Sve se videlo na Vidovdan: Predsednik Vučić je najavio i tako je i bilo - Ljudi, pogledajte rane radove blokaderke Jelene Pavlović (VIDEO)
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je 28. juna, u nedelju rano ujutru, prisustvovao potpisivanju ugovora o donaciji za završetak radova na Hramu Svetog Save u Beogradu i tom prilikom istakao kako se "na Vidovdan sve vidi" - i upravo je tako i bilo.
30.06.2026
07:00
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Lukas
pre 6 godina
Koji vodja ustanka?U ima naroda,hrabri moj narode idete da se bijete i koljete sa Turcima!Neki cete da izginete,a neki cemo se vratiti.Milos je bio običan kulak koji je progonio i ubijao svoje saborce vidjenije napredne domacine!Cinio je svakakvo zlo,zlikovac i izrod,samo da napuni svoje bisage.Bog sve vidi i zna,kakva je sve zla pocinio,kada je kuma vlastitog Karadjordja ubio,sta je onda moga da ocekuje obican covek.
Aleksandar
pre 6 godina
Valja malo zamajavati ovaj narod.