Metastaza blokaderskog ludila! Aktivista iz Loznice priželjkuje smrt 15 penzionera na skupu u Beogradu (VIDEO)
Loznički aktivista Miroslav Filipović pokazao je i dokazao da je mržnja jedina politika blokadera.
27.06.2026
15:50
Srbija
U Beogradu je danas održan skup "Srbija - jedna porodica", gde je prema procenama MUP-a bilo više od 200.000 ljudi.
27.06.2026
21:46
Lider Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik, koji je u Beogradu prisustvovao skupu "Srbija, jedna porodica", izjavio je da je za Republiku Srpsku važno da je Srbija stabilna i moćna.
27.06.2026
20:01
U Beogradu je danas održan skup "Srbija - jedna porodica", na kojem je, prema procenama MUP-a, bilo više od 200.000 ljudi. Nova S je na skupu intervjuisala prolaznike i one koji su namenski došli na skup i dobila neočekivan odgovor.
27.06.2026
19:57
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, obratio se građanima na veličanstvenom skupu "Srbija jedna porodica".
27.06.2026
18:48
Veliki skup Srpske napredne stranke na kom govoriti predsednik Srbije Aleksandar Vučić održava se ispred Narodne skupštine.
27.06.2026
18:35
Darko Vesković Prika, koji je brutalno likvidiran u ponedeljak 22. juna 2026. godine u kafiću u beogradskom naselju Kumodraž, danas je sahranjen na Centralnom groblju u Beogradu.
27.06.2026
13:49
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Andrije S. (20) zbog sumnje da je 10. decembra 2025. godine u jednom ugostiteljskom objektu na Vračaru, pokušao da ubije Vuka Bajruševića, i jer je neovlašćeno nosio vatreno oružje i municiju.
27.06.2026
15:14
Više javno tužilaštvo u Beogradu pokrenulo je istragu protiv četvorice muškaraca zbog postojanja osnova sumnje da su 5. juna 2026. godine izvršenjem različitih krivičnih dela učestvovali u bacanju bombe na porodičnu kuću S.Č. na teritoriji opštine Novi Beograd.
27.06.2026
13:23
Dvoje dece povređeno je u Zemunu kada se na njih obrušila gomila građevinskih blokova.
27.06.2026
12:02
Policija u Nišu je uhapsila B. J. (26) zbog sumnje na prodaju droge.
27.06.2026
18:23
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Rade
pre 6 godina
Na koji broj telefona da se prijavimo? Da ne bude kao sa Dinkićevih 1000€!!!
zora
pre 6 godina
U tekstu pise da ce dati brojeve telefona naknadno.
Era
pre 6 godina
Jel te pare mene sleduju, ili moram da prosim...
voja
pre 6 godina
Ja imam minimalac invalid sam moram da radim primam minimalac i izdrzavam sam porodicu molio bih da vise ne obecavate ono sto nemozete da ispunite jer mi je razocarenja dosta
proleter
pre 6 godina
Hvala drzavi , predsedniku i celokupnom rukovodstvu ove zemlje koji brinu za narod. Moze svako da prica lose o ovoj vladi ali ova vlada radi i brine za svoje gradjane i daje koliko moze.VIdi se da se brinu za svakog coveka i pomazu.Da se razumemo nisam clan nijedne partije. Dobro je sto se narod izjasnjuje za pomoc od 100 evra. Mnoge taj iznos vredja jer su navikli na mnogo vise para, nama koji primamo minimalac mnogo znaci. Molio bi PREDSAEDNIKA da omoguci da kontakt telefoni budu dostupni da bi se prijavili blagovremeno jer nam ta pomoc mnogo znaci.
Vlada
pre 6 godina
Na koji br da se obratim hvala unapred
Natasa
pre 6 godina
Ja mislim i oni trebaju da dobiju 100 evra ko samo deciji dodatak primi i ne prima nista ni socialni pomoca i gde treba dase posalje sve podaci kome nece biti 100 evra
stiv
pre 6 godina
Zar nije bolje da se jave oni koji nežele 100 evra?
dzo
pre 6 godina
znaci ipak nije 100 evra za sve gradjane, nego za sve gradjane koji se prijave
Aleksandar
pre 6 godina
Samac sam,nezaposlen,bez ikakvih primanja.Od 41 dan vanrednog stanja,28 dana sam proveo u samoizolaciji,plus sedam dana ograničenja za dva vikenda!Zivim sa 140rsd dnevno,obracao sam se lokalnom birou rada, centru za socijalni rad itd.,niko nije nadležan!
realno
pre 6 godina
E ovo je pravi potez, posto je jedan deo zeleo da se odrekne tih para pa nek sada ostanu dosledni. A mislim da hoce.
Verica
pre 6 godina
U pravu je covek, sto da salju nekome, ko nece da ih podigne, jer su i sami rekli da im ne treba! E sada bih ja samo dodala jos da nama koji hocemo i nismo pljuvali po tih 100e raspodeli onaj visak od onih sto nece.
Rajko
pre 6 godina
Koja halapljivost majko mila. Da li si naj gladnija i naj bednija u Srbiji?
Rajko
pre 6 godina
Koje licemerje i gramzivost naroda. Pominju Dinkicevih 1000 evra koje nisu dobili al su ipak preziveli a sad zbog 100 evra ce da pocrkaju. Sto je najzalosnije to nisu ljudi koji nemaju ni za zivot ni za jelo. Evo mi smo cetvoro odraslih i ne lezimo na parama ali hvala bogu imamo da jedemo i odricemo se nasih 400 evra u ime onih koji nemaju da se prehrane. Verujemo Vucicu i znamo da ih nece staviti sebi u dzep i nece dati drugima da to urade nego ce ih podeliti gladnima ili ostaviti drzavi.
sale
pre 6 godina
a sto se nejave oni koji nece 100e.
Mika
pre 6 godina
Ja se odričem 100evra. Zbog čega da mi se poklanja? Taj novac je morao neko da zaradi. Odakle tolike pare da se svakom građaninu daju? Imam pravo na tačan odgovor. Ako već država ima toliko novca, logičnije bi bilo da uloži u zdravstvo ili privredu, a ne da rasipa na ovaj način, jer tih 100e neće nikoga spasiti.
Kom
pre 6 godina
Nema nezaposlenih. Izgleda da je Srbija zemlja penzionera. Sve firme ih zaposljavaju radi izbegavanja placanja dazbina drzavi.
LalaNova
pre 6 godina
Kad se funkcioneri odreknu dnevnica, primanja po osnovu članstva u upravnim odborima po državnim preduzećima, narodni poslanici svih privilegija, kad političari posle izbora ne budu delili plen i otimali se za funkcije i cenkali se kao na pijaci, ja ću se odreći 100 e. Verovatno i među njima ima izuzetaka, samo ih je jako malo i njima svaka čast. I da ne nabrajam dalje. A te pare što dobijamo se samo vraćaju građanima od kojih su i uzete. Ja nisam tražio, ali kad ljudi nude, ko velim, možda se uvrede ako ne uzmem!