• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

15.05.2021

21:11

DA LI STE OVO VIDELI? Zanimljiv detalj na Novakovim patikama! /FOTO/

Tenis

DA LI STE OVO VIDELI? Zanimljiv detalj na Novakovim patikama! /FOTO/

Zanimljiv detalj viđen je na meču Novaka Đokovića i Lorenca Sonega u borbi za finale mastersa u Rimu

Novakovi fanovi su primetili zanimljiv detalj na njegovoj obući.

Radi se o broju 311 koji Nole nosi na patikama, a koji označava rekord od upravo toliko nedelja na vrhu ATP liste kojim je prestigao Rodžera Federera.

Videćemo hoće li ovaj broj doneti sreću Novaku protiv Sonega. Novak je imao prednost od 1:0 , vodio 6:5 u drugom setu, imao i dve meč lopte, ali se Italijan  spasio i izborio treći set.

 

 

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Gradonačelnik Stevan Bakić: Ponosni smo što Subotica ima najmlađi vozni park za javni gradski i prigradski prevoz u Srbiji
Društvo

Gradonačelnik Stevan Bakić: Ponosni smo što Subotica ima najmlađi vozni park za javni gradski i prigradski prevoz u Srbiji

Gradonačelnik Subotice Stevan Bakić i direktor preduzeća „Trans-jug“ DOO, iz Obrenovca, Dejan Petković sastali su se danas, u Kabinetu gradonačelnika u Gradskoj kući, povodom ispunjenja drugog dela ugovorne obaveze koja se odnosi na obnovu i unapređenje voznog parka javnog gradskog i prigradskog prevoza putnika na teritoriji Subotice.

11.08.2026

13:09

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Magazin

Džet set