• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

24.04.2020

21:16

EVO KADA KREĆE SA RADOM GRADSKI PREVOZ U BEOGRADU! Saopšten tačan datum, ali i KAKO ĆE IZGLEDATI VOŽNJA AUTOBUSIMA!

Srbija

EVO KADA KREĆE SA RADOM GRADSKI PREVOZ U BEOGRADU! Saopšten tačan datum, ali i KAKO ĆE IZGLEDATI VOŽNJA AUTOBUSIMA!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
JCDenton

pre 6 godina

...pobogu kakve maske u javnom prevozu pa ja jedva disem vec posle tridesetak sekundi sa pamucnom visekratnom maskom preko nosa usta i brade a dok zavrsim recimo kupovinu u samoposluzi budem gola voda jedva cekam da izadjem napolje da skinem prokletu krpetinu s' lica...pa sad hajde zamislimo situaciju u prepunom autobusu sa ljudima koji imaju problema sa disanjem - astmaticari, sa drugim respiratornim problemima, obicnom kijavicom, hipertonicari, srcani bolesnici, oni sa preko 70 godina zivota - ma dajte, kakvo svako drugo mesto prazno pobogu i zaboga...kakve crne maske, bice vise svakodnevnog posla za medicinare nego u jeku pandemije, ljudi ce padati kao snoplje...bice raspada sistema - totalan.

Zemun

pre 6 godina

A bez maski je mnogo veća mogućnost infekcija.

Mima

pre 6 godina

Koliko cu vremena provesti na stanici cekajuci u redu na pristojnoj razdaljini a tek koliko ce tu ljudi biti Da li mislite da je uredu da od skromne zarade izdvajamo dnevno za dolazak i odlazak sa posla 240 din a jos otici u prodavnicu, na pijaci...... Prevoz je inace da podsetim ukinut po hitnom postupku.....tako moze i da bude vracen samo utrostrucen Ljudi koji odlucuju o svemu su zaboravili da je ovo zemlja Srbija iz koje jos vise ljudi hoce da ode Ne razumeju ljudi da je ovde bas dobro ......uzas i sramota

Zika

pre 6 godina

Interesuje me kako da kupimo markice za prevoz kada se sada prodaju samo za odredjene kategorije putnika A1 I A2. I isto Tako neka mi Neko od mudrih I pametnih glava objasni kako ce od sutra 27.04.kada krene medjugradski prevoz neko iz unutrasnjosti stici od autobuske stanice do Grocke naprimer ako ne radi gradski I prigradski prevoz makar I po Nedeljnom redu voznje. Nemaju svi pare za taksi.Molim neku pametnu glavu da mi da odgovor.

Pročitaj celu vest

Politika

Hronika