• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: A. K.

15.04.2024

08:33

Auu, kakva fotka! Novakovi bivši treneri zagrljeni i nasmejani (FOTO)

Reuters

Tenis

Auu, kakva fotka! Novakovi bivši treneri zagrljeni i nasmejani (FOTO)

Podeli vest

Marijan Vajda i Boris Beker, bivši treneri Novaka Đokovića, zajedno su uživali u Monte Karlu.

Prvi teniser sveta takmičenje je završio u polufinalu, ali su Slovak i Nemac uživali u finalu mastersa i pobedi Stefanosa Cicipasa protiv Kaspera Ruda. 

Beker je na Instagram profilu objavio nekoliko fotografija iz Monte Karla, a na jednoj je i nasmejan sa Vajdom, koji je trenirao Novaka u dva navrata, prvo od 2006. do 2017, a potom od 2018. do 2022. godine. Oni su zajedno bili deo tima najboljeg tenisera svih vremena i očigledno ostali u sjajnim odnosima. 

- Boris je šef tima, a ja mu pomažem. Jesam Novakov trener, radim svoj posao, ali ne smatram da je važno pričati o tome da li je moja uloga mala ili velika. Dobro je to što u našem timu ne vrednujemo stvari po sistemu "ko je veći autoritet“. Za neke stvari odgovaram ja, za druge Beker. Najvažnije je da Novak ostvaruje rezultate i da je zadovoljan - govorio je Slovak, koji je pomenutu fotografiju objavio na svom Instagram storiju. 

 

 

Inače, Vajda je otkrio da je bio iznenađen raskidom saradnje Srbina i Gorana Ivaniševića posle pet godina zajedničkog rada.

- Nisam to očekivao. Pročitao sam u medijima kao i svi, tako da je moje mišljenje zasnovano samo na onome što sam pročitao. Bio sam prilično iznenađen jer se Novak poslednjih godina uvek dobro slagao sa njim, bio je deo tima. Možda je pritisak kojem su treneri izloženi, o kojem sam ranije govorio, postao naporan i za Ivaniševića. Ali, nisam siguran - rekao je Vajda pre nekoliko dana za "Ubitennis".

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Sa toliko eksploziva mogli su da naprave katastrofu: Stručnjak deminer otkriva sve o "paklenom planu za Kanjižu"
Hronika

Sa toliko eksploziva mogli su da naprave katastrofu: Stručnjak deminer otkriva sve o "paklenom planu za Kanjižu"

Srbiju je juče probudila vest da je u blizini gasovoda na teritoriji Kanjiže pronađen eksploziv ogromne razorne moći. Kasnije su ovu vest potvrdili i predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić i šef Vojno bezbedonosne agencije (VBA) Đuro Jovanić, a nekadašnji deminer Vojske Srbije Branislav Kapetanović za Informer.rs objašnjava da je sprečena velika katastrofa.

06.04.2026

20:00

Blokiran Novi Sad: Potera u toku
Hronika

Blokiran Novi Sad: Potera u toku

Jedan muškarac je u Novom Sadu, prema nezvaničnim saznanjima, pištoljem pretio jednom vozaču, nakon čega mu je, navodno, ukrao automobil, a potom tim vozilom počeo da beži od policije.

06.04.2026

18:10

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set