Poručila da je otišla dobrovoljno, te da zna da bi njena ljubav bila zabranjena
Odbegla maloletnica Tomanija D. (15) i njen dečko Baja Milovanović (19) iz Bogatića, za kojima policija traga poslednjih nedelju dana, javili su nam se večeras iz svog skrovišta. Oboje su bili raspoloženi i nasmejani, a devojčica je prvo poručila roditeljima da ne treba da brinu za nju jer je dobrovoljno napustila kuću i da će se vratiti sa svojim dečkom kada povuku prijavu protiv njega za navodnu otmicu i prihvate da ostane sa njim.
- Nije tačno da sam oteta, dobrovoljno sam pobegla od kuće. Ja sam se zaljubila u njega, volim ga i hoću da budem sa njim, a drugačije nisam mogla osim da pobegnem. Oni bi mi sigurno branili, kao i ranije što su mi branili da imam dečka i da se zabavljam - rekla je devojčica.
Dodaje da se pre tri dana telefonom javila roditeljima i poručila im da ne brinu, da nije oteta, i da je ocu i majci postavila uslove pod kojima će se pojaviti sa, još uvek za sve, pa i policiju - tajne lokacije na kojoj se kriju.
- Kada prestanu da nas traže i pristanu da budemo zajedno, pojaviću se i ako treba ići i u policiju i Centar za socijalni rad - poručila je ona.
Foto: pritnscreen
Otkrili su kako su zajedno isplanirali da pobegnu. Ona se iskrala kroz prozor svoje kuće prošlog utorka u zoru i sa Bajom nestala u nepoznatom pravcu. Iz skrovišta su na Fejsbuku emitovali video poruku njenim roditeljima, u kojoj je ona nasmejana, našminkana i vesela.
- Upoznali smo se preko društvenih mreža, dopisivali smo se, a kada je ona došla u Srbiju videli smo se nekoliko puta. U kontaktu smo oko šest meseci, a u vezi otprilike poslednja tri meseca. Kada smo se videli, smo shvatili smo da ne možemo jedno bez drugog - rekao je Baja.
Njeni roditelji, otac Slavko i majka Marina su policiji u Bogatiću prošlog utorka prijavili nestanak ćerke. Pomišljali su da je oteta sve dok zaljubljeni par posle četiri dana na Fejsbuku nije objavio zajedničku sliku.
Posle toga ih muči sumnja da je njihova ćerka dobrovoljno napustila kuću. Posumnjali su i da je to učinila zbog zabranjene ljubavi, što su im ćerka i njen izabranik i potvrdili prvo preko fotografija i komentara na Fejsbuku, a onda i kada su im pre tri dana telefonom poručili da ih niko ne može rastaviti.
Od 11. maja u Bogatiću i okolinu traje potraga za nestalom devojčicom Tomanijom D.(15.). Izbezumljeni od brige za sudbinu svoje ćerke za koju navode da od malena živi u inostranstvu, roditelji sumnjaju da je ona oteta i da "otmičar" u njeno ime šalje poruke preko lažnih profila sa drutvenih mreža
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Od 11. maja u Bogatiću i okolinu traje potraga za nestalom devojčicom Tomanijom D.(15.). Izbezumljeni od brige za sudbinu svoje ćerke za koju navode da od malena živi u inostranstvu, roditelji sumnjaju da je ona oteta i da "otmičar" u njeno ime šalje poruke preko lažnih profila sa drutvenih mreža
Opozicioni korisnik društvene mreže Iks Vukša Dragović, koji je prethodne nedelje uzdrmao javnost Srbije objavivši detaljnu listu NVO hidre, kao i detalje na koji se način u našoj zemlji finansiraju neke od najpoznatijih i najvećih nevladinih organizacija, ali i onih blokaderskih, sada je otišao korak dalje.
Uticajni briselski list blizak najvišim instancama vlasti u srcu Evropske unije (EU) objavio je analizu kojom je žestoko udario na Hrvatsku, optuživši tu zemlju da čak ni više od tri decenije nakon sticanja nezavisnosti ona nije raščistila sa ustaškom prošlošću!?!
Izjava iz redova SSP-a izazvala je brojne reakcije na društvenim mrežama, gde se ocenjuje da opozicija za ključne političke poteze očekuje podršku ili stav međunarodnih aktera. Nasuprot tome, predsednik Aleksandar Vučić vodi samostalnu i suverenu državnu politiku!
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" otkrili smo vam čime se sada bavi novinarka blokaderka Ana Mihajlovski, iza čega se skriva njen kolega blokader Slobodan Georgiev, kako se opušta “blokader junior” Aleksej Bjelogrlić, koji su izvori prihoda još jednog blokadera, glumca Nikole Đurička, gde se kreće i šta vozi najbolji prijatelj rektora politikanta Vladana Đokića, Nebojša Bojović.
Nezapamćena drama dogodila se jutros oko 10 sati na Zvezdari u ulicu Braće Srnića, a kada je, kako se saznaje, pretučen vozač trolejbusa Jovan R. (42) od strane starijeg muškarca.
Požar na planini Rujište nadomak Mostara zahvatio je minirani teren, odjekuju detonacije i vatru je nemoguće gasiti, saopštio je zamenik komandira Profesionalne vatrogasne jedinice Mostar.
Stojanka Stojanović (70), poznatija kao baka Coka, 02. septembra 2018. godine, ubila je građevinskog investitora Zorana Trifunovića (59) u Vučićevom prolazu na Zvezdari, stotinak metara od kuće u kojoj je živela sa sinom Markom u ulici Olge Ivanović 2.
Jedan od glavnih likova serije "Tajne malog grada" je ruski glumac Maksim Bitjukov, koji tumači lik policijskog načelnika i iskusnog istražitelja Porfirija Petroviča Parfjonova.
Godinama je border koli važio za najpametnijeg psa na svetu, ali novo naučno istraživanje pokazalo je da ga je malinoa nadmašila i preuzela prvo mesto.
Putnici širom sveta sve češće se susreću sa strožim pravilima o ručnom prtljagu, jer avio-kompanije pokušavaju da ubrzaju ukrcavanje, smanje kašnjenja i povećaju bezbednost letova.
Pevačica Jelena Karleuša u izjavi za Informer otvorila je dušu o borbi koju vodi kako bi povratila svoj Instagram profil - nekada neprikosnoveni broj jedan na ovim prostorima.
Fotografija unutrašnjosti "Bele kuće", koja se proširila društvenim mrežama, izazvala je lavinu komentara i nevericu među gledaocima rijalitija "Elita 9".
Učesnici "Elite 9" Asmin Durdžić i Stanija Dobrojević su jutros flertovali u rijalitiju, a sada se oglasila njegova majka Melvida koja misli da emocije još uvek postoje.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.