• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Tanjug

22.03.2019

20:18

(FOTO) OTKAZ ŠIPTARSKIM PROVOKATORIMA: Žitelji Dolova peticijom zatvorili pekaru Albancima!

Srbija

(FOTO) OTKAZ ŠIPTARSKIM PROVOKATORIMA: Žitelji Dolova peticijom zatvorili pekaru Albancima!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Stefan

pre 7 godina

Протерати. Ено им Кавказ с којег су се скотрљали на српско Косово и Метохију па наке тамо машу крилима и пеку бакљаве.

Garagan

pre 7 godina

Proterati u Albaniju. Proveriti da li su plaćali porez, pa šut.

mileta

pre 7 godina

DA LI SU PRIZNALI KOLIKO SU PUTA PISALI U TESTO. NIKADA IM NE VERUJ,BANDITI SU TO NEZAHVALNI. BRAVO ZA DOLOVO.

RINGISPIL

pre 7 godina

TAKO SE RADI U KULTURNIM ZAJEDNICAMA. Kratko i jebitacno. NAROD BI BOLJE VODIO OVU ZEMLJU NEGO BILO KOJI VUCIC I OSTALI.

Aaa

pre 7 godina

Mnogo se osilili ovi ,,Orkovi”,ali samo polako kad ih puste niz vodu i Drac ce im biti veliki.

Saradžogla

pre 7 godina

Када су албанци оно први пут кренули са ујдурмама мештани београдског села су престали да купују хлеб у пекари коју је изнајмљивао албанац.Био је врстан пекач прасића.Већ се почео жалити да му опада продаја јер се почео хлеб продавати по продавницама.Ретко ко зна да некада није било хлеба по продавницама.Само их је било у пекари.Бојкот куповине хлеба због побуне албанаца на Космету где су срби малтртирани поменути пекар напустио је београдско село.Касније је дошао македонац и није могао да допече бурека колико се тражио.

zoki

pre 7 godina

Ma , sad mogu oni da otvore pekaru i u njihovoj dragoj albaniji .

zoki

pre 7 godina

Netreba ovim siptarima oruzje , .Mogu oni da nas pobiju i sa njihovim hlebom .

Jasam

pre 7 godina

Bojkot svega albanskog i siptarskog! Zahtevamo od nadleznih da sprovede zakon o vidljivom isticanju deklaracije o zemlji porekla svakog proizvoda koji se prodaje u Srbiji! Narod nije ni upoznat sa cinjenicom da je voce i povrce koje kupujemo i na pijacama i u prodavnicama uvezeno iz albanije! Zar nemamo svoje,domace?? Zar iz albanije da uvozimo hranu,preko koje mogu da nas otruju a i finansiramo ih da se naouruzavaju! Opameti se Srbijo!

Pročitaj celu vest

Politika

Hronika