• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Tanjug

26.07.2021

07:20

ODSTRELJEN SRNDAĆ KOJI JE NAPADAO LJUDE KOD KRUŠEVCA! Ovakav slučaj ne pamte ni lovci! Video

Printscreen youtube

Srbija

ODSTRELJEN SRNDAĆ KOJI JE NAPADAO LJUDE KOD KRUŠEVCA! Ovakav slučaj ne pamte ni lovci! Video

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Slobodan

pre 5 godina

Cemu cudjenje???? ljudski rod iz sporta i zabave ubija zivotinje stotinama godina , onako bez razloga , iz zabave pa eto stigao jedan osvetnik malo da poravna racune i odma panika kuknjava strah, steta sto srndac nije bio bolje naoruzan , bila bi bar malo pravednija borba.

deda Raša

pre 5 godina

E e.biga. Žao mi životinje, koju je naj verovatnije ČOVEK naučio da se IGRA, a ona malo preterala. Zašto nije poslata u neki ZO, da je ispitaju i produže joj život.

Pročitaj celu vest

Politika

Vize Rusima? Ministar Starović rešio sve dileme
Politika

Vize Rusima? Ministar Starović rešio sve dileme

Ministar za evropske integracije Nemanja Starović izjavio je da se evropski put Srbije, aktuelni pregovori sa Evropskom unijom, regionalna saradnja i nove inicijative za Zapadni Balkan nalaze u centru pažnje, da je uključivanje u Šengenski sporazum u interesu Srbije, ali da se ne razmatra uvođenje viza građanima Rusije.

11.08.2026

23:44

Hronika