O paklenim planovima koje su za Srbiju spremili zajedičkim snagama opozicija i Zapad, govorili su gosti Info dana Aleksandar Gajić, novinar i Mile Bosnić iz pokreta Srba Krajišnika.
Aleksandar Gajić, novinar, kaže da je opozcija žalosna, kao i da su postali arhaični i da treba da se povuku sa političke scene.
- Moraju da osete vreme kad trebaju da se povuku sa bilo koje scene, a među njima je i profesor Janković, koji treba da ode u političku penziju. Ovo deluje nekako arhaično i žalosno, da čovek sa toliko političkog i diplomatskog iskustva, umesto da podrži Srbiju vezama i kontaktima, on izađe na televiziju i priča nešto žalosno protiv Srbije. Demokratska stranka je u obrisima i ova danas sa Lutovcem je samo senka nekadašnje opozicije. Toliko je nezreo Grbović i iako je mlad, on podržava rezoluciju, pa jel on iz Srbije ili iz Tunguzije - rekao je Gajić.
Foto: Foto: Miloš Rafailović
Aleksandar Gajić i Mile Bosnić
Mile Bosnić predsednik pokreta Srba Krajišnika, ističe da je opozicija šljam i da ne treba nikad da vodi Srbiju u bilo kom obliku, kao i da Zapad želi da zada završni udarac našoj zemlji.
- Puni su kukavičluka i svega najgoreg. U ovom trenutku su najbitnije srpske države, a ne njihova priča. Vuk Jeremić je održao moralnu lekciju time što je otišao da se bori iako je iz opozicije. Zapad nas optužuje za genocid, a oni služe onima koji žele da unište našu zemlju. Oni žele da vode ovu državu, a zamislite da takav šljam vodi državu. Bitno je da se stvari raščiste i ovo su izrodi i oni smrde i mora se reagovati i neki moraju biti u zatvoru. Zapad nije završio posao koji je započeo 90-tih godina i taman kada smo stali na noge, oni su se osetili ugroženim i žele sada da nam zadaju poslednji udarac sa Srebrenicom i KiM, a u tome im pomažu njihovi kućni ljubimci - kazao je Bosnić.
Kolaps Đilasove opozicije i šizofrenu atmosferu po pitanju dolazećih izbora u njihovim redovima, komentarisao je gost Info jutra, narodni poslanik i član Predsedništva SNS Nebojša Bakarec.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Paklene vrućine i suša u Evropi otežale su funkcionisanje alternativnih izvoznih ruta Ukrajine, uključujući i one preko Dunava, čime su, kako pišu mediji, išle naruku Rusiji u sukobu. Kako se navodi, ovakve vremenske prilike su "neočekivani saveznik" Rusije.
Tri hrabre žene, supruge policajaca iz Valjeva - Ivana Jerinić, Dragana Dobrosavljević i Jagoda Milovanović, smogle su snage i izašle u javnost kako bi progovorile u ime svih koje dele istu sudbinu - njihove poridice, njihovi supružnici i deca, njihova imovina - našle su se na udaru gneva nakon što su blokaderi pokušali da izazovu krvavi građanski rat na protestu u Valjevu 14. avgusta prošle godine.
Dragan Bjelogrlić uhvaćen je sa dva nelegalna pištolja, a umesto striktne primene zakona, tu je skandalozni ustupak! Ko to u pravosuđu štiti tajkunske pulene dok pošten narod napadaju?!
Srpska policija uhapsila je Sajmena Trajkovića, blokadera iz Leskovca, zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično delo pozivanje na nasilnu promenu ustavnog uređenja, saznaj Informer.
Predsednik Aleksandar Vučić najavio je velika okupljanja građana u Užicu i Novom Sadu i poručio da država trenutno radi na hiljadama projekata širom zemlje, ali da mnogi ne razumeju koliko je trud potreban na terenu.
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i ruralnog razvoja privremenih institucija u Prištini uručilo je zahteve za "oslobađanje imovine" u roku od 10 dana na adrese najmanje sedam objekata na jezeru Gazivode, tvrdeći da su ti objekti izgrađeni na imovini tog ministarstva.
Predsednik skupštinskog Odbora za Kosovo i Metohiju Milovan Drecun ocenio je danas da je KFOR sam rekonfigurisao svoj mandat i da su mandat koji su od UN dobili da očuvaju bezbednost na Kosovu i Metohiji pretvorili u mandat za očuvanje lažne države Kosovo.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će internistička klinika u bolnici u Ćupriji biti rekonstruisana i da će radovi početi najkasnije u martu iduće godine, kao i da će se raditi i ulagati u industrijsku zonu "Dobričevo" u ovom mestu, ali i na tome da se vrati kasarna u ovo mesto.
Do 18.38 zbog požara u Grčkoj evakuisano je gotovo 250 ljudi iz ugroženog područja kod Fourke, među kojima je i jedna beba, a stanovnici i turisti i dalje se prebacuju prema luci Sani.
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da lekari iz Beograda i Novog Sada ne žele da rade u ambulantama u manjim mestima u Srbiji i da će zbog toga biti uveden novi pravilnik kojim će lekari, koji odluče da rade u selima, imati 15 do 20 odsto veću platu.
Ministarstvo civilne zaštite Grčke otvorilo je platformu za prijavu građana koji su evakuisani zbog požara, kako bi im bilo obezbeđeno privremeno zbrinjavanje.
Policija u Smederevu, brzom i efikasnom akcijom, u saradnji sa Osnovnim javnim tužilaštvom u Velikoj Plani, uhapsila je N. Z. (20) i A.Đ. (39), zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje opšte opasnosti.
Policija u Sloveniji uhapsila je državljane Srbije i Slovačke osumnjičene za krijumčarenje ljudi. Oni su zajedno, prema policijskim podacima, prevozili više od 120 stranih državljana koji su nezakonito ušli u Sloveniju.
Pripadnici Uprave kriminalističke policije MUP-a Republike Srpske, u saradnji sa policijskim službenicima Policijske uprave Istočno Sarajevo, izveli su uspešnu akciju i uhapsili državljanina Republike Srbije za kojim je bila raspisana međunarodna poternica.
CIA nije verovala u pretnju iranskog atentata na Trampa, Vašington post otkriva da je upozorenje nakon samita NATO-a u Turskoj stiglo od izraelske vlade.
Psi često grickaju i gutaju predmete koji nisu hrana, od čarapa i plastike do kamenja i zemlje. Iako je takvo ponašanje ponekad bezazleno, može biti znak stresa, zdravstvenog problema ili poremećaja poznatog kao pika, a u nekim slučajevima može ozbiljno ugroziti život psa.
Nakon što je ćerka Goce Tržan, Lena Marinković napisala na instagramu da će promeniti prezime, oglasio se njen otac Ivan Marinković i nazvao celu situaciju sramotnom.
Folk zvezda Dragan Kojić Keba nastavlja da otkriva specijalne goste koji će mu se pridružiti na velikom solističkom koncertu "Sad i ko zna kad", 12. septembra na stadionu "Tašmajdan".
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.