Srbijo, pogledaj ovo! Zabrana Vučićeviću da uđe u Crnu Goru pokrenula lavinu reakcija - Da li oni stoje iza napada na urednika Informera?
Glavnom uredniku Informera Draganu J. Vučićeviću vlast Crne Gore zabranila je ulazak u tu zemlju - vest je koja je odjeknula regionom u petak, a koju su pojedinci iz naše zemlje jedva dočekali da počnu da seire i da se raduju.
28.06.2026
08:10
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
zoki
pre 6 godina
Pricaju li isto o tome kako su saradjivali sa Hitlerom i ubijali Srbe po logorima ??? Ma , ugasi to ili cemo da vam ugasimo link . VELIKA SRAMOTA OVAKVOG PROMOVISANJA HRVATSKE U SRBIJI KAO DA SMO MI NJIH KLALI A NE OBRATNO : ODJEBI
milosobilic1389
pre 6 godina
У питању је кривично дело...Зашто не реагује надлежно ТУЖИЛАШТВО...? Имамо ли га уопште...?
Rade
pre 6 godina
Već mi je pun k**ac tih hrvata, proterali su Srbe iz hrvatske. Ovde u Srbiji uživaju kao beli medvedi, rade šta hoće i kada hoće. Kače njihove krvave zastave i nameću njihov govor i sve ostalo. Kada ćemo i mi ta go*na već jednom proterati iz Srbije da nam ovde više ne mrse, neka idu u hrvatsku ako su hrvati, pa sa one strane granice neka jedu lajna do mile volje .....
Nebojša
pre 6 godina
Smeniti sve iz javnog servisa Vojvodine kazniti odgovorne i zabraniti bilo kakvo re-emitovanje iz Hrvatske
deda Raša
pre 6 godina
Znamo mi kako je njihov jezik čist. Što oni imaju toga nema nigde. Fašista Tuđman im izmisli ZRAKOMLAT, OKOLOTRBUŠNI PANTALODRŽAC i sl. Neka idu u njihovu lijepu.
tihi
pre 6 godina
Treba ispitati koje deci poturio ovakav skolski program.Misljenja sam da mora da postoji odbor koji ce se sastojati od knjizevnika,istoricara i drugih ucenih ljudi razlicitih verskih ispovesti koji ce svako na svom nivou kontrolisati nastavni program za decu pocev od vrtica pa sve do fakulteta ,bas iz razloga da nam se ne potura falsifikat istorije i kultrure.Taj odbor mora da sacuva istoriju,jezik,pismo i kulturu ovog naroda i da neguje tradicije ove zemlje.Ne moze privatnik ili neko privatno preduzece da uredjuje skolski program za decu.Smatram da udzbenici moraju da budu jednobrazni, ne moze bukvar u Bujanovcu i Kikindi da budu rrazliciti, mogu da budu na razlicitim jezicima ali ilustracija, sadrzaj i program moraju da budu isti. Moje dete ne moze da korisiti knjige iz prethodne generacije zato sto se program promenio i izdavac nije isti.Preslikajmo neke stvari kada smo se mi skolovali ranije.Naravno ne znaci da se vratimo u srednji vek, i ovaj novi sistem obrazovanja je dobar ali mora da se dopunjuje i menja.
tadija64ZEMUN
pre 6 godina
odgovorne sve u zatvor,odmah na visegodisnju robiju,sa prinudnim radom
Pera Bandera
pre 6 godina
Nakotilo se u našem školskom sistemu mnogo loših ljudi koji gledaju isključivo sebe i svoj lični interes. Udžbenike pišu i štampaju ljudi sumnjivog morala i namera.I sam sam bio u nastavnom procesu i video mnoge kolege koji su, u želji da dobiju što veću proviziju, svake godine uzimali udžbenike drugog izdavača za što su dobijali primamljive poklone, a što će deca naučiti i da li će roditelji svake godine imati novac za nove knjige- to ih nije bilo briga. Mnogo je ljudi zalutalo u školstvo, a da bi se uradila prava selekcija potreban je bolji materijalni stimulans pa zatim da se odstrane svi oni koji su u prosvetu zalutali ili našli pribežište.
niki
pre 6 godina
to je u Vojvodini normalno..ovde samo ne smes reci da si Srbin i da volis Srbiju..to je ovde nepojmljivo..a da velicar HR,HU I SL to je cak pozeljno...zivim u NS i znam dobro