Milanoviću proradili srpski geni: Da li je moguće da je ovo izjavio? Ustaše mu neće oprostiti
Predsednik Republike Hrvatske Zoran Milanović poručio je u ponedeljak na obeležavanju Dana antifašističke borbe u Brezovici da je antifašistički pokret neodvojiv od hrvatske istorije i da bez učešća hrvatskih Srba ustanak iz 1941. ne bi prerastao u širi narodnooslobodilački pokret.
22.06.2026
14:15
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Rale
pre 7 godina
Treba ulagati u zdravstvo i obnavljati naše bolnice. Svaka čast sadašnjoj vladi na tome.
Sanja
pre 7 godina
Ulaganjem u zdravlje dece ulazemo u zdralje cele zemlje.
Gospodja Ministarka
pre 7 godina
Uporedo sa reformom zdravstvenog sistema ide i detaljno renoviranje zdravstvenih objekata, sto je logican redosled.Nasa deca su nam najpreca i zasluzuju bolnice sa najsavremenijim uslovima rada i boravka.Ovo je lider sa srcem ko kuca!
Neda
pre 7 godina
Bravo predsednice , do sada smo imali mnogo prilika da se uverimo da vam je stalo do svakog gradjanina zemlje Srbije.
danko
pre 7 godina
Naši mališani su naše blago, zato im treba posvetiti punu pažnju, brigu, finansije!
Jovica
pre 7 godina
Država je poslednjih godina obnovila mnogo zdravstvenih centara.
Javor
pre 7 godina
Svako ulaganje u zdravstvo je ulaganje u budućnost Srbije.
Maja
pre 7 godina
Veliko ulaganje i velika investicija koja stvarno drzavi mnogo znaci.
Jasna
pre 7 godina
Srbija kakvu želim i kakva se gradi svakodnevno, okrenuta narodu, a ne brizi o interesima tajkuna i kriminalaca.
Ema
pre 7 godina
Najbitnije je deci obezbediti najbolje uslove za lečenje!
Lazni Bot
pre 7 godina
A napravite mu televiziju i novine pa da moze da uziva ovako morate stalno da ga prenosite.
bucko
pre 7 godina
Velika stvar za lecenje nase dece u Srbiji,sada ce nasi srucnjaci imati mogucnost da ostanu i da rade u svojoj zemlji,samim tim sacuvacemo kvalitetan kadar.....
Nale
pre 7 godina
Institut za majku i dete je zdravstvena ustanova u kojoj se vrhunski strucnjaci brinu o zdravlju dece iz cele Srbije.
Gorica
pre 7 godina
Srbija se ponovo gradi, sve pohvale.
Tifani Rok
pre 7 godina
Posao medicinskih radnika je jako težak, zahtevan i odgovoran. Treba im davati podstrek, jer oni to zaslužuju. Svaka čast!
Vlaki
pre 7 godina
Ulaganjem u zdravstvo,povecanjem plata zdravstenim radnicima,omogucavanje adekvatnih uslova za lecenje , doprinece se da nasi lekari ostaju i svoju buducnost grade u nasoj drzavi.
Mila
pre 7 godina
Nasa deca su nase bogotstvo, svaka cast za ovaj poduhvat!! Brzo ozdravljenje maleni!
Uros
pre 7 godina
Svako ulaganje u zdravstvo je ulaganje u budućnost Srbije.
Vera
pre 7 godina
Tako je treba unaprediti zdravstveni sistem u nasoj drzavi,to je zila kucavica jedne zemlje.
Maja
pre 7 godina
strašno teška situacija, društvo treba da bude uz tu decu svim svojim sredstvima
asdfvgbhn
pre 7 godina
Imamo predsednika koji želi da Srbija što pre stane na svoje noge.
Dehan
pre 7 godina
MOra da se ulaze I da se obnavljaju bolnice
Miki
pre 7 godina
Ulaganje u zdravstvo je investicija koja ce doprineti boljoj zdravstvenoj zastiti stanovnistva.
Gordana
pre 7 godina
Molim se da ozdrave i da ih bude što manje
Dehan
pre 7 godina
Nasoj deci treba posvetiti punu paznju I brinuti o njima
Nadica
pre 7 godina
Lepo je sto daje podrsku deci i njihovom zdravlju uprkos ce;okupnoj situaciji.
Jana
pre 7 godina
Niko vise od Vucica nije ulagao u nase zdravstvo.
Nada
pre 7 godina
Sve pohvale!! Deca su nasa buducnost!! Malisanima brzo ozdravljenje!
lana
pre 7 godina
Ulaganje u bolnice je najbolje i najplemenitije ulozen novac.
Tijana
pre 7 godina
Napredak se vidi , ali uvek moze jos jer zdravlje nema cenu.
Boka
pre 7 godina
I treba to je zdravlje dece i oni su nase blago i radost.
Ana
pre 7 godina
Predsednik Vucic jos jednom je pokazao koliko se zalaze za nase zdravstvo!
Boka
pre 7 godina
I treba to je zdravlje dece i oni su nase blago i radost.
MINJA
pre 7 godina
Zdravstvo je na prvom mestu ,zato naš predsednik ulaže dosta u zdravstvo,jer zna da su nam potrebni specijalisti kao i sestre sa iskustvom ,novo zaposleni lekari i sestre,da bi imali dobar zdravstveni sistem.
Gojko
pre 7 godina
Poslednjih godina država je obnovila mnogo bolnica.
Marija
pre 7 godina
Sto bolji uslovi u zdravstu to jaca drzava a samim tim bolji uslovi i veca plata.
Maja
pre 7 godina
U decije bolnice se mora vise ulagati.
sdfvbnm
pre 7 godina
Ulaganje u zdravstvo puno nam znaci
Marija
pre 7 godina
Bez dobrih uslova i plata Srbija jedino tako moze da zadrzi zdravstvene radnike.
Katarina
pre 7 godina
Sve pohvale za predsednika koji ulaze u institucije kojima je pomoc zaista potrebna.
Sara
pre 7 godina
Ovo su ustanove gde su naša deca i majke, zasluženo će dobiti novi sjaj.
Darko
pre 7 godina
Ulaganje u zdravstvo je dobar potez države, hvala im na tome.
aca
pre 7 godina
Po pitanju ovog problema "Čiste matematike",Vučić mudro razmišlja i rešava postojeći problem,kako nebi ostali bez zdravstvenih radnika!
marica
pre 7 godina
Predsednik se zalaze da se i dalje trudimo i borimo za našu decu kao i do sada
Nk
pre 7 godina
Ova vlast brine o svim gradjanima a najbitnije obezbediti lecenje najmladjih
Mirjana
pre 7 godina
Ova vlast ulaze mnogo u zdravstvo i lecenje najlmadjih, nazalost suocavamo se sa situacijom da je sve vise dece obolelo, kamo srece da to nije tako.
vojkan
pre 7 godina
Treba ulagati u zdravstvo i uvek davati i pružati sve našoj deci
Maja
pre 7 godina
Deca su nase najvece blago,treba im pomoci koliko je god moguce!
Maki
pre 7 godina
Ovo je budućnost naše zemlje Srbije, da se obilaze škole i bolnice i pomaže deci oni su naša budućnost!!
Nikoleta
pre 7 godina
Skidam kapu ovakvim projektima i ulaganjima. Zaista je ovo jedno veliko ulaganje u nasu buducnost
gaga
pre 7 godina
Svako ulaganje u zdravstvo je od velikog znacaja
taca
pre 7 godina
Deca zasluzuju da se lece u najboljim uslovima, a predsednik se trudi da im to i omogucimo
vazi
pre 7 godina
Deca zasluzuju da se lece u najboljim uslovima, a predsednik se trudi da im to i omogucimo
Nađa
pre 7 godina
Naša deca treba da imaju srećno detinjstvo, bez briga i bolesti, i država treba da im pruži sva neophodna sredstva da bi se to i ostvarilo.
Milasin
pre 7 godina
Treba dati mnogo više..ulagati i ulagati u zdravstvo
Nina
pre 7 godina
Ulaganje u zdravstvo treba da bude prioritet, svaka čast!
Daca
pre 7 godina
Svaka cast nasem presedniku!
AleksMache
pre 7 godina
Imamo vrhunske doktore,sada su i ova ulaganja dobrodošla! Naša drzava napreduje i to su jako vidljivi znaci!
Ana
pre 7 godina
Ulaganja u zdravstvo i stvaranje bojih uslova pre svega za lečenje naše dece treba uvek biti prioritet. Svaka čast našem predsedniku!
AleksMache
pre 7 godina
Mora se na ovome još raditi jer je od velikog značaja a da je mnogo uloženo,to je činjenica!
Janko
pre 7 godina
Sve treba učiniti samo da našoj deci omogućimo lepše i bezbrižno detinjstvo!
Igor
pre 7 godina
Sve treba učiniti da se pomogne dečici!
Tina
pre 7 godina
Zdravstvo se treba obnavljati, a posebno tamo gde se lece dece. Svaka cast predsednice, dovoljno ste pokazali kako Vam je stalo do svih gradjana!
mita
pre 7 godina
Zdravstvena pomoć za naše mališane je od velike važnosti!Sve pohvale našem predsedniku Vučiću!
akad
pre 7 godina
Treba ulagati u zdravstvo, najvise za decu!
caca
pre 7 godina
Svako ulaganje u zdravstvo je ulaganje u buducnost!!!Nasi malisani su nase najvece blago!Treba im posvetiti punu paznju, brigu, ljubav, finansije!!!!
caca
pre 7 godina
Veliko HVALA Vucicu na svoj brizi koju pruza nasoj bolesnoj deci!!!!Oni su nase najvece blago!!!
Anci
pre 7 godina
Svako ulaganje u zdravstvo i decu je pravo ljudsko i humano ulaganje.
Tina
pre 7 godina
U zdravstvo treba stalno ulagati, posebno sto se deca tamo lece, a predsednik nam je do sada mnogo puta pokazao da se podjednako brine za svakog gradjanina Srbije!
milica milicic
pre 7 godina
Drzava ulaze u zdravstvo renoviranjem bolnica, nabavkom savremenih aparata, sve u cilju efikasnog lecenja.
Ceca
pre 7 godina
Ulaganjem u zdravstvo ulaze se u bolje uslove lecenja i u buducnost.
Lisičje Vesti
pre 7 godina
Ulaganja i sve to je lepo i dobro,za 2 - 2 i po godine najviše. Nego, jeste li čuli kad mu je doktor plašljivo rekao da ne ulazi? Bez maske? U sezoni gripa? Kod dece koje zbog terapije praktično nemaju imunitet? Ništa od toga?