• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: M. Dakić

24.04.2020

09:10

OTKRIVAMO! Evo kako će tačno biti podeljeno po 100 EVRA SVIM PUNOLETNIM GRAĐANIMA SRBIJE!

Srbija

OTKRIVAMO! Evo kako će tačno biti podeljeno po 100 EVRA SVIM PUNOLETNIM GRAĐANIMA SRBIJE!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Rade

pre 6 godina

Na koji broj telefona da se prijavimo? Da ne bude kao sa Dinkićevih 1000€!!!

zora

pre 6 godina

U tekstu pise da ce dati brojeve telefona naknadno.

Era

pre 6 godina

Jel te pare mene sleduju, ili moram da prosim...

voja

pre 6 godina

Ja imam minimalac invalid sam moram da radim primam minimalac i izdrzavam sam porodicu molio bih da vise ne obecavate ono sto nemozete da ispunite jer mi je razocarenja dosta

proleter

pre 6 godina

Hvala drzavi , predsedniku i celokupnom rukovodstvu ove zemlje koji brinu za narod. Moze svako da prica lose o ovoj vladi ali ova vlada radi i brine za svoje gradjane i daje koliko moze.VIdi se da se brinu za svakog coveka i pomazu.Da se razumemo nisam clan nijedne partije. Dobro je sto se narod izjasnjuje za pomoc od 100 evra. Mnoge taj iznos vredja jer su navikli na mnogo vise para, nama koji primamo minimalac mnogo znaci. Molio bi PREDSAEDNIKA da omoguci da kontakt telefoni budu dostupni da bi se prijavili blagovremeno jer nam ta pomoc mnogo znaci.

Natasa

pre 6 godina

Ja mislim i oni trebaju da dobiju 100 evra ko samo deciji dodatak primi i ne prima nista ni socialni pomoca i gde treba dase posalje sve podaci kome nece biti 100 evra

stiv

pre 6 godina

Zar nije bolje da se jave oni koji nežele 100 evra?

dzo

pre 6 godina

znaci ipak nije 100 evra za sve gradjane, nego za sve gradjane koji se prijave

Aleksandar

pre 6 godina

Samac sam,nezaposlen,bez ikakvih primanja.Od 41 dan vanrednog stanja,28 dana sam proveo u samoizolaciji,plus sedam dana ograničenja za dva vikenda!Zivim sa 140rsd dnevno,obracao sam se lokalnom birou rada, centru za socijalni rad itd.,niko nije nadležan!

realno

pre 6 godina

E ovo je pravi potez, posto je jedan deo zeleo da se odrekne tih para pa nek sada ostanu dosledni. A mislim da hoce.

Verica

pre 6 godina

U pravu je covek, sto da salju nekome, ko nece da ih podigne, jer su i sami rekli da im ne treba! E sada bih ja samo dodala jos da nama koji hocemo i nismo pljuvali po tih 100e raspodeli onaj visak od onih sto nece.

Rajko

pre 6 godina

Koja halapljivost majko mila. Da li si naj gladnija i naj bednija u Srbiji?

Rajko

pre 6 godina

Koje licemerje i gramzivost naroda. Pominju Dinkicevih 1000 evra koje nisu dobili al su ipak preziveli a sad zbog 100 evra ce da pocrkaju. Sto je najzalosnije to nisu ljudi koji nemaju ni za zivot ni za jelo. Evo mi smo cetvoro odraslih i ne lezimo na parama ali hvala bogu imamo da jedemo i odricemo se nasih 400 evra u ime onih koji nemaju da se prehrane. Verujemo Vucicu i znamo da ih nece staviti sebi u dzep i nece dati drugima da to urade nego ce ih podeliti gladnima ili ostaviti drzavi.

Mika

pre 6 godina

Ja se odričem 100evra. Zbog čega da mi se poklanja? Taj novac je morao neko da zaradi. Odakle tolike pare da se svakom građaninu daju? Imam pravo na tačan odgovor. Ako već država ima toliko novca, logičnije bi bilo da uloži u zdravstvo ili privredu, a ne da rasipa na ovaj način, jer tih 100e neće nikoga spasiti.

Kom

pre 6 godina

Nema nezaposlenih. Izgleda da je Srbija zemlja penzionera. Sve firme ih zaposljavaju radi izbegavanja placanja dazbina drzavi.

LalaNova

pre 6 godina

Kad se funkcioneri odreknu dnevnica, primanja po osnovu članstva u upravnim odborima po državnim preduzećima, narodni poslanici svih privilegija, kad političari posle izbora ne budu delili plen i otimali se za funkcije i cenkali se kao na pijaci, ja ću se odreći 100 e. Verovatno i među njima ima izuzetaka, samo ih je jako malo i njima svaka čast. I da ne nabrajam dalje. A te pare što dobijamo se samo vraćaju građanima od kojih su i uzete. Ja nisam tražio, ali kad ljudi nude, ko velim, možda se uvrede ako ne uzmem!

Pročitaj celu vest

Politika

Hronika