Šok tvrdnje: Atentat na Donalda Trampa režiran?! Bajden zbog jednog poteza doživeo potpuni debakl! (VIDEO)
Podeli vest
U novom izdanju emisije Otvoreni studio, gosti Aleksandar Pavić, politikolog, Igor Ivanović, pisac i publicista, Saša Adamović, autor knjige "Efekat Tramp", analizirali su, zajedno sa mnogobrojnim gledaocima koji su se uključivali, predizbornu kampanju u SAD i političku atmosferu u toj zemlji nakon atentata na Donalda Trampa.
Aleksandar Pavić, politikolog, navodi da Amerikanci ne mogu nikome da garantuju bezbednost.
U novom Info danu o kandidaturi Trampa za predsednika, ali i o stanju u američkoj politici nakon neuspelog atentata, govorili su Mihajlo Olujić iz Centra za društvenu stabilnost, Aleksandar Đuričić, advokat, Srđan Barac iz Centra za društvenu stabilnost, Andreja Lović politikolog i Veljko Jovanović iz SNS.
O atentatu na Donalda Trampa i posledicama tog događaja, govorio je gost Info jutra Marko Burazor.
16.07.2024
12:45
- Što se tiče samih Amerikanaca, oni ne mogu da garantuju bezbednost jednom od dva predsednička kandidata, pa kome oni mogu da garantuju bezbednost - rekao je Pavić.
Saša Adamović, autor knjige "Efekat Tramp", tvrdi da je atentat na Donalda Trampa namešten.
Atentat na Trampa je šokirao svet, cela planeta bruji o tom događaju. Svoja potpuno suprotna mišljenja o ovom incidentu, podelili su gosti nove emisije Informer TV, "Info megdana" Stevica Deđanski i Darko Obradović.
15.07.2024
15:08
- Smatram da je ovaj pokušaj atentata namešten. Nije bilo atentata na Trampa, ono je bio fantastično izrežiran rijaliti koji treba da napravi od Trampa heroja. Ova fotografija podseća na onu sliku sa Ivo Džime. Uvek treba pratiti kod ovakvih događaja one prve vesti, pre zvaničnog narativa. Bilo je dovoljno orkestrirati pucnjavu, nesrećni mladi je bio žrtveno jagnje. Ja sam dugogdišnji pristalica Donalda Trampa, znam da su mu ukrali izbore - rekao je Adamović.
Foto: Foto: Miloš Rafailović
Saša Adamović
Prema rečima Adamovića, Tramp je uspeo da preživi sve napade i neuspehe, ali isto tako da su cionisti veliki donatori republikanske stranke u SAD.
- Treći mandat Obame je zapravo mandat Džoa Bajdena, on je njegova produžena ruka. Tramp je izgubio 2020. godine, a tada je Tramp kritikovao Netanjahua. Tramp je uspeo da preživi da izgubi, da bude ukinut na mrežama, da dominira strankom. Vodeći cionisti u SAD, su mega donatori republikanske partije - zaključio je Adamović.
Igor Ivanović, pisac i publicista, ističe da postoji mogućnost da je atnetat na Trampa namešten, ali i da je Tramp imao mnogo sreće.
- Nemoguće je da sa daljine koja nije mala, gađa vas baš u uvo. Ovi događaji budu uvek između dve oprečne istine. Postoji mogućnost da je ovo namešten atentat, ali isto tako mogućnost da je Tramp imao ludu sreću. Sve ovo deluje pomalo čudno, iako Amerika ima tradiciju ubijanja predsednika. Kada pogledate atentat na Kenedija i tamo je bila čudna atmosfera - kazao je Ivanović.
Foto: Foto: Miloš Rafailović
Igor Ivanović
Naš sagovornik dodaje i da je predsednička debata bila autogol za Bajdena.
- Cilj Izraela je da očisti pojas Gaze. Izraelu odgovara da se Tramp vrati na čelo predsednika. Bajden je doživeo debakl u debati. Bio je jasan ishod debate, kada smo videli zdravstveno stanje Bajdena. Bajden je doživeo autogol, ali i pored toga nastaviće kandidaturu. U mnogim državama se zna ishod država. Tramp gubi sigurno u LA i Njujorku - objasnio je Ivanović.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U novom Info danu o kandidaturi Trampa za predsednika, ali i o stanju u američkoj politici nakon neuspelog atentata, govorili su Mihajlo Olujić iz Centra za društvenu stabilnost, Aleksandar Đuričić, advokat, Srđan Barac iz Centra za društvenu stabilnost, Andreja Lović politikolog i Veljko Jovanović iz SNS.
Analitičar Saša Borojević eksluzivno za Informer TV otkrio je da je radio intervju sa rođenim bratom Džefrija Epstina, koji mu je otkrio šta mu je rekao zatvorski čuvar nakon smrti seksualnog predatora.
Nebojša Bojović, nekadašnji dekan Saobraćajnog fakulteta i bivši predsednik Skupštine akcionara kompanije Infrastruktura železnice - čovek čiji se potpis nalazi na svim bitnim ugovorima vezanim za Železničku stanicu u Novom Sadu - baškari se u pravom bogatstvu, a uporno odbija da odgovori na pitanja o svojoj odgovornosti u vezi s tragedijom koja je odnela 16 života.
Da je tzv. blokaderski pokret doživeo potpuni debakl, sada otvoreno priznaju i u redovima opozicionih medija. Novinarka lista"Danas" Safeta Biševac priznala je ono o čemu građani odavno pričaju.
Nekadašnji komandant Armije Bosne i Hercegovine (ARBiH) na teritoriji Srebrenice i čovek čije se ime vezuje za najstrašnije zločine nad Srbima u Podrinju, Naser Orić, ponovo je šokirao javnost. Ovoga puta ne ratnohuškačkim izjavama, već modnim odabirom koji je izazvao lavinu smeha i podsmeha na društvenim mrežama.
Hrvat iz Splita nazvao je mesaru "Maksovi mesari" po ustaškim zločincima u Drugom svetskom ratu kojima je zapovedao Vjekoslav Maks Luburić, zapovednik logora Jasenovac i Stara Gradiška, u kojima su počinjeni stravični zločini nad Srbima, Jevrejima, Romima...
Član Plavog tima Jovan Ikić još jednom je pokazao fer-plej prema Jovanu Raduloviću Jodžiru tako što mu je rekao da je najspremniji u celom Exatlonu, iako ima blizu 40 godina.
Miljenik publike i ostalih takmičara Jovan Radulović Jodžir održao je emotivan govor prilikom oproštaja od Exatlona i zakunuo se da nikada nije video toliko dobrih ljudi.
Patrijarh srpski Porfirije pozvao je sveštenstvo i vernike da se 8. februara pridruže akciji dobrovoljnog davanja krvi koju organizuju Crveni krst Srbije i Institut za transfuziju krvi.
Na pijacama širom Srbije ovih dana pažnju kupaca privlači paradajz koji je, prema njihovim rečima, ukusniji nego tokom leta, a prodaje se po ceni od oko 200 dinara za kilogram, što ga čini jeftinijim čak i od kiselog kupusa.
Ministarka energetike Dubravka Đedović Handanović podelila je na svom Instagramu trenutke sa svojom petomesečnom bebom tokom boravka u Dubaiju, gde se nalazi na poslovnom putovanju i učestvuje u pregovorima o sudbini NIS-a.
Vasilije Gačević (25), osumnjičen za svirepo ubistvo MMA borca i reprezentativca Srbije Stefana Savića, uhapšen je u Španiji nakon gotovo dve godine bekstva, tokom kojih je poku[avao da prevari policiju menjajući lični opis i skrivajući se u turističkom apartmanu u centru Barselone.
Suđenje Ognjenu Dabetiću koji je optužen da je u stanu u centru Beograda ubio Tiktokerku Nou Milivojev (18), odloženo je juče u Višem sudu u Beogradu za 31.mart zbog izostanka advokata okrivljenog iz zdravstvenih razloga.
Nemačka planira da pošalje oko pet hiljada vojnika, kao i 105 tenkova "leopard 2A8", na jugoistočnu granicu Litvanije sa Belorusijom u okviru plana za jačanje oružanih snaga na Baltiku, piše novinar Piter Sučiu za list Nešenel interest.
Mali dron srušio se 6. februara na teritoriji vojne baze u centralnoj Poljskoj, saopštile su lokalne vlasti. Incident je najnoviji u nizu slučajeva povezanih sa pojavom dronova u blizini strateških lokacija širom Evrope.
Beogradska policija uhapsila je S. H. (40) i ukrajinsku državljanku S. T. (23) zbog sumnje da su iz galerije ULUS ukrali sliku Zdravka Vučinića "Uspenje"
Ljiljana Lašić, legendarna Tina iz serije "Pozorište u kući", napustila je arhitekturu zbog braka, a kasnije i samu slavu kada ju je popularnost počela gušiti.
Glumica Rut Gemel priznala je da je imala tremu pred snimanje intimnih scena u novoj sezoni "Bridžertona", ali da je iskustvo na kraju bilo više zabavno nego stresno.
Narodnooslobodilačka borba (NOB) i građanski rat unutar Drugog svetskog rata, komunistička revolucija i obračuni posle 1945. nisu samo istorijske teme - one su duboko urezane u srpsku književnost 20. veka.
Sajber kriminalci koriste PDF fajlove i lažne Dropbox stranice da bi ukrali vaše podatke. Budite oprezni i pre nego što otvorite bilo koji dokument, uvek proverite ko vam ga je poslao.
Predigra je mnogo više od fizičkog kontakta, ona je iskustvo koje uključuje sva čula i gradi emocionalnu povezanost, a uz tri trika iskustvo će biti nikad bolje.
Dvadesetogodišnja studija pokazala je da ishrana zasnovana na maslinovom ulju, orašastim plodovima i povrću može značajno da smanji rizik od moždanog udara. Naučnici ističu da pridržavanje mediteranskog načina ishrane može da umanji verovatnoću pojave svih vrsta moždanog udara i do 25 odsto.
Ketrin de Noar, menadžerka jednog od najvećih legalnih bordela u Evropi podelila je priču koja je iznenadila čak i one koji misle da ih industrija za odrasle više ne može šokirati.
Pevačica Rada Manojlović nedavno je progovorila o teškom periodu kroz koji je prošla zbog zavisnosti od lekova za smirenje, otkrivši koliko je bila teško suočiti se sa problemom.
Rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša zaustavio je robot Toša nakon kupovine, koji je primetio da je Janjuš ukrao žvake. Rijaliti takmičar je onda priznao da je ukrao kačkavalj, a objasnio je i kako.
Pevačica Milica Todorović obratila se javnosti zvaničnim saopštenjem, nakon što je na njen račun niz optužbi iznela supruga čoveka sa kojim je pevačica pre tri dana dobila sina.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar