Znate li zašto Rusija radi sve ovo u Ukrajini?! Šef NATO šokirao Evropu jezivom činjenicom: Spremite se, ovo će biti veoma bolno
Generalni sekretar NATO-a Mark Rute upozorio je da će Rusija dugoročno ostati ozbiljna pretnja za Alijansu, dok ruska vojska, prema njegovoj oceni, ubrzano stiče borbeno iskustvo kroz rat u Ukrajini.
27.06.2026
00:00
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Ja
pre 4 godine
Ide na sahrane preminulima od korone i da se tamo zarazi? Kako da ne. Sta je ovo po internetu svi znaju na desetine mladih umrlih od korone, a u stvarnosti retko ko zna.
Žigolo
pre 4 godine
To što TI neznaš nekoga mladog da je umro od korone tebi je dovoljno da sumnjaš u istinitost? Gde si skupio "znanja" da bi bio antivakser - na internetu, to ti je odgovaralo i u to veruješ ali pošto ti se ne dopada činjenica da ljudi umiru onda u to ne veruješ ... Želim ti da te strefi samo 50% onoga što sam ja preživeo i dva puta vraćan iz mrtvih zbog korone, pa da ti pamet dođe iz dupeta u glavu.
Zak
pre 4 godine
Prvo svi podaci su danas na internetu , nije srednji vek ! Ti nisi imao nikakvu koronu vec grip , ostalo je ucimio strah i nocebo efekat !
Ja
pre 4 godine
Zamena teza i izvlacenje iz konteksta. Ko kaze da sam ja antivakser? Ko kaze da ne umiru mladi? Kazem da odjednom svi znaju na desetine mladih umrlih od korone i cuj tri dana za redom ide na njihove sahrane. Sto se ti nisi vakcinisao pre nego sto te strefilo? Kako te nije sramota da meni ili nekome drugome zelis zlo? To govori koliki si necovek, nesrecan i mizeran i jos nepismem. Vi vakseri ste postali preagresivni. Imao sam koronu, dva dana 38 temleratura i to je to, jel ti krivo sto nije bilo gore?
Ja
pre 4 godine
@Zigolo zamena teza i izvlacenje iz konteksta. Ko kaze da sam ja antivakser? Ko kaze da ne umiru mladi? Kazem da odjednom svi znaju na desetine mladih umrlih od korone i cuj tri dana za redom ide na njihove sahrane. Sto se ti nisi vakcinisao pre nego sto te strefilo? Kako te nije sramota da meni ili nekome drugome zelis zlo? To govori koliki si necovek i mizeran i jos nepismen. Vi vakseri ste postali preagresivni. Ali tvoj nik govori o tebi dovoljno. Imao sam koronu, dva dana 38 temperatura i to je to, jel ti krivo sto nije bilo gore?
Zak
pre 4 godine
I ja uzimam vakcinu od sad,meni su umrli 16 drugara , nisu bili vakcinisani , a i 13 drugarica mi je umrlo .Sa lesca i novog groblja ne izbijam ! Placem danima . Uzimam casove kod etnomuzikologa oblas zapevanje i narikanje na sahranama . Necu da ne znam da naricem ko covek ! Tuga !
Ljubiša
pre 4 godine
Tebi bi bilo pametnije da ideš na časove u "Lazu".
Pera
pre 4 godine
Nece ti vakcina vratiti druga. Pitanje je da li je uopste i imao covid19 .. mom komsiji dve nedelje jurili covid koji nije imao .. coveku otkazivali bubrezi .. pitajte Direktorku KBC Batajnice . .zna ona sta NErade tamo ...
milankukic
pre 4 godine
uopšte me neinteresuju glupi komentari ali želim da kažem samo jedno svi treba da dobiju poziv za vakcinu pa ko neželi nek potpiše a kad se razboli nek snosi troškove lećenja a ne kad zagusti bože pomozi dosta sa tom propagandom
Alex
pre 4 godine
Botovska posla