• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

28.07.2022

11:27

NOVAČE, VELIKI SI! Teniser nije mogao da veruje šta je doživeo od Đokovića! (VIDEO)

Reuters

Tenis

NOVAČE, VELIKI SI! Teniser nije mogao da veruje šta je doživeo od Đokovića! (VIDEO)

Mladi teniser iz Argentine Fransisko Serundolo bio je iznenađen i oduševljen kada je shvatio kakav je srpski as i šta je sve Novak Đoković znao o njemu

Sve je manje igrača koji ne vole Novaka Đokovića, pa je čak i Nik Kirjos, koji mu je bio glavni kritičar, postao prijatelj Srbina!

Foto: reuters

 

Gotovo da nema tenisera koji nije pohvalno pričao o Srbinu, a sada je mladi Argentinas Fransisko Serundolo oktrio kakvo je bilo njegovo iskustvo sa Noletom.

On je domaćim medijima pričao o tome kako mu je bilo lepo u Beogradu dok je učestvao na Serbia openu tokom prethodnog proleća, a Đoković ga je oduševio za sva vremea!

 

 

Serundolo koji je 24. igrač na ATP listi, u tom momentu nije bio ni u najboljih sto tenisera i mislio je da Đoković ne zna za njega, ali je doživeo i te kako prijatno iznenađenje!

Foto: AP/Photo

 

- Nakon što sam stigao do finala u Buenos Ajres, otišao sam u Beograd da igram kvalifikacije za Serbia opena. I onda mi prilazi Novak Đoković... Bio sam u tom trenutku negde između 110. i 120. pozicije na ATP listi! Prišao mi je da me pozdravi i prvo mi se predstavlja ko je on. Čestitao mi je, ne samo za prvo finale u Buenos Ajresu nego mi je čestitao i za tri titule na čelendžerima, pa na nekim finalima... Ne znam kako, ali sve je znao o meni- rekao je iznenađeni Serundolo u intervjuu za argentinski ESPN.

Kada je Đoković u razgovoru pomenuo i Huana Manuela Serundola mlađeg Fransiskovog brata, e tu je Argentinac tek ostao bez teksta.




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Miki Aleksić bi najradije spalio ovaj snimak! Leti perje nakon što je odjavio Đilasa, sve mu izvlače iz naftalina (VIDEO)
Politika

Miki Aleksić bi najradije spalio ovaj snimak! Leti perje nakon što je odjavio Đilasa, sve mu izvlače iz naftalina (VIDEO)

Predsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) Miroslav Miki Aleksić izjavio je, govoreći o potencijalnoj koaliciji proevropskih stranaka za predstojeće parlamentarne izbore, da će njegova stranka uzeti aktivno učešće na tim izborima, ali da će odluka o formatu izbornih koalicija biti doneta "na vreme, u najboljem interesu antirežimskog bloka".

09.06.2026

13:53

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

Oglasio se PIO fond: Oslonac i podrška za najstarije
Društvo

Oglasio se PIO fond: Oslonac i podrška za najstarije

Veliko interesovanje danas je vladalo među penzionerima Mladenovca koji su se okupili kako bi iskoristili mogućnost da u susretu sa predstavnicima Fonda PIO i Saveza penzionera Srbije, kao i sa predsednicom ove beogradske opštine, neposredno razovaraju o temama koje su im važne, a koje se odnose na unapređenje kvaliteta života najstarije populacije i društvenog standarda penzionera.

09.06.2026

15:12

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set