DODIK ZAKUCAO BAKIRA: Njegova izjava je posledica IZDAJE koju su Izetbegovići počinili prelaskom sa pravoslavlja u islam SAMO DA BI SAČUVALI IMOVINU!
Podeli vest
Srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da u izjavi lidera Bošnjka u BiH Bakira Izetbegovića da su "Srbi loš narod" vidi vekovni kompleks konvertitstva i izdaje koju su Izetbegovići počinili napuštajući pravoslavlje i prelaskom u islam da bi sačuvali imovinu
Na pitanje Srne da prokomentariše Izetbegovićevu izjavu da su "Srbi loš narod", Dodik je rekao da mu čestita na iskrenosti koju je konačno pokazao i otkrio da su za njega i bošnjačku Stranku demokratske akcije (SDA) prihvatljivi samo oni Srbi koji su podobni i u službi bošnjačkih interesa.
Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić ocenio je danas da izjava lidera Stranke demokratske akcije (SDA) Bakira Izetbegovića, koji je nagovestio da Srbe smatra lošim narodom, ne doprinosi stabilnosti regiona
23.01.2021
10:34
Foto: Tanjug/Dragan Kujundžić
Milorad Dodik
- Ja ne mislim da je bošnjački narod loš, naprotiv, dobar su i pomalo nesrećan narod. Nije mi palo na pamet da o narodu sudim na osnovu Bakira Izetbegovića i nekih njegovih prethodnika, koji su zarobljeni u viševekovnoj mržnji prema Srbima i svemu što je srpsko - istakao je Dodik, prenosi RTRS.
On je rekao da Izetbegoviću nije mrsko da gospodari Sarajevom u čiji su razvoj decenijama brojni Srbi dali najbolje što su imali, od univerzitetskih profesora do lekara.
Foto: Reuters
Bakir Izetbegović
- Moram da priznam da mi nije jasan mazohizam koji Bakir Izetbegović ispoljava ne dozvoljavajući tim istim, kako kaže, lošim Srbima da napuste BiH. Ili Izetbegović ima nameru da mu ostavimo zemlju i kuće a da svi kolektivno odemo odavde. Taj film neće gledati, to se neće dogoditi, jer sve svoje nosićemo sa sobom, svoje kuće, zemlju i Republiku Srpsku - poručio je Dodik.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
-Ovo je borba između dobra i zla a NATO neće dozvoliti da zlo nadvlada – Vilijam Koen
-Srbi su zločinački dupeglavci - reče Ričard Holbruk
-Neka se Srbi podave u sopstvenom smradu- izjava Helmuta Kola
-Što se Srba tiče … To je danas jedan bolestan narod” – General Žak Kot
-Srbi su narod bez zakona i bez vere. To je narod razbojnika i terorista - Žak Širak
-Molim se da se vatra nebeska obruši na Srbe - rekao je francuski sveštenik Otac Pjer
-Mi bismo trebali da Srbiju osudimo na karantin, sve dok se virus koji ona nosi ne izbriše – David Gompert
-Prošle nedelje imali smo devetoro ubijenih Srba, ove nedelje, osmoro. To je jasan napredak – Bernar Kušner
-Srbi su dvodimenzionalan narod sa težnjom ka prostakluku … Životinje koriste svoje resurse znatno sređnije nego ovi naopaki stvorovi, čija pripadnost ljudskoj rasi je u velikom zakašnjenju – Ser Piter Justinov
-Suštinski uzrok sukoba je ideologija etničkog čišćenja koju je obnovio gospodin Ćosić, predsednik Srbije, koji je već 1990. objavio Memorandum - Žak Delor
-Srbija, nesumnjivi agresor, trebalo bi da bude prisiljena UN rezolucijom da snosi čitav teret reparacija - Josif Brodski(Jevrejski Nobelovac)
-Pokretači antisemitizma u Jugoslaviji među dva svetska rata, nisu bili Ustaše nego Srbi - Esther Gitman(Jevrejska istoričarka)
-Cela srpska istorija je jedna velika laž - Sonja Biserko
-Srbi su genocidan narod - glumac Morgan Friman(film o Srebrenici)
A to šta su Srbi izdali Papu i braću Hrvate pa su prodali veru za večeru Vizantiji pa ih Bog kaznio sa 500g ropstva a tu toliko prokletu i pravoslavnu Vizantiju očistio i predao muslimanima?
Takodjeri za ustaske hrvate Srbi su los narod jer su se ovoga puta drznuli da brane sebe i svoju imovinu.
Zato sto ovoga puta nisu dozvolili da ih ustase u u kolonama odvode u logore, zbog toga su ovaj rat nazvali srpskom agresijom na hr.
Ako srpskom narodu nije jasno tko su i sta su pokrsteni muslimani i hrvati , neka samo slusa kakav 'rat, Dodik vodi sa njima i bit ce mu sve jasno.
AMIN.
KRAJ.
ha ha ha ha buhuhahahahahahahha
Kad bivši kmet govori o BEGU!!!(FRUSTRACIJE,KOMPLEKSI.....)
Nagradno pitanje glasi:
Koji narod u svijetu(postoji samo jedan takav narod) je masivno napustio vlastitu vjeru za sitne povlastice,i primio časni Islam i tako evoluirao duhovno iz majmuna u čovjeka?
mala pomoć?Ustvari evo velika pomoć srbi,kako sami sebe danas nazivaju,a ustvari pravoslavni turci.ČINJENICE
ti si Mile nas kralj ja tebe opasno postujem i cenim i uvek kad sam u Banjaluci voleo bih da te vidim sretnem i pozdravim kao pre dve godine u bozicne dane ziveo ti nama ovi sto teraju uz vetar i traze cakice gde da ti naprave smicalicu uvek nisko padnu
Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić ocenio je danas da izjava lidera Stranke demokratske akcije (SDA) Bakira Izetbegovića, koji je nagovestio da Srbe smatra lošim narodom, ne doprinosi stabilnosti regiona
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić dočekao je danas predsednika Švajcarske Konfederacije Gi Parmelana, koji će boraviti u zvaničnoj poseti Srbiji 28. i 29. aprila 2026. godine.
Ekskluzivni intervju predsednika Srbije Aleksandra Vučića čuvenim britanskim novinarima i nekadašnjim diplomatama, Alisteru Kembelu i Roriju Stjuartu, odjeknuo je u čitavom svetu, a posebno u Ruskoj Federaciji, gde mediji te zemlje masovno dele segmente rzgovora, a posebno jednu izjavu šefa naše države.
Ambasador Ruske Federacije u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčenko sastao se danas sa ministrom pravde naše zemlje, Nenadom Vujićem, i tom prilikom komentarisao situaciju sa Haškim tribunalom.
Predsednik Srpske radikalne stranke (SRS) prof. dr Vojislav Šešelj istakao je da je SRS razgovarala sa predsednikom Vučićem i je njegova strankla za izbore u julu, kada blokaderi odu na "holidej".
Nova generacija modela automobila "bmw 2 gran kupe", koja je na tržištu od 2025. godine, modernija je, luksuznija i unapređena sa više tehnoloških segmenata, nego što je ranije bio slučaj. Ovo je primer sportskog automobila koji se koristi i za svakodnevnu vožnju. Cena se kreće od 37.000 evra.
Policija je u saradnji sa Višim јavnim tužilaštvom u Beogradu, u brzoј i efikasnoј akciјi, identifikova i uhapsila L.Č. (22) zbog postoјanja osnova sumnje da јe izvršio krivično delo teško ubistvo.
Vuk Lakićević (28), navodni pripadnik "škaljarskog klana", za kojim je pre nekoliko dana Crna Gora raspisala poternicu zbog sumnje da je umešan u šest ubistava, uhapšen je u Hrvatskoj.
Dežurni javni tužilac Višeg javnog tužilaštva u Beogradu obavio je uviđaj na licu mesta gde je danas na teritoriji GO Novi Beograd došlo do ubistva M.K. (79), saznaje Informer.
Lik Ivana Korsakova, kojeg u seriji "Katarina Velika" tumači ruski glumac Stanislav Tikunov, privukao je veliku pažnju gledalaca zbog burnog odnosa sa ruskom caricom Katarinom Velikom.
Publika ih je gledala kao nerazdvojne prijatelje, legendarne tandeme i velike glumačke partnere, ali iza kamera odnosi među pojedinim velikanima domaće scene bili su daleko komplikovaniji nego što se mislilo.
Glumica Sidni Svini dobila je ponudu vrednu čak 300.000 dolara od platforme za odrasle CamSoda nakon što su njene erotske scene u seriji "Euforija" izazvale ogromnu pažnju publike širom sveta.
Agrumi poput limuna, limete i pomorandži cenjeni su zbog osvežavajućeg ukusa i velike količine vitamina, ali lako mogu da izgube svežinu ako se ne čuvaju pravilno.
Ako još nemate plan za Prvi maj, dva jezera u komšiluku izdvajaju se kao savršene destinacije za kratak beg iz grada Bledsko jezero u Slovenija i Ohridsko jezero u Severna Makedonija.
Folkerka Dara Bubamara našla se u centru skandala kada je krenula da kruži audio poruka u kojoj je pričala o seksu, a sada je navodno otkriven i identitet dečka o kom je pričala.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar