• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

30.12.2020

23:35

SRBIJA JE JAKA KAO STENA! Poznati svi učesnici ATP kupa!

Tenis

SRBIJA JE JAKA KAO STENA! Poznati svi učesnici ATP kupa!

Podeli vest

Prvo takmičenje u 2021. godini na kojem će se naći najbolji teniseri sveta biće ATP kup, koji će se igrati od 5. do 8. februara

Titulu ATP kupa osvojenu u januaru ove godine brani Srbija, a i ovog puta će boje reprezentacije braniti prvi reket sveta Novak Đoković. Igraće i Španija, koja je poražena u prvom izdanju ovog takmičenja, a ponovo će igrati Rafael Nadal.

Foto: Reuters

Novak Đoković - šamppion

Igraće Austrija, koju će predvoditi Dominik Tim, potom Rusija sa Danilom Medvedovim, kao i Grčka sa Stefanosom Cicipasom, mada je postojala sumnja da će se on odlučiti za neki drugi turnir. Prvi reket Nemačke biće Aleksander Zverev, igraće i Dijego Švarcman pod zastavom Argentine, kao i Mateo Beretini sa Italijanima i Kei Nišikori sa Japancima.

Foto: reuters

Tekst potpisa

Gael Monfis će biti prva "tabla“ Francuske, Aleks de Minaur Australije, a promena u odnosu na prvobitni plan je odustajanje Švajcarske posle informacije da Rodžer Federer neće igrati, te je njeno mesto zauzela Kanada, koju će predvoditi Denis Šapovalov.

Bonus video



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set