Marej jasan: Novaka će stići godine, ali to nije sada!
Podeli vest
Niko ne postaje mlađi nego stariji, dodaje Britanac.
Teniska sezona uveliko traje, ali će prvi veliki događaj na startu 2024. godine biti Australijan open. Talentovani igrači širom sveta sjatiće se u Melburn sa jednim ciljem - da savladaju Novaka Đokovića.
Škotski teniser Endi Marej (36) nekada je bio deo čuvene četvorke i veliki rival Novaku Đokoviću, Rafaelu Nadalu i Rodžeru Federeru, ali su ga povrede i operacija kuka odvojile na duži vremenski period od terena.
Samo on zna šta će se desiti, video sam da je motivisan, dodao je Henman.
26.12.2023
22:28
Naravno, srpski teniser slovi za velikog favorita u očima svih, a tako misli i Endi Marej.
- Neće biti lako mladim teniserima protiv Novaka Đokovića. Jednog dana će i njega stići godine, ali ne verujem da će to biti sada. Još uvek deluje sjajno, ali logika kaže, niko ne postaje mlađi nego stariji. Zablistao je na poslednja dva velika događaja prošle sezone, na završnom Mastersu i u Dejvis kupu - rekao je Endi Marej.
Foto: Tanjug/AP
Uspeo je Janik Siner da savlada Novaka Đokovića u polufinalu Dejvis kupa, potom su je od njega na Junajted kupu bolji bio Aleks De Minor, ali Marej je uveren da će srpski as biti najbolji na Australijan openu.
- Većina njih želi prvu titulu na ovakvim turnirima, a to uopšte nije jednostavna situacija. Pogotovo ako je sa druge strane mreže momak koji je takve pehare osvojio rekordnih 24 puta a čak 10 ovde. Psihološki će to biti veoma zahtevno. Australijski open je potpuno druga priča, neće im biti lako protiv njega - podvukao je Britanac.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Škotski teniser Endi Marej (36) nekada je bio deo čuvene četvorke i veliki rival Novaku Đokoviću, Rafaelu Nadalu i Rodžeru Federeru, ali su ga povrede i operacija kuka odvojile na duži vremenski period od terena.
Predsednik Čečenije Ramzan Kadirov izjavio je da završetak operacije oslobađanja Kurske oblasti od ukrajinskih militanata potvrđuje nepobedivost Oružanih snaga Rusije i najavio dalje pobede širom fronta.
Ukrajina se, prema novom diplomatskom modelu koji je sve bliži usvajanju, suočava sa faktičkom podelom zemlje na tri zone uticaja: zapad pod kontrolom evropskih mirovnih snaga, centralni deo pod formalnom upravom Kijeva, i istok pod ruskom administracijom.
Nezakonita blokada objekata Radio-televizije Srbije zbog koje su zaposleni onemogućeni da uđu na svoja radna mesta traje od ponedeljka u 22 sata. RTS prilagođava programsku šemu zbog otežanih okolnosti rada.
Član Predsedništva SNS Milica Nikolić i srpska predstavnica u Savetu Evrope za ljudska prava, Biljana Pantić Pilja, istakle su da opozicionari Miloš Jovanović i Boris Tadić terorišu građane Srbije već pola godine kako bi došli na vlast bez izbora i putem prelazne vlade, ali da im to neće proći.
Predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević komentarisao je izjavu Miroslava Aleksića da su Srbiji potrebni vanredni parlamentarni izbori, ali i sastanak predsednika Vlade prof. dr Đure Macuta i rektora Đokića.
Danas od 17 sati budite uz Informer TV, jer će naš voditelj Igor Ćurčić uživo razgovarati sa generalom Nebojšom Pavkovićem, bivšim načelnikom Generalštaba Vojske Jugoslavije, herojem koji se već 20 godina nalazi u zatvoru zbog odbrane svoje zemlje od agresora.
Bojan Borovčanin iz Udruženja Nacionalna inteligencija gostujući u Info jutru komentarisao je blokade u Srbiji i uporedio ih sa protestima u drugim zemljama.
Član Glavnog odbora Srpske napredne stranke Bratislav Jugović gostujući u Info jutru kod voditeljke Staše Koprivice rekao je da će predsednik Srbije ići u Moskvu na Dan pobede uprkos pritiscima.
Kardiovaskularni hirurg i profesor Medicinskog fakulteta u Sarajevu, doktor Emir Solaković, tvrdi da je posledica korona virusa veliki broj karcinoma, ali i mnogih drugih bolesti.
Dvanaestogodišnji dečak iz Čačka upućen je na transplantaciju jetre u Tursku o trošku Republičkog fonda za zdravstveno osiguranje, saopšteno je iz tog fonda.
D. L. (31) iz Herceg Novog koji je pucao u D. S. (31) u Novom Sadu i tom prilikom ga ranio, saslušan je, a potom mu je određen pritvor do mesec dana. Tereti se za dva krivična dela.
Nacionalna uprava za kontrolu droga i borbu protiv droga (DNCD) zaplenila je 993 paketa kokaina u Dominikanskoj Republici i razbila kriminalnu mrežu, navodno povezanu sa srpskim narko-bosom Antunom Mrdežom (49) za kojim traga Interpol.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Pazaru uhapsili su prošlog O. P. (24) i A. M. (47) iz Novog Pazara, zbog sumnje da su izvršili krivično delo ubistvo u pokušaju prema E. Š. (29). Sada su isplivali novi detalji pozadine celog slučaja.
Oko 300.000 dolara ukradeno je nakon što su džakovi sa novcem ispali iz kamiona kompanije Brinks Home Security u predgrađu Čikaga, navodi se u prijavi koju je firma podnela policiji.
Nakon što su vernici ranije ove nedelje bili kritikovani zbog pravljenja selfija uz telo preminulog pape Franje, mnogi su očekivali da će na samoj sahrani svetski lideri pokazati više poštovanja i ostaviti telefone po strani.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp odbio je da se ponovo sastane sa ukrajinskim predsednikom Volodimirom Zelenskim nakon sahrane pape Franje, jer je znao da lider kijevskog režima neće ispuniti dogovoreno, izjavio je bivši savetnik ukrajinskog predsednika Leonida Kučme, Oleg Soskin, na svom Jutjub kanalu.
Kanadski mediji prenose da je najmanje osmoro ljudi poginulo, uključujući i jedno dete, dok je šest osoba povređeno nakon što je automobil uleteo u masu okupljenih na uličnom festivalu u Vankuveru.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je da je "malo verovatno" da će produžiti još jednu 90-dnevnu pauzu u svojoj globalnoj tarifnoj kampanji kada trenutna mera istekne u julu. Ipak, možda neće ni morati.
Al Paćino, legendarni glumac, skriva mnogo iznenađujućih i manje poznatih tajni o svom životu i karijeri, od njegovih skromnih početaka do ikoničnih uloga i životnih odluka koje su oblikovale njegov put do vrha.
Pamela Anderson, nekadašnji seks simbol, sada igra plesačicu koja se bori da ponovo nađe svoje mesto u svetu zabave, u filmu koji razotkriva tamnu stranu holivudske industrije.
Ova bajka podseća decu i odrasle koliko je važna podrška, poverenje i toplina doma, osmišljena tako da se publika stalno kreće između smeha i razmišljanja, između igre i poruke.
Poznata glumica Blejk Lajvli našla se na udaru javnosti nakon što je iskoristila tragediju svoje majke za svoju promociju, što je izazvalo bes javnosti.
Kim Spenser iz Tempe na Floridi je nastavnica u školi i vlasnica mešanca labradora po imenu Kona. Jedne večeri šetala je sa svojim psom u blizini lokalnog jezera kad je iz vode izronio aligator dužine dva metra i zgrabio njenog ljubimca.
Voditelj Ognjen Amidžić je najviše kilograma imao nakon operacije glasnih žica, jer su mu rekli da mora da prestane da puši, pa je utehu pronalazio u hrani.
Sinoć se u rijalitiju "Elita" održala emisija "Nominacije", nakon koje je voditeljka Ivana Šopić otkrila imena onih kojima je mesto na velelepnom imanju u Šimanovcima na klimavim nogama.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar