• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/Sputnjik

14.05.2020

09:52

SKANDAL NA JAVNOM SERVISU VOJVODINE! Uče decu da su im Srbi nametali reči, a da se najpravilnije govorilo za vreme ustaške NDH (FOTO/VIDEO)

Srbija

SKANDAL NA JAVNOM SERVISU VOJVODINE! Uče decu da su im Srbi nametali reči, a da se najpravilnije govorilo za vreme ustaške NDH (FOTO/VIDEO)

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
zoki

pre 6 godina

Pricaju li isto o tome kako su saradjivali sa Hitlerom i ubijali Srbe po logorima ??? Ma , ugasi to ili cemo da vam ugasimo link . VELIKA SRAMOTA OVAKVOG PROMOVISANJA HRVATSKE U SRBIJI KAO DA SMO MI NJIH KLALI A NE OBRATNO : ODJEBI

milosobilic1389

pre 6 godina

У питању је кривично дело...Зашто не реагује надлежно ТУЖИЛАШТВО...? Имамо ли га уопште...?

Rade

pre 6 godina

Već mi je pun k**ac tih hrvata, proterali su Srbe iz hrvatske. Ovde u Srbiji uživaju kao beli medvedi, rade šta hoće i kada hoće. Kače njihove krvave zastave i nameću njihov govor i sve ostalo. Kada ćemo i mi ta go*na već jednom proterati iz Srbije da nam ovde više ne mrse, neka idu u hrvatsku ako su hrvati, pa sa one strane granice neka jedu lajna do mile volje .....

Nebojša

pre 6 godina

Smeniti sve iz javnog servisa Vojvodine kazniti odgovorne i zabraniti bilo kakvo re-emitovanje iz Hrvatske

deda Raša

pre 6 godina

Znamo mi kako je njihov jezik čist. Što oni imaju toga nema nigde. Fašista Tuđman im izmisli ZRAKOMLAT, OKOLOTRBUŠNI PANTALODRŽAC i sl. Neka idu u njihovu lijepu.

tihi

pre 6 godina

Treba ispitati koje deci poturio ovakav skolski program.Misljenja sam da mora da postoji odbor koji ce se sastojati od knjizevnika,istoricara i drugih ucenih ljudi razlicitih verskih ispovesti koji ce svako na svom nivou kontrolisati nastavni program za decu pocev od vrtica pa sve do fakulteta ,bas iz razloga da nam se ne potura falsifikat istorije i kultrure.Taj odbor mora da sacuva istoriju,jezik,pismo i kulturu ovog naroda i da neguje tradicije ove zemlje.Ne moze privatnik ili neko privatno preduzece da uredjuje skolski program za decu.Smatram da udzbenici moraju da budu jednobrazni, ne moze bukvar u Bujanovcu i Kikindi da budu rrazliciti, mogu da budu na razlicitim jezicima ali ilustracija, sadrzaj i program moraju da budu isti. Moje dete ne moze da korisiti knjige iz prethodne generacije zato sto se program promenio i izdavac nije isti.Preslikajmo neke stvari kada smo se mi skolovali ranije.Naravno ne znaci da se vratimo u srednji vek, i ovaj novi sistem obrazovanja je dobar ali mora da se dopunjuje i menja.

tadija64ZEMUN

pre 6 godina

odgovorne sve u zatvor,odmah na visegodisnju robiju,sa prinudnim radom

Pera Bandera

pre 6 godina

Nakotilo se u našem školskom sistemu mnogo loših ljudi koji gledaju isključivo sebe i svoj lični interes. Udžbenike pišu i štampaju ljudi sumnjivog morala i namera.I sam sam bio u nastavnom procesu i video mnoge kolege koji su, u želji da dobiju što veću proviziju, svake godine uzimali udžbenike drugog izdavača za što su dobijali primamljive poklone, a što će deca naučiti i da li će roditelji svake godine imati novac za nove knjige- to ih nije bilo briga. Mnogo je ljudi zalutalo u školstvo, a da bi se uradila prava selekcija potreban je bolji materijalni stimulans pa zatim da se odstrane svi oni koji su u prosvetu zalutali ili našli pribežište.

niki

pre 6 godina

to je u Vojvodini normalno..ovde samo ne smes reci da si Srbin i da volis Srbiju..to je ovde nepojmljivo..a da velicar HR,HU I SL to je cak pozeljno...zivim u NS i znam dobro

Pročitaj celu vest

Politika

Hronika