PRVI KRUG NOVE TV ZVEZDE JE GOTOV: Žiri u novom sastavu i burnoj atmosferi odlučio koji kandidati nastavljaju dalje
Podeli vest
Poslednja epizoda prvog kruga NOVE TV ZVEZDE upravo je emitovana na Informer televiziji.
Domaćini šoua Ljupka Stević i Aleksandar Baošić na samom početku predstavili su žiri ovog puta na poseban način i u drugačijem sastavu. Natalija Simović bila je predsedavajuća, a predsednik bio je Milivoje Mili Čolić. Dejan Vukelić, Andrea Veskov i Mussab Al Shukeir bili su spremni za ocenjivanje kandidata.
Domaćini šoua, Ljupka Stević i Aleksandar Baošić na početku poželeli su dobrodošlicu kandidatima, žiriju i specijalnoj gošći, predsednici žirija ove epizode, popularnoj voditeljki Milici Kon.
U večerašnjoj emisiji "Nova TV zvezda" jedna od takmičara bila je Marijana Đorović, čija je priča potpuno šokirala žiri.
05.02.2025
22:54
Miloš Stojiljković je prvi kandidat koji se predstavio žiriju. Bavi se fitnesom. Radoznalost ga dovodi pred kamere, voleo bi da radi lične intervjuee sa poznatima. Nakon zadataka, dobio je kritike za dikciju, i izborio plasman u sledeći krug.
Druga epizoda takmičarskog šou programa "Nova TV Zvezda" emitovana je danas na Informer televiziji.
18.01.2025
19:08
Marko Pantić, novinar, predstavio se sledeći. Ima dosta iskustva, ponosi se svojom kolegijalnošću i lojalnošću. Tremu nema, dobro podnosi kritiku. Pred žirijem je pokazao svoje veštine i prošao u naredni krug takmičenja.
Aleksandar Petrovac se bavi rep muzikom, imao je dva nastupa pred publikom. Hip hop mu je život, zadovoljan je kako to radi. Voleo bi da se oproba kao voditelj. Visok je 2,10 m što je očaralo članice žirija i voditeljku Ljupku. Nakon svih zadataka žirija, Petrovac je prošao dalje.
Dragana Pantić Vidojković radi kao voditelj tv prodaje. Ranoranilac je, majka i domaćica. Voli da priča i jako je znatiželjna, smatra da je rođena za ovaj posao. Poreklom je iz Prištine, sa KiM. Nakon što je zablistala pred žirijem, Dragana je obaveštena da nastavlja takmičenje i u sledećem krugu.
Milutin Zarić je kuvar i menadžer restorana, a sada bi pokušao da bude i tv zvezda. Voleo bi da razgovara sa Karleušom, Sekom Aleksić, Teom Tairović, Milicom Pavlović i Aleksandrom Prijović. Pred žirijem se nije snašao najbolje, te je ostao bez mesta u narednom krugu takmičenja.
Aleksandar Gak je naredni takmičar. Na takmičenje se prijavio jer voli da eksperimentiše. Ima troje dece. Aleksandar je zabavio žiri, ali nije dobio dovoljno glasova da nastavi takmičenje.
Jovanka Todorović voli da prati Informer TV, završila je FPN. Gostovala je često na televizijama. Volela bi da se bavi škakljivim društvenim temama. Nakon što je odgovorila na sve zadatke žirija, Jovanka je prošla u naredni krug takmičenja.
Prvu epizodu narednog kruga Nove TV zvezde, gledajte u subotu u 15:30 samo na Informer televiziji!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Domaćini šoua, Ljupka Stević i Aleksandar Baošić na početku poželeli su dobrodošlicu kandidatima, žiriju i specijalnoj gošći, predsednici žirija ove epizode, popularnoj voditeljki Milici Kon.
Glavne blokaderske siledžije iz Užica su opozicioni odbornici Radovan Novaković i Vlade Ristanović, čije je skandalozne i sramne nastupe za govornicom u gradskoj skupštini teško opisati rečima, a koji ne prezaju od toga da prete svima redom, pa i novinarima koji im nisu po volji.
Ekskluzivni intervju koji je predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao britanskom novinaru Alisteru Kembelu u podkastu "Ostalo je politika" (The Rest is Politics) objavljen je na platformi Epla.
Razulareni blokaderi danas su najavljivali haos u Vrbasu zbog dolaska predsednika Srpske napredne stranke (SNS) MIloša Vučevića, preteći kako mu neće dati da uđe u taj grad i da će "je*ati sve iz opštine", međutim, njihovim gnusnim pozivima odazvalo se svega 45 zgubidana.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao je intervju čuvenom britanskom novinaru Alisteru Kembelu i tom prilikom odgovorio otvoreno šta misli o šefu Bele kuće Donaldu Trampu.
Filozofski fakultet u Beogradu još se nije oglasio povodom davanja odgovora u vezi sa misterioznom smrću studentkinje Milice Živković (25), a rok da to učini je istekao!?!
Na mreži Iks osvanuo je šokantni snimak na kojem se vidi blokaderska profesorka u vidno alkoholisanjom ili čak nadrogiranom stanju kako priča nepovezane rečenice, od kojih smo jedino mogli da razumemo da su blokade za nju "provod".
Na društvenim mrežama pojavila se fotografija automobila gotovo potpuno prekrivenog ptičjim izmetom, što je podstaklo brojne šaljive komentare da bi njegov vlasnik mogao imati sreće i osvojiti dobitak na Lotou.
Državni inspektorat Republike Hrvatske obaveštava potrošače o povlačenju proizvoda "Samyang" Cup Inst. Noodle Hot Chicken Carbonara zbog povećanih količina 3-MCPD i glicidil estara masnih kiselina.
Potraga za Anđelom Mihajlović (37), koja je u četvrtak doputovala iz Beča još uvek je u toku, a sada je u njenom automobilu pronađena i sumnjiva poruka, kao i patike koje su bile van vozila.
Na četiri i po godine zatvora nepravosnažno je danas osuđen bivši šef kriminalističke policije PU primorsko-goranske Željko Kruneš jer je pokušao da organizuje ubistvo unuka Slavice Šote, riječke preduzetnice i aktivistkinje koja se godinama bori protiv korupcije.
Dvojica maloletnika i jedan tek punoletni Nišlija, već mesecima zadaju glavobolju policiji i dovode u opasnost svoje, ali i živote drugih građana divljajući ukradenim vozilima po gradu, ali i po auto-putu.
Brižit Makron, supruga francuskog predsednika Emanuela Makrona, priznala je da ju je vreme koje provodi kao prva dama Francuske učinilo tužnijom i ciničnijom.
Američki državni sekretar Marko Rubio danas je izjavio da ponuda Irana o ponovnom otvaranju Ormuskog moreuza pod striktnim uslovima nije prihvatljiva za Sjedinjene Američke Države niti druge zemlje.
Stručnjaci upozoravaju da nepravilna upotreba sredstava za buve i krpelje, kao i korišćenje neproverenih proizvoda, može dovesti do ozbiljnih posledica po zdravlje životinja, uključujući i trovanje.
Dolaskom proleća mnogi žele da njihova terasa izgleda raskošno i puno cveća, ali petunije često umeju da razočaraju jer brzo izgube snagu i prestanu da cvetaju.
Pevačica Nadica Ademov ističe da nikada nije patila od brendiranih stvari, ali je osudila one koji nemaju i žele da pokažu bogatstvo, te nose fejk garderobu.
Voditeljka i pevačica Suzana Mančić progovorila je o ćerki Teodori Kunić koja je udata za 23 godine starijeg generala Miroslava Talijana, i dotakla se prinove.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar