlajn naručila spiralne tuje, ali joj je umesto njih stiglo suvo granje upakovano u crni džak.
Francuski general Mišel Jakovljev oštro je kritikovao plan administracije Donalda Trampa o izgradnji piste u Iranu, poručivši da bi američki zvaničnici trebalo da "prestanu da šmrču kokain između sastanaka", prenosi AOL.
Dok se američke snage trkaju sa vremenom, a iranska vojska pokušava da pronađe oborenog pilota, bivši pilot Ratnog vazduhoplovstva i spasilac objasnio je šta je potrebno da se neko sakrije, preživi i izvuče iza neprijateljskih linija.
Ime i prezime Điđi Hadid pojavilo se u objavljenim dokumentima povezanim sa Džefrijem Epstinom. Manekenka je odlučila da se javno oglasi i osvrne na ceo slučaj.
Serija "Katarina Velika" od ponedeljka biće emitovana u novom terminu, od 21.30 čas, razlog za to jeste nova informativna emisija na TV Informer "Srpski dnevnik", koji ćete moći da gledate u 21 čas.
Psi su naši verni pratioci, ali, kao i svi ljubimci, mogu biti podložni različitim bolestima. Ipak, postoje rase koje se odlikuju izuzetnim zdravljem, otpornošću na bolesti i visokim nivoom vitalnosti.
Pametne naočare postale su novi alat za prepisivanje na ispitima, koristeći veštačku inteligenciju za skeniranje zadataka i šaptanje tačnih odgovora putem zvučnih vibracija.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar