Ljudi masovno briju trepavice! Da li je moguće da i ovo rade? (VIDEO)
Muškarci na TikToku masovno briju trepavice da bi delovali muževnije – žene zbunjene, a komentari se ne stišavaju.
11.04.2025
13:00
freepik
Vesti
Ona i njen muž, koji žive na selu, uvek su bili gostoljubivi. Njihova kuća ima posebnu sobu za goste, a leti se mogu smestiti i na verandi ili u udobnom potkrovlju. U šezdesetima su, pa već ne dele svoju spavaću sobu s gostima, ali su uvek spremni ugostiti svakoga.
Njihov stariji sin koji ima svoju porodicu i privatni biznis, retko dolazi kod njih. Ali, svaki put kad dođe sa suprugom i decom, roditelji se temeljno pripremaju za njih.
Pripremaju jela, slažu sve kako bi gostima bilo ugodno. Međutim, iako su uvek dobrodošli, snaja im često daje do znanja da joj je dosadno na selu i da nije zainteresovana za duže boravke.
Prošle godine muž i žena odlučili su posetiti sina. Oko nedelju dana pre dolaska obavestili su sina. Ali, pošto su stigli, shvatili su da za njih nema mesta u njegovoj kući, požalila se žena. Sin im je, naime, iznajmio sobu u hotelu na drugom kraju grada.
Uprkos tome što su bili spremni spavati na podu, snaja je insistirala na tome da je soba već plaćena i rezervisana, pa su se morali odvesti u hotel.
Foto: Shuterstock
Njihov sin bio je neugodno iznenađen, no nije mogao ništa učiniti jer je morao poštovati želje supruge.
Ujutro, kad su se probudili, shvatili su da je okolina hotela bila skupa i nisu imali gde jesti.
Kad su pokušali ponovo otići kod sina, naišli su na zatvorena vrata – svi su imali svoje obveze i nisu ih mogli ugostiti. Ponovo su završili u hotelu. Kad su se vratili kući, žena nije mogla zaustaviti suze.
Povredilo ju je što je odnos s njenim sinom postao tako hladan i udaljen.
- Sutradan smo otišli kući. Plakala sam celim putem. Kad smo došli kući, drugom smo sinu sve ispričali. Odmah je nazvao brata i počeo se s njim svađati. Nakon naše posete komunikacija s najstarijim sinom se dosta promenila. Sada su to retki i kratki pozivi. Nikome nisam rekla za našu sramotu. Kako da kažem da nas je sin doslovno izbacio iz stana? - požalila se žena.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti putem svojih zvaničnih naloga na društvenim mrežama, povodom pokretanja i prvih rezultata rada nove platforme "Ko si, bre, ti!".
17.07.2026
12:09
Blokaderski analitičar Filip Balunović otkrio je kako u dve tačke naterati Srbe da priznaju da su počinili navodni genocid u Srebrenici, da bi potom izneo i priznanje koje sve objašnjava.
17.07.2026
11:12
Danas je u Novom Sadu ponovo viđena sramna scena u kojoj desetak zgubidana blokira prometnu raskrsnicu.
17.07.2026
12:53
Blokader sa dna kace i odbornik opozicionog Zeleno-levog fronta (ZLF) u Skupštini Užica, Vladan Sinđić, čiji je snimak kako cepa plakate sa srpskim herojima i Srbe naziva fašistima ove nedelje deljen na društvenim mrežama, pobegao je u Hrvatsku.
17.07.2026
12:52
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas u oproštajnu posetu ambasadora Republike Kazahstan Madija Atamkulova.
17.07.2026
12:44
U beogradskom naselju Palilula dogodila se teška porodična drama kada je G. B. (44) nožem napao i izbo dvojicu mladića.
17.07.2026
11:13
Protiv žene iz Kuršumlije podneta je krivična prijava za izazivanje opasnosti, jer nije obezbedila automobil koji je vozila, pa je on naneo povrede starijem muškarcu.
17.07.2026
11:31
Adnan Lokvančić (43), koji se sumnjiči za brutalno ubistvo svoje majke i brata, predat je u nadležnost Tužilaštva Kantona Sarajevo, gde će biti zadržan naredna 24 časa.
17.07.2026
10:26
Velika tragedija potresla je selo Vrba kod Kraljeva, gde je D. P. (20) pronađen bez znakova života.
17.07.2026
12:43
Pred nama je jedan od najopterećenijih i najkritičnijih vikenda ovog leta, zbog čega nadležni apeluju na sve vozače da voze maksimalno strpljivo i odgovorno, jer gužva na putevima nikada ne sme biti razlog za rizikovanje sopstvenog i tuđih života.
17.07.2026
12:17
Iza zatvorenih vrata Brisela već je počela bitka za vlast u Evropskom parlamentu.
17.07.2026
12:44
Rusija odbacuje sve optužbe o mešanju u izborne procese u Sjedinjenim Državama i nikada se nije mešala u unutrašnje stvari drugih država, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
17.07.2026
12:11
Pucanje glavnog vodovoda izazvalo je jutros ozbiljne poplave u Zapadnom Holivudu u Los Anđelesu, gde su bujice preplavile ulice, oštetile objekte i automobile, dok su dvojica muškaraca upala u rupu koja se otvorila usled naleta vode.
17.07.2026
10:50
SAD su proširile u petak rano ujutru svoju kampanju vazdušnih napada na Iran i tom prilikom pogodile su nekoliko mostova i toranj u jednoj od ključnih iranskih luka.
17.07.2026
10:30
Kontroverzni američki pevač R. Keli formalno je zatražio od predsednika Donalda Trampa da preinači njegovu kaznu od 30 godina zatvora, pokazuju najnoviji sudski spisi koje je ove nedelje objavila Kancelarija advokata za pomilovanje.
17.07.2026
11:46
Francuski film "Nothing to Lose", koji je nedavno stigao na Netfliks, za veoma kratko vreme našao se među najgledanijim naslovima na ovoj striming platformi.
17.07.2026
10:50
Glumac Irfan Mensur kaže da svojim ženama i sinovima nikada nije govorio da ih voli jer je verovao da se prava ljubav dokazuje isključivo delima.
17.07.2026
09:31
Kris Džener, majka starlete Kim Kardašijan, tužnom objavom na društvenoj mreži Instagram saopštila je javnosti da je ostala bez majke Meri Džo Šenon, koju su svi u porodici oslovljavali nadimkom Em Džej.
16.07.2026
21:01
Izdvojili smo za vas savršenu letnju listu od pet fantastičnih serija na Netfliksu koje će vas ove sezone potpuno prikovati za ekrane.
16.07.2026
19:05
Tiramisu sa kajsijama je apsolutni pobednik vrelih dana. On donosi savršen balans bogatog, kremastog italijanskog klasika i sočnog, kiselkasto-slatkog sezonskog voća u neverovatno laganoj varijanti.
17.07.2026
13:00
Ljubitelji cveća poslednjih meseci sve češće biraju nemeziju "Vizli vanila", ukrasnu biljku koja privlači pažnju ne samo nežnim cvetovima već i prijatnim mirisom koji podseća na vanilu.
17.07.2026
11:31
Muškarac koji gaji romantična osećanja često nesvesno pokazuje interesovanje kroz reakcije na druge muškarce, dodir i pojačanu pažnju.
17.07.2026
12:30
Redovna hidratacija i pouzdana zaštita čine osnovu svakodnevne nege kože. Upravo ovoj temi bio je posvećen događaj koji su Lilly Drogerie organizovale u TC Galerija Beograd, u saradnji sa brendom NIVEA, koji više od jednog veka predstavlja sinonim za pouzdanu negu kože.
17.07.2026
12:12
Spinalonga, malo ostrvo kraj Krita, decenijama je bila kolonija gubavaca i jedno od poslednjih takvih mesta u Evropi.
17.07.2026
12:00
Voditelj Milan Milošević u emisiji "Demanti" govorio je i o sestri koja je preminula i tom prilikom otkrio kako on želi da ga jednog dana sahrane.
17.07.2026
09:31
Voditelj Milan Milošević je u našoj emisiji "Demanti" izneo šok detalje o orgijama u Rovinju, ali i otkrio ko je sve od poznatih tamo bio!
16.07.2026
21:20
Voditelj Milan Milošević u emisiji "Demanti" priznao je da bi otišao "pod nož" u Tursku, gde bi zahtevao da ga urade od glave do pete i podmlade za 20 godina.
17.07.2026
12:56
Pevačica Ceca Ražnatović progovorila je o dolasku unuka Ilijana Gudelja na svet, te otkrila kako jedva čeka da dečaka drži u svom naručju.
17.07.2026
12:35
Iako su Maja Marinković i Asmin Durdžić proveli celu noć u neprekidnoj raspravi, pravi haos usledio je tek rano ujutru u hotelskoj sobi rijalitija.
17.07.2026
12:30
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.