Informer saznaje! Novi detalji iz Obrenovca: Majka monstruma branila sina! (VIDEO)
Podeli vest
Nemanja G. (41) uhapšen je pod sumnjom da je krajem avgusta zatočio A.M. (36) iz Zemuna u svoju kuću u Bariču, a onda ju je danima tukao i zlostavljao, a njegova majka je tvrdila da do nasilja nije došlo.
Novinar hronike Informera Nikola Šević nalazi se ispred nasilnikove kuće u Bariču pored Obrenovca i tu je otkrio nove detalje o zlostavljanju i saznao nove informacije od nasilnikove majke.
Meštani ulice u Bariču u kojoj kuću ima Nemanja G. (41) koji je uhapšen jer je krajem avgusta četiri dana držao A.M. (36) iz Zemuna kao roba i najstrašnije je tukao i maltretirao, najverovatnije iz straha ne žele da pričaju o njemu.
Nemanja G. (41), iz Bariča, koji je uhapšen 1. septembra jer je krajem avgusta namamio A.M. (36) iz Zemuna u svoju kuću u gde je danima tukao i maltretirao.
07.09.2023
11:21
Naš novinar Nikola Šević u uključenju uživo u program rekao je da je nasilnik zlostavljao četiri dana svoju devojku, nakon čega je ona uspela da pobegne kod svoje majke.
- Juče je uhapšen muškarac koji je držao svoju devojku u njegovoj kući. Nasilnik je zlostavljao četiri dana, nakon čega je ona uspela da pobegne kod svoje majke, pa je otišla u bolnicu gde su joj lekari zbrinuli povrede - kazao je Šević.
Novinar Informera navodi da je nasilnikova majka demantovala tvrdnje da je njen sin tukao devojku i da je tvrdila da je bila zajedno sa žrtvom i nasilnikom i da nije bilo nikakve buke i nasilja.
Nemanja G. (41) uhapšen je pod sumnjom da je krajem avgusta namamio A.M. (36), iz Zemuna, u svoju kuću u Bariču i onda je danima maltretirao i toliko tukao da su lekari morali da joj izvade slezinu.
Nemanja G. (41), iz Bariča, koji je uhapšen 1. septembra jer je krajem avgusta namamio A.M. (36) iz Zemuna u svoju kuću u gde je danima tukao i maltretirao, na društvenim mrežama se hvalio da je bio u zatvoru.
07.09.2023
10:42
- Nasilnikova majka je demantovala tvrdnje da je njen sin tukao devojku. Majka osumnjičenog je demantovala povrede i rekla je da devojka nije imala nikakve povrede. Inspektori su uhapsili 41-godišnjeg Nemanja G. i on će biti osuđen za nasilje i otmicu, a potvrđeno je da je osumnjičeni bio u zatvoru na odsluženju kazne. Majka je tvrdila da je bila zajedno sa žrtvom i nasilnikom i da nije bilo nikakve buke i nasilja i kada je otišla bila je nasmejana - saopštio je Šević.
Nemanja G. (41) uhapšen je pod sumnjom da je krajem avgusta namamio A.M. (36), iz Zemuna, u svoju kuću u Bariču i onda je danima maltretirao i toliko tukao da su lekari morali da joj izvade slezinu.
U Obrenovcu uhapšen je muškarac zbog sumnje da je devojku iz Beograda zatvorio u svojoj kući, držao kao roba i tukao do te mere da joj je naneo povrede opasne po život.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Meštani ulice u Bariču u kojoj kuću ima Nemanja G. (41) koji je uhapšen jer je krajem avgusta četiri dana držao A.M. (36) iz Zemuna kao roba i najstrašnije je tukao i maltretirao, najverovatnije iz straha ne žele da pričaju o njemu.
Uskoro počinju pripremni radovi na izgradnji brze saobraćajnice "Vožd Karađorđe", koja spada u jedan od najznačajnijih infrastrukturnih poduhvata u modernoj istoriji.
Profesor dr Vojislav Šešelj, predsednik Srpske radikalne stranke (SRS), progovorio je o 29. martu, za kada su zakazani lokalni izbori u 10 opština i gradova u Srbiji, kao i o tome šta se sprema za taj dan.
Režiser Dragoslav Bokan danas je otkrio šokantnu istinu o tome šta mu je jedna sudija rekla nakon procesa koji je imao sa Marinikom Tepić, perjanicom tajkuna Dragana Đilasa.
Na Fejsbuku postoji jeziva grupa koja broji 5.205 članova, a služi za povezivanje starijih muškaraca, i to ne samo iz Srbije, sa mladim devojkama, pa čak i devojčicama!
Biznis za koji malo ko zna, a veoma je isplativ u ovom periodu godine jeste čišćenje automobila na adresi, jer se za samo mesec dana rada može zaraditi i do 1.500 evra, dok su ulaganja minimalna.
Tragična smrt dvoje tinejdžera iz Batajnice koji su stradali u saobraćajnoj nesreći u Ugrinovcima potresla je njihove porodice, nastavnike i brojne prijatelje.
Učiteljica dečaka-ubice Koste K, Vesna B. (68), koja je ranije svedočila pred Višim sudom u Beogradu, rekla je da je on do petog razreda bio primereno dete i da ništa nije ukazivalo da može da napravi bilo kakav zločin.
Incident sa splavom koji se otkačio zbog popuštanja vezova, kao i požar u kome je drugi splav izgoreo u potpunosti, posledica je ljudskog faktora, navode stručnjaci.
Sedamnaesti je dan sukoba između Sjedinjenih Američkih Država i Izraela sa jedne, i Irana sa druge strane, uz međusobne udare na Izrael, američke baze i druge ciljeve širom Bliskog istoka. Najnovija dešavanja pratite uživo na Informer.rs.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da je pod pritiskom da popravi naftovod "Družba", kojim se transportuje ruska nafta, upozorivši da bi to bilo ravno ublažavanju sankcija protiv Moskve.
Uprkos izraelskim napadima na postrojenja za gorivo u našoj zemlji, trenutno nema nestašice goriva u provinciji Teheran, izjavio je za Sputnjik šef provincije Muhamed Sadeg Matmadijan.
Novi vrhovni vođa Irana, ajatolah Modžtaba Hamnei, za dlaku je izbegao smrt tokom američko-izraelskog vazdušnog napada na njegovu rezidenciju u Teheranu.
Poljski princ i kasniji kralj Stanislav II Avgust Ponjatovski ostao je u istoriji upamćen ne samo kao poslednji monarh Poljsko-litvanske države već i kao čovek čija je ljubavna veza sa ruskom vladarkom Katarinom Velikom imala duboke političke i lične posledice.
Čuveni američki voditelj Konan O'Brajen potkačio je vlast u SAD zbog Epstinovih dokumenata rekavši da Velika Britanija bar hapsi svoje pedofile, aludirajući na hapšenje princa Endrua.
U jeku borbe za svetsku dominaciju, Akademija je za najbolji dokumentarni film proglasila "Gospodin Niko protiv Putina" koji je izazvao lavinu komentara širom planete.
Fudbaler Dragi Gudelj ponovo je privukao veliku pažnju na društvenim mrežama nakon što je objavio fotografiju sa svojom bivšom devojkom i čestitao joj rođendan.
Pevačica Vesna Zmijanac prisetila se braka sa harmonikašem Miroljubom Aranđelovićem Kemišem i otkrila kako su radili na detetu, ali da im nikako nije išlo.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar