Donald Tramp približio se Džozefu Bajdenu u ključnoj državi Floridi, sa svega dva poena razmaka između njih dvojice. Bajden vodi spram Trampa sa 48 spram 46 odsto, pokazuje poslednja anketa "CBS njuza" koja je objavljena u nedelju
23.09.2020
18:32
1. Verovatno je da će 3. novembra, na osnovu rezultata glasanja na biračkim mestima, biti objavljena Trampova pobeda. I on će proglasiti svoju pobedu.
2. Međutim, otprilike nedelju dana kasnije, biće objavljeno - posle prebrojanih svih glasova poslatih poštom - da ne pobeđuje Tramp, već Bajden. Demokrate su vodile veliku kampanju da se glasa poštom, a broj ljudi koji glasaju poštom biće mnogo veći nego inače.
3. Tramp će objaviti da ne priznaje Bajdenovu pobedu jer je glasanje poštom namešteno. I, izneće mnogo primera falsifikovanja.
4. Konačna odluka o predsedniku SAD biće na elektorima. Ali, u stvorenim okolnostima neke države neće moći da pošalju složni tim elektora sa nespornim mandatom za odlučivanje ko je šef države.
5. Naoružane i polunaoružane Trampove pristalice i Trampovi protivnici tada će izaći na ulice američkih gradova. Počeće sukobi. Razmere tih uličnih borbi teško je predvideti.
6. Pobedu u tim uličnim bitkama u većini gradskih područja izboriće Trampovi protivnici, jer se u gradovima Tramp ne voli mnogo. Uostalom, u gradovima SAD je mnogo demokratskih gradonačelnika koji će pomagati Trampovim protivnicima, kao što već pomažu Black Lives Matters.
7. Sjedinjene Države će se naći na ivici građanskog rata. Racionalno predviđanje šta će biti dalje - nije moguće. Formiraće se nekoliko vrtložnih tačaka.
8. Trampovi protivnici će sigurno iskoristiti priliku da optuže Rusiju da se umešala uz pomoć obaveštajnih podataka i hakera. Moguća su hapšenja „ruskih agenata" i američki sajber napad na ciljeve u Rusiji.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Donald Tramp približio se Džozefu Bajdenu u ključnoj državi Floridi, sa svega dva poena razmaka između njih dvojice. Bajden vodi spram Trampa sa 48 spram 46 odsto, pokazuje poslednja anketa "CBS njuza" koja je objavljena u nedelju
Zamenica tužioca Međunarodnog krivičnog suda (MKS) u Hagu Nažat Šamim Kan izjavila je danas da istraga o ruskoj "invaziji" na Ukrajinu ne može biti obustavljena zbog mirovnih pregovora.
Istoričar i univerzitetski profesor Čedomir Antić u potpunosti je razotkrio na koji način su blokaderi planirali Majdan, ali je govorio i o nasilju koje svakodnevno sprovode kako njihovi lideri tako i same pristalice blokaderske opozicije.
Kosovo i Metohiju, situaciju sa NIS-om kao i potpunu kontrolu nad medijima koju je imala bivša vlast, sve to Nataša Kandić objedinila je u svojoj objavi na "Iks" mreži, s posebnim akcentom na Borisa Tadića.
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Sekretarijat za javni prevoz saopštio je da će tokom izvođenja radova na asfaltiranju Ulice kralja Petra Prvog u Kaluđerici, od večeras u 22 časova do 8. decembra doći do promena u radu linija javnog prevoza.
Ministarka energetike Dubravka Đedović Handanović poručila je da država preduzima preventivne mere za očuvanje stabilnog snabdevanja naftnim derivatima, dok ruski većinski vlasnici NIS-a vode pregovore o prodaji kako bi se rešio problem sankcija.
Gost Jagodine danas je bila visoka delegacija iz Rusije na čelu sa zamenicom predsednika Odbora za međunarodne poslove Saveta Federacije Rusije Jelenom Vladimirnovnom Afanasjevom, koja je i funkcioner Liberalno demokratske partije Rusije.
Jedan od osumnjičenih u predmetu tužilaštva za organizovani kriminal u istrazi finansijskih tokova, a u vezi sa padom nadstrešnice u Novom Sadu, Goran R. uhapšen je 1. novembra u Hrvatskoj.
Glumica Gala Videnović slavu je stekla ulogom Nataše u filmovima o "Žikinoj dinastiji", a posle mnogo godina publika j eponovo može gledati na filmu i to u 11. nastavku ovog kultnog serijala.
Posna lenja pita na čaše je mekana, sočna i mirisna, a priprema je jednostavna i praktična. Idealan kolač kada želite brz i ukusan desert bez mnogo komplikacija
Većina nas prostor ispod kreveta koristi privremeno skrovište za stvari. Feng šui stručnjaci upozoravaju da pet stvari nikako ne treba držati, jer privlače nesreću u dom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar