• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

14.02.2021

13:44

NOVAKOVI NAVIJAČI SU PREMRLI OD STRAHA kada se doktor pojavio na terenu! /FOTO/

Tenis

NOVAKOVI NAVIJAČI SU PREMRLI OD STRAHA kada se doktor pojavio na terenu! /FOTO/

Navijačima Novaka Đokovića nije bilo dobro kada su lekari ušli na teren početkom drugog seta meča sa Milošem Raonićem

Za vreme odmora između gemova na terenu se pojavilo medicinsko osoblje.

Fanovi prvog tenisera sveta su se zaledili jer su mislili da s Novakom nešto nije u redu. S obzirom na povredu trbušbog mišića u trećem kolu Australijan opena. 

Foto: reuters

Miloš Raonić ima problem sa zglobom

Ali, nije pomoć tražio Novak, već Miloš Raonić. Kanađanin je zbog problema sa zglobovima morao da pozove doktore u pomoć.

 

 




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Hronika

"Šta se mrštiš na mene, svog brata?!" Tužilaštvo otkrilo sve detalje o ubistvu Aleksandra Nešovića - Proširena istraga protiv osumnjičenih
Hronika

"Šta se mrštiš na mene, svog brata?!" Tužilaštvo otkrilo sve detalje o ubistvu Aleksandra Nešovića - Proširena istraga protiv osumnjičenih

Nakon 30 dana od pokretanja istrage, na osnovu do sada prikupljenih dokaza, Više javno tužilaštvo u Beogradu, zbog velikog interesovanja za dati predmet, obavestiilo je javnost da je donelo naredbu o proširenju istrage zbog krivičnog dela Teško ubistvo koje je izvršeno 12. maja 2026. godine na štetu Aleksandra Nešovića u restoranu "27" i povezanih krivičnih dela.

13.06.2026

10:41

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set