Nikola Jokić, centar Denver Nagetsa, govorio je na konferenciji za medije, nakon što su košarkaši Denver Nagetsa poraženi su od Finiks Sansa rezultatom 140:130 u noći iza nas.
U ovom momentu najbolji i vodeći tim lige do pobede je predvodio Devin Buker koji je meč završio sa nestvarnih 49 poena. Sa druge strane, srpski centar je od samog starta odlično predvodio svoj tim i utakmicu završio sa 28 postignutih poena uz po šest skokova i asistencija! Zvezda Denvera je za 32 minuta igre imao je samo jedan promašaj iz igre!
Visok intenzitet od starta do početka...
- Da, momci se često zakače i to je normalno. Valjda je normalno... Bilo je po malo od svega, loših faulova, loših dodavanja i meni su ukrali loptu kada mi je samo iskliznula iz ruku. Da, malo od svega. Mislim da smo igrali dobro, da smo igrali kako treba, ali su te izgubljene lopte bile problem. Ovo je bila utakmica sa mnogo postignutih poena, a u finišu nismo dali mnogo koševa- rekao je Jokić na početku konferencije.
Objasnio je i kako je došlo do velikog broja izgubljenih lopti, a naravno, pričao je samo o sebi:
- Da budem iskren, danas sam u tranziciji Džefu dao loptu par puta i on me baš nije ni gledao i nastvio svojim putem. Drugu sam izgubio tokom jedne situacije kada sam bio na osnovnoj liniji (linija ispod koša, prim. aut.) i tada sam bio fauliran i izgubio loptu kada sam hteo Džefu da je dam, a treći put sam izgubio loptu kada sam napravio faul u napadu, a hteo sam da bacim haj lou pas i oni su to pročitali
Finiks je sa razlogom najbolji tim lige i evo kako MVP to vidi...
- Mislim...Imaju odličan tim, imaju sjajan tim sačinjen od igrača uloge i zvezda, sve što im treba za taj sistem. Trener, igrači, ma svi rade jedni za druge i to je fantastično. Buker je imao 49, a pogledajte Bridžisa kako je odigrao. Svi su odradili svoj deo posla. Mi moramo da budemo bolji, da budemo odlučniji da nađemo rešenja koja god da su i odatle ćemo videti šta i kako. Da budem iskren, ne razmišljam o rivalstvima i posebnim utakmicama, igramo isto sve. Nekad je do igrača, nekad do navijača, a nekada ko zna do čega. Meni je to sve normalno- objasnio je Jokić.
Majk Meloun je produžio ugovor sa Nagetsima i Jokić je očito oduševljen.
- Rekao sam mu da zamisli da imamo normalnog trenera... Zato mi se sviđa što je ostao tu- uz osmeh je rekao Nikola Jokić.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nije mogao da ustane, ali je prislonio usne na Pojas, za mene je to bio najsvetiji poljubac na svetu. Ovako svoju ispovest započinje majka koja je dovela svog nepokretnog sina da se pokloni svetinji.
U Palati Srbija održan je sastanak predsednik Srbije Aleksandar Vučić i predsednika Evropskog saveta Antonija Košte koji boravi u radnoj poseti Srbiji. Nakon sastanka usledilo je obraćanje medijima.
Blokaderi već nedeljama, ako ne i mesecima, guraju narativ da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić u potpunosti izolovan od Evropske unije i njenih zvaničnika, međutim, večerašnje fotografije iz Tivta ih u potpunosti demantuju.
Predsednik skupštinskog Odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovan Drecun ocenio je danas da bezbednosni aparat u Crnoj Gori nema dovoljan kapacitet koji bi mogao da garantuje maksimalnu bezbednost predsednika Srbije Aleksandra Vučića tokom boravka u Tivtu, gde učestvuje na Samitu EU - Zapadni Balkan.
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković pozvao je interno raseljena lica na tribini u Nišu da izađu na izbore na Kosovu i Metohiji 7. juna i glasaju za Srpsku listu, ocenivši da je ona jedini garant očuvanja srpskih nacionalnih interesa.
Potpredsednica Srpske radikalne stranke Vjerica Radeta gostujući u Info jutru komentarisala je bezbednosnu pretnju predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u Crnog Gori.
Veliki broj vernika i danas pristiže ispred Hrama Svetog Save kako bi se poklonio Pojasu Presvete Bogorodice. Kolone se formiraju tokom celog dana, a na ulazak se čeka i više od 10 sati, zbog čega je bilo i nekoliko incidenata.
Generalni sekretar Ujedinjenih nacija Antonio Gutereš osudio je danas ubistvo starijeg vodnika Milovana Jovanovića, pripadnika Vojske Srbije angažovanog u mirovnoj misiji Ujedinjenih nacija u Libanu (UNIFIL).
Na društvenoj mreži Reddit nedavno se povela zanimljiva rasprava koja je otvorila pitanje koliko su se životne navike i standardi promenili u odnosu na vreme naših roditelja.
Građani koji su pretrpeli štetu usled obilnih snežnih padavina u januaru 2026. godine dobiće pomoć u vidu malih kućnih aparata i bele tehnike, na osnovu odluke koju je danas usvojila Vlada Srbije.
Ubistva Živka Bakića u Sopotu i Milana Stokovića u blizini Požarevca deo su delovanja iste, surovo organizovane kriminalne grupe koja je imala jasnu hijerarhiju, preciznu podelu uloga i sistem komunikacije putem kriptovanih aplikacija.
Pravo policijsko opsadno stanje danas je zabeleženo u novopazarskom prigradskom naselju Požega, gde su pripadnici Specijalne antiterorističke jedinice (SAJ) sproveli veliku akciju hapšenja i pretresa kuće E. Dž.
Bivši načelnik beogradske policije Veselin Milić, kada je saznao za događaj u restoranu "27", nakon što je stigao kući, obrisao je istoriju telefonskih komunikacija sa Bajom i Bosketom, saznaje Informer iz dobro obaveštenih izvora.
Pripadnik "škaljarskog klana" Ilija Ivanović (26) juče je izručen iz Španije u Crnu Goru, a povezuju sa ubistvima Andrije Gazivode, koji je bio blizak "kavačkom klanu", i Petra Muhadinovića na Cetinju 2020.
Američki predsednik Donald Tramp se oglasio povodom otvorenog pisma koje je predsednik Ukrajine Volodimr Zelenski uputio predsedniku Rusije Vldimiru Putinu.
Britanska policija uhapsila je 21-godišnjeg saudijskog državljanina, koji je osumnjičen da je samostrelom pokušao da ubije muškarca u krugu Univerziteta u Sariju, a povređeni muškarac se nalazi u teškom stanju, preneli su danas britanski mediji.
Tokom konferencije za medije, ruski predsednik Vladimir Putin suočio se sa direktnim pitanjem zapadnog dopisnika o dužini njegove vladavine i planovima za ostanak na vlasti u narednoj deceniji.
Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.
Slaviša Čurović bio je protiv referenduma 2006. godine i odvajanja Crne Gore, a njegov stav nije podržala produkcijska kuća, te je zadala kukavički udarac!
Pravilno okopavanje paprike je jedan od najvažnijih poslova u bašti, jer u velikoj meri odlučuje o uspehu roda. Ključno je da se ne radi nasumično, već u tačno određenim fazama razvoja biljke.
Najnovija istraživanja pokazuju da redovno konzumiranje svežeg soka od narandže može značajno da doprinese smanjenju rizika od srčanih oboljenja, uključujući infarkt i moždani udar.
Veterinar Amir Anvari, koga na TikToku prati milion ljudi, podelio je tri jednostavna saveta kojima vlasnici pasa mogu pomoći svojim ljubimcima da žive duže.
Harmonikaš Aca Sofronijević objavio je dirljiv trenutak iz Hrama Svetog Save, gde je sa suprugom i ćerkicom došao da se pokloni pojasu Presvete Bogorodice.
Pevačica Aleksandra Mladenović šokirana je ponašanjem pojedinih kolega, koji su tešku situaciju kroz koju prolazi pevačica Mina Kostić iskoristili za sprdnju i šalu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar