• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

27.12.2025

06:42

Ledeni talas stiže u Srbiju: Ovo će biti najhladniji deo dana - Oglasio se i RHMZ

pritnskrin

Vesti

Ledeni talas stiže u Srbiju: Ovo će biti najhladniji deo dana - Oglasio se i RHMZ

U Srbiji će jutro biti hladno, mestimično sa slabim mrazem, dok se već tokom podneva očekuje pretežno oblačno i suvo vreme sa niskim temperaturama.

Kako je saopštio Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ), posle podne se očekuje razvedravanje.

Vetar će biti slab i umeren, na istoku i jak, zapadni i severozapadni, dok će se jutarnja temperatura kretati od -3 do 3, a najviša dnevna od 2 do 6 stepeni.

U Beogradu se takođe očekuje hladno jutro na širem području grada, sa slabim mrazem. Ujutro i pre podne biće pretežno oblačno, dok se od sredine dana očekuje razvedravanje.

Vetar će biti slab i umeren, zapadni i severozapadni, a jutarnja temperatura od -2 do 0, dok će najviša dnevna dostići oko 4 stepena.

BONUS VIDEO


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Otkrivamo sve tajne poznatih! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!
Live TV

Otkrivamo sve tajne poznatih! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" otkrili smo vam čime se sada bavi novinarka blokaderka Ana Mihajlovski, iza čega se skriva njen kolega blokader Slobodan Georgiev, kako se opušta “blokader junior” Aleksej Bjelogrlić, koji su izvori prihoda još jednog blokadera, glumca Nikole Đurička, gde se kreće i šta vozi najbolji prijatelj rektora politikanta Vladana Đokića, Nebojša Bojović.

03.07.2026

12:25

JOŠ TV VESTI

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set