• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Ekipa Informera

27.01.2026

10:56

Blokaderska podrška Piculi: Srbe ne volimo, nesrbima se divimo

Tanja Andric

Live TV

Blokaderska podrška Piculi: Srbe ne volimo, nesrbima se divimo

Violeta Simović, član Glavnog odbora Srpske napredne stranke i Dejan Lisica iz Centra za društvenu stabilnost komentarisali su sastanak blokaderske opozicije sa članom Evropskog parlamenta Toninom Piculom.

- Blokaderi nemaju svoje mišljenje već im to formira neko spolja. To smo videli još od početka obojene revolucije. Videli smo da Srđan Milivojević zahteva sankcije za svoju zemlju. Podržavaju deklarisanog ustašu Piculu koji slavi "Oluju" odakle je proterano 250.000 Srba. Čak i Zdravko Ponoš koji je rođen u Kninu ode i pruži ruku Piculi, znači poštujemo nesrbe iz regiona, a ne poštujemo svog predsednika i sa njim ne želimo nikakav razgovor - rekao je Lisica.

Šta su još gosti Info jutra rekli o ovoj i ostalim temama pogledajte u snimku.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Srbija za dijalog, ali od kada su reči gore od dela?! Brnabić: Nikada nećemo podržavati etničko čišćenje
Politika

Srbija za dijalog, ali od kada su reči gore od dela?! Brnabić: Nikada nećemo podržavati etničko čišćenje

Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić izjavila je danas da je politika koju Srbija baštini dijalog, pomirenje i saradnja i da je tome iskreno i duboko posvećena i naglasila da je ministarka državne uprave i lokalne samouprave Snežana Paunović i sama žrtva etničkog čišćenja i da je govorila iz tog ugla, kao i da njena izjava ne odražava zvaničnu politiku Srbije.

14.07.2026

19:42

Društvo

Hronika

"Sprečeno ugrožavanje života": Mladen Mijatović objavio šok snimak - ubica hara srpskim putevima (VIDEO)
Hronika

"Sprečeno ugrožavanje života": Mladen Mijatović objavio šok snimak - ubica hara srpskim putevima (VIDEO)

Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da su pripadnici MUP Uprave saobraćajne policije u Direkciji policije, presretačem na auto-putu kod Malog Požarevca, zaustavili M. D. (35), državljanina Srbije, koji se vozilom marke "bmw", švajcarskih registarskih oznaka, kretao brzinom od 244 kilometra na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 130 kilometara na čas.

14.07.2026

17:36

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set