(VIDEO) Monstruozan zemljotres uništio Venecuelu! Ogroman broj mrtvih: Zgrade se ruše, ljudi zatrpani, Karakas razoren do temelja
Dva snažna zemljotresa pogodila su Venecuelu u razmaku od samo 39 sekundi, a drugi potres, magnitude 7,5, jedan je od najjačih koji su pogodili ovu južnoameričku zemlju u poslednjih sto godina.
25.06.2026
05:34
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Milutin
pre 4 godine
Srbi vekovima govore o Kosovskom boju, a i turski i zapadni spisi, Šiptari se sad setili da se razmeću glupošću.Te budalaštine služe da hrane, većinski neobrazovan i primitivan narod.
mbi
pre 4 godine
Nista on sa izjavom nije postigao, Dokazao kolko je neskolovan.
Olja
pre 4 godine
Reče kvazi istoričar i ostade živ !!! A koji ste vi ljudi kad ni vere nemate !!!
Pravoslavac
pre 4 godine
Hahahahah.. valjam se od smeha !!! Hahahah... dajte jos malo ovih budala sa njihovim komentarima.. hahahahah
dera
pre 4 godine
Jedino je tacno da ste od nas primili dobrodoslicu , ali ste je zloupotrebili ! Sve ostalo u vezi sa vama je kriminal , otimacina , ne ljudskost , prostakluk , prevara,....... Dva puta zinete , tri puta slazete !
Slegge
pre 4 godine
Sveti Sava je bio duhovnik siptarski i zvao se efendija Selim,ali su Srbi falsikovali istoriju i prisvojili ga za sebe.
obican gradjanin
pre 4 godine
Dragi moji Kosovski Siptari,Vi ste djubre koje je Enver Hodza izbacio iz Albanije,A Prihvatio Josip Broz Tito,Vi ste bruka za Albaniju.Vi ste bezzemljasi koji neznaju gde pripadaju i koji nemaju svoju istoriju, pa bi otimali tudju.Sta vi mislite ,da bi Albanija prihavatila mafiju i otimace tudje istorije.Ne... Vi ste seme zla koje truje ceo region , mini sengen, turizam u Albaniji i sve ono sto bi obican i slobodan narod voleo da ima,poseti,da putuje,da se oseca slobodni,vi ste ga ostavili u kavezu.Sram vas bilo Siptari.
Komita
pre 4 godine
Koliko glup mora da budes da izjavis ovako nesto !!!!!!
nebojsa
pre 4 godine
Jeste,mi smo glupi,toliko smo "glupi" da smo od nase gluposti zadusili svetsku civilizaciju dajuci joj naizmenicnu struju/dok su nas "pametni" zasipali izmedju ostalog i grafitnim bombama kako bi nam tu istu struju uskratili,indukicone kalemove omogucivsi komunikaciju na velikim daljinama,postizuci vanserijeske rezultate u sportu/mi "glupi" pobedismo dream kosarkaski tim u sred zemlje "pamtnih" i i evo i dan danas mi "glupi" prestavljamo paradigmu uspesnosti..Od Nikole Tese,MIhajla Pupina,Novaka Djokovica,Nikole Jokica....mi "mali" i "glupi" ostavljamo za sobom neizbrisiv trag u istorija covececanstva kao gord ,ponosan,blagorodan narod.Voleo bi da mi neko odgovori u cemu se ogleda velicina jednog naroda..jel u broju koliko ih ima,ili u necemu drugom?