KO TAKNE DRITANA, UDARIO JE NA MENE I MOJU PORODICU! Milačić o Abazoviću: On nije najslabija karika, držimo se kao jedno!
Podeli vest
Pošto je Dritan Abazović, lider koalicije “Crno na bijelo” pripadnik albanske manjine, odlazeći režim računa da je najslabija karika u novoj većini, misle da će pritiskom na njega najviše postići, upregnuli su čitav aparat da ga diskredituju i da utiču na njega. Dritan nije sam, zajedno smo, držimo se kao jedno, napad na jednog je napad na sve
Ovako Marko Milačić, lider Prave Crne Gore komentariše brutalne pretnje Dritanu Abazoviću, koji je tas na vagi formiranja nove skupštinske većine, ali i spekulacije da DPS lideru koalicije „Crno na bijelo“ nudi da sam formira Vladu, a da je gubitnici na izborima tehnički podrže i tako zapravo zadrže poluge sistema.
Lideri partija vladajuće koalicije pokušavaju da formiraju "državotvorni savez", u koji će biti pozvani Socijaldemokratska partija i Građanski pokret URA, kao i pojedinci, a njegov krajnji ishod trebalo bi da bude uspostavljanje nove vlasti" u kojoj neće biti mesta za partije koje negiraju državnu nezavisnost Crne Gore", saznaju „Vijesti“
03.09.2020
08:41
Napad na Dritana doživeću lično
- Želim da poručim da ću bilo kakav dalji napad na Dritana Abazovića ili bilo koga drugog iz koalicije, doživeti lično, najličnije, kao napad na mene i moju porodicu. Isto se ponašamo svi, neopisivo sam ponosan na to, svi smo na visini istorijskog zadataka -bivši režim nema nikakave šanse da nas ugrozi - ističe lider „Prave Crne Gore“.
Povodom izazivanja incidenata sa pripadnicima Islamske zajednice, kamenovanja njihovih prostorija i ispisivanja grafita mržnje u Pljevljima, Milačić konkretno predlaže:
- Moj je predlog, a siguran sam da ćemo svi razmišljati u tom pravcu u budućnosti, da se u okviru našeg krivičnog zakonika drastično pooštre kazne za napade na verske objekte svih verskih zajednica. Upravo zbog ovoga što radi odlazeća vlast – pored napada na pravoslavne, režira napade i na islamske verske objekte.
A nešto više o Dritanu Abazoviću i njegovim željama i interesovanjima, pročitajte OVDE.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
KIKI
pre 5 godina
NADRLJAO SI DRITANE AKO TE OVAKVI KO MILAČIĆ BRANE
E moj Milačiću ... jesi našo uzdanicu u dritanu koji je kontrolisan od ambasada i planiran za novog mila
drito će stalno biti protiv srba i za neku građansku cg bez srba u institucijama i stavraju novog tita od njega ... mislim može to al tek kad na istim pozicijama vidim srbe u albaniji, hr, bih i na kosmetu a do tad oladite više sa tom propagandom za naivce
Lideri partija vladajuće koalicije pokušavaju da formiraju "državotvorni savez", u koji će biti pozvani Socijaldemokratska partija i Građanski pokret URA, kao i pojedinci, a njegov krajnji ishod trebalo bi da bude uspostavljanje nove vlasti" u kojoj neće biti mesta za partije koje negiraju državnu nezavisnost Crne Gore", saznaju „Vijesti“
Vođa blokaderske liste u Boru, Marko Andrejević zvani Muta, daje izjavu u policiji, jer kako saznajemo, pobegao je sa mesta tragedije na Filozofskom fakultetu gde je devojka tragično stradala 26. marta 2026. godine.
Nemanja R. (30) poginuo je u Surčinu noćas oko 2 sata posle ponoći kada je, kako se sumnja, izleteo sa puta i udario u betonski krst, a policija upravo njega sumnjiči za ubistvo meštanina Uglješe T. (58).
Nema većeg neprijatelja islama od organizacije "Muslimanske braće", jer je ona, umesto islama, ponudila političku interpretaciju vere i to nasilnu, esktremnu, političku orjentaciju u koju je integrisala dogmatičku interpretaciju vere – vehabizam kao versko učenje i versku praksu, rekao je ekspert za bezbednost Dževad Galijašević.
Premijer lažne države - Aljbin Kurti poručio je danas da je saradnja sa NATO paktom neophodna za jačanje odbrambenih kapaciteta tzv. Kosova i unapređenje strateškog partnerstva, kao i da članstvo u Alijansi ostaje strateški cilj "Kosova", prenela je Ekonomija onlajn.
Publicista i analitičar Zoran Ćirjaković uputio je oštre kritike na račun studenata koji učestvuju u blokadama, ocenjujući da je kod dela njih došlo do, kako kaže, ozbiljnog osećaja samovažnosti i uverenja da imaju apsolutni legitimitet da predstavljaju državu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je danas novi javni poziv studentima blokaderima i svim zainteresovanim stranama na otvoren dijalog, naglašavajući da je spreman za razgovor u svakom trenutku - ali uz jasan uslov.
U pokušaju da prikriju svoj poraz u svih 10 opština gde su 29.3.2026. bili lokalni izbori, blokaderi FTN i NovaS, su u tekstu NovaS, od 6.4.2026. godine, u 6 opština morali da prikažu drastične laži, upoređujući rezultate SNS 2022. i 2026. godine, gde su rezultatima SNS iz 2022., dodavali rezultate opozicionih stranaka Dveri, SDS (Tadić), Zavetnika, Zdrave Srbije i Vlaškog Mosta. U tri opštine su posegli za manjim obmanama, kada su rezultatima SNS iz 2022., dodavali rezultate SPS, JS, SRS itd. Konačno, potpuno su prevarantski prikrili rezultate izbora u opštini Kladovo, gde su doživeli najveći brodolom.
"Srpski dnevnik" postavlja standarde kada je reč o informativnim emisijama i ponovo je najgledaniji na svim kablovskim televizijama bez nacionalne frekvencije.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
Na popularnoj Temu platformi pojavile su se zubne proteze koje se reklamiraju kao brzo i povoljno rešenje za zube, ali stručnjaci upozoravaju da one nikako nisu adekvatne i ne mogu zameniti proteze izrađene kod stomatologa.
Doktor Milan Božina ceo svoj radni vek proveo je u Hitnoj medicinskoj službi Doma zdravlja "Dr Đorđe Lazić" u Somboru, a u penziju je tokom prethodnih godina ispraćan čak četiri puta, dok se peti oproštaj već uveliko sprema.
Viši sud u Leskovcu je danas doneo i javno objavio presudu kojom je optuženi Dragiša R. iz Lebana, oglašen krivim zbog krivičnog dela ubistvo i osuđen na maksimalnu kaznu zatvora u trajanju od 15 godina, u koju će mu se uračunati i vreme provedeno u pritvoru, počev od 15. decembra 2025. godine.
Saobraćajna nezgoda dogodila se večeras u Zemunu, u Ulici cara Dušana kod broja 122, kada je vozač putničkog automobila izgubio kontrolu nad vozilom i udario u više parkiranih automobila.
Nemanji R. (29) koji je, kako se sumnja, juče u kući u Petrovčiću ubio komšiju Uglješu T. (58), a potom izvršio samoubistvo, sudi se za nasilje nad suprugom, a prema nezvaničnim informacijama prošle godine dva puta je bio u pritvoru.
Pripadnici MUP u Kraljevu uhapsili su J.D. (27) i K.S. (22) iz ovog grada zbog postojanja osnovane sumnje da su izvršile krovočno delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga i ometanja službenog loca u bršenju službene duznosti.
Gledaoci serije "Katarina Velika" na Informer TV imaju priliku da prate intrigantne poteze Stepana Ivanoviča Šeškovskog, čoveka koji iz senke čuva tron moćne carice.
Glumac Nikola Pejaković kaže da mu ne pada na pamet da vozi 20 sati do Grčke da bi išao na odmor i smatra da su letovanja i zimovanja nakaradno postavljena.
Vlasnica psa Dženifer Navratil iz Ostina potrošila je 650 dolara na hitan odlazak kod veterinara nakon što je njena dvogodišnja zlatna retriverka Arlo počela čudno da se ponaša po povratku iz šetnje.
Na glamuroznoj premijeri serije Euforija u čuvenom "TCL Chinese Theatre" u Los Anđelesu, sve oči bile su uprte u jednu osobu, neponovljivu Zendaju koja je svojim pojavljivanjem podigla temperaturu.
Učesnica rijalitija "Elita" Maja Marinković zatražila je na kapiji tabletu za dan posle, jer je strahovala od moguće trudnoće nakon rizičnih odnosa koje je imala sa Asminom Durdžićem.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar