• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

15.01.2022

06:31

OBJAVLJENA PRVA NOVAKOVA FOTOGRAFIJA! Iživljavanje! Evo gde su ga odveli posle suđenja! (FOTO)

printscreen

Tenis

OBJAVLJENA PRVA NOVAKOVA FOTOGRAFIJA! Iživljavanje! Evo gde su ga odveli posle suđenja! (FOTO)

Objavljena je prva fotografija Novaka Đokovića nakon saslušanja u imigracionoj kancelariji u suđenja u fFderalnom sudu

Australijski mediji prenose da je Novak Đoković Srbin bio "smiren i pribran", nosio je zelenu trenerku i zaštitnu masku. 

Mediji prenose da je Đoković iz kancelarija svojih advokata prebačen u hotel "Karlton" pod policijskom pratnjom.

- Novak Đoković je vraćen u pritvor. On je stigao u Karlton hotel pre nekoliko minuta i provešće najmanje jednu noć pre nego što izađe pred Savezni sud - javila je novinarka Lana Marfi.

Okolne ulice bile su privremeno zatvorene.

 

Ceo svet je sa nestrpljenjem čekao saslušanje Novaka Đokovića. Međutim, sve je bilo završeno za samo nekoliko minuta. Radilo samo o pripremnom ročištu na kojem je doneta odluka da se glavno saslušanje održi dan kasnije. Sudija Dejvid O'Kalahan zakazao je zvanično saslušanje za nedelju u 09.30 po lokalnom, odnosno u subotu u 23.30 po našem vremenu.

Takođe, Novakova odbrana, advokat Pol Holdenson, tražio je od Federalnog sudije da konačnu odluku donese trojno veće sudija. Tako bi se obezbedila potpuna neutralnost i nepristrasnost prilikom donošenja konačne odluke, takođe ministar Aleks Hok ne bi imao način da se žali ni na jednu donetu odluku.

Ali, protiv toga je bio, očekivano, državni advokat. Federalni sudija O'Kalahan će danas doneti odluku o tom pitanju. Holdenson je takođe izjavio da njegov klijent Novak Đoković nije imao nikav problem da njegova izjava pod zakletvom danas bude objavljena u javnosti.

Takođe, pre suđenja, Đoković je razgovarao sa imigracionim vlastima, ali detalji tog saslušanja nisu poznati javnosti.

Dešavanja iz Melburna pratite na našem blogu.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Pera

pre 4 godine

Inkvizicija 21. veka. Odvratni postupci Au vlade. Legalno je usao. Ne razumem najvise da toliki narod trpi skota. Valjda posle S. Koreje su Au. Vri Nemacka, Holandija, Brazil, a Au cute.

expert

pre 4 godine

Novak je iste sudbine kao Monika Seleš i posle ove torture neće imati budućnost.Voleo bih da se varam.Monika je dobila nož u leđa da bi Štefi Grafpobedila a u meču Monika je vodila i bia broj jedan na listi.Već viđeno.

sledeća vest

Politika

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Premijera predstave "Luna Luna Park"
Kultura

Premijera predstave "Luna Luna Park"

Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.

04.06.2026

11:51

Magazin

Džet set