• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

21.10.2021

15:05

Australijanci blate Srbina! Njega ne vole, ionako nije naš favorit!

ap photo

Tenis

Australijanci blate Srbina! Njega ne vole, ionako nije naš favorit!

Danima svetski mediji pišu o Novaku Đokoviću - da li će se vakcinisati ili ne pred Australijan open

Najbolji teniser sveta je pod budnim okom javnosti. Australijanci kao da žele da naprave primer od Srbina.

Poručili su da će u Melburnu moći da se takmiče samo igrači koji su vakcinisani sa dve doze i da Novaku ne mogu da pomognu ni titule, kao ni činjenica da je prvi teniser sveta. 

Novak je na meti kako zapadnih medija, tako i onih u Australiji, pa su počeli da podgrevaju atmosferu tri meseca pred početak grend slema.

Foto: Tanjug/AP

 

- Ne možemo da ga pustimo na turnir jer će na tribinama biti ljudi koji su vakcinisani dva puta. Uostalom, on ionako nije naš favorit - na veoma ružan način je prokomentarisao Karl Stefanović, poznati australijski TV novinar.

Stefanovićeva koleginica je na to dodala:

- Njega ne vole mnogo, zar ne?

Đoković je pre nekoliko dana poručio da ne želi da otktije da li se vakcinisao, ali i da će sačekati konačnu odluku o ograničenjima za korona virus na Australijan openu, pa da će nakon toga odlučiti i da li će učestvovati na svom najuspešnijem turniru u karijeri, gde je do sada osvojio devet titula.

Foto: Tanjug/AP

 

S druge strane, dok ga Australijanci blate, Britanci brane prvog tenisera sveta.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Top je ispao iz igre: Dokazi su jasni, niko ga nije koristio 15. marta
Politika

Top je ispao iz igre: Dokazi su jasni, niko ga nije koristio 15. marta

Od večeri 15. marta, kada su tokom petnaestominutne tišine na protestu u Beogradu nastale scena panike i, kako se kasnije ispostavilo režirane predstave od strane blokadera, srpska javnost našla se pod lavinom medijskih tvrdnji, kategoričnih zaključaka i senzacionalnih naslova o navodnoj upotrebi takozvanog zvučnog topa.

27.06.2026

21:57

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set